нова бременност?

  • 2 299
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
Здравейте, може би тази тема е разисквана и друг път, но не съм открил другаде за нея и затова искам да попитам: доколко е вярно, че докато кърми майката не може да забременее наново? Чувал съм различни мнения и съм раздвоен, не зная какви мерки да взимаме.  Rolling Eyes

Моята препоръка е - сериозни мерки!

# 16
  • Мнения: 126
zdraveite za parvi pat se predpolaga 4e sam bremena parvo s majat mi zapo4nahme da hodim po lekari uj ima6e problem s spermogramata posle ot poluvin godina hodim v klinika malinov pri doktor stamenov toi ni kaza 4e pri poslednata spermograma bi triabvalo da si stane po estestven na4in pih hap4eta za fulikuli  koito toi mi  predpisa  posle mi biha nqkakva injekciq za predizvikvane na uvolaciq sega piq hurmonalni hap4eta za jalto tqlo i lekarkata mi kaza na kontrolniqt pregled 4e vsi4ki fulikuli sa se spukali i bi triabvalo da sam bemena  mn sam 6tastliva no me e strah  da ne se razo4arovam ot testa :roll:a do nego mi ustavat o6te 4 dni dano da imam kasmet blagodarq 4e me izslu6ahte i nqkoi ako e imal kato moqt problem da mi pi6e hubav den na vsi4ki mami dano i az  da se pohvalq skoro newsm78

# 17
  • Мнения: 199
100 % измислица е това.

# 18
  • Мнения: 1 558
Това е абсолютно погрешно!Аз кърмех сина си,когато забременях втория път Peace

# 19
  • Мнения: 1 558
zdraveite za parvi pat se predpolaga 4e sam bremena parvo s majat mi zapo4nahme da hodim po lekari uj ima6e problem s spermogramata posle ot poluvin godina hodim v klinika malinov pri doktor stamenov toi ni kaza 4e pri poslednata spermograma bi triabvalo da si stane po estestven na4in pih hap4eta za fulikuli  koito toi mi  predpisa  posle mi biha nqkakva injekciq za predizvikvane na uvolaciq sega piq hurmonalni hap4eta za jalto tqlo i lekarkata mi kaza na kontrolniqt pregled 4e vsi4ki fulikuli sa se spukali i bi triabvalo da sam bemena  mn sam 6tastliva no me e strah  da ne se razo4arovam ot testa :roll:a do nego mi ustavat o6te 4 dni dano da imam kasmet blagodarq 4e me izslu6ahte i nqkoi ako e imal kato moqt problem da mi pi6e hubav den na vsi4ki mami dano i az  da se pohvalq skoro newsm78
Пожелавам ти успех и така желаните  EFP

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Естествено, че може да забременееш Naughty

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
По-добре се пазете,няма гаранция че ще избегнеш забременяване като кърмиш Peace

 Peace и аз мисля така

# 22
  • Мнения: 1 240
Няма 100% гаранция. Но всъщност тук съм чела доста теми по този въпрос подкрепени с факти. Ако ти е интересно може да ги потърсиш.

# 23
  • Мнения: 31
 кърменето НЕ ПРЕДПАЗВА от забременяване!!! така че вземайте всички необходими мерки, освен ако не искате дечица с малка възрастова разлика!!!    Hug

# 24
  • Мнения: 1 233
Категорично не е вярно! Пазете се.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 064
Не са бабини деветини, защото хормоните, отделяни при кърмене донякъде предпазват, но ДОНЯКЪДЕ. На мен ми дойде цъкъла на 8-я месец след раждането, което ще рече, че две седмизи преди това вероятно е имало овулация. След това си стана съвсем редовен. Така че, не разчитайте на това!

# 26
  • София
  • Мнения: 5 079
Може и още как...  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 6 274
Изобщо не е вярно.... Naughty

# 28
  • Мнения: 2 110
И аз съм чувала ,че майката докато кърми ,не може да забременее.
 Но,повече съм чувала за бременни кърмачки/ и "породени" дечица/.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 227
Така стават някои от децата с малка разлика Laughing.
mimonzinq, успех и дано теста ти е положителен.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт