СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ - вече започна втория срок

  • 22 296
  • 398
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 740
Аз да се похваля с големи успехи: на родителската среща колкото пъти ставаше дума за масовия мързел в класа, все моят син беше сочен за илюстрация на явлението. Явно има ярко присъствие.  Mr. Green

По въпроса за трето момче - хич не му се плашете. Двамата по-големи имат грижата да му натягат гайките по всички въпроси. Освен ученето, естествено.  Wink

# 76
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Кабо Алма - ама нали имаш осигурено момиче. За това става дума.

# 77
  • Мнения: 258
Ей, честит празник на всички.
Вчера в новините бяха посочили (поне така ми се струва, че 1 май е четвъртък, а 6 вторник.
Аз имам един календар, където 1 е петък, а 6 сряда. А в сайта на Министерство на образованието не са посочени като почивни дни, както ми се струва, че са посочвани други години.  newsm78. Нито почивния ден за Великден 21-ви. Нещо излагат ли се май  newsm78
newsm44 Дороти, права си- 1 май е петък! А 6 май е сряда! Не се прие предложението на правителството 4 и 5 май да са почивни дни! В сайта на МОН Великден не е отбелязан, но си е празник!
На всички влюбени - ЧЕСТИТО! Heart Eyes
 На всички, почитащи Трифон Зарезан- отново честито! Drunk

# 78
  • Мнения: 2 829
да , и аз прочетох ,че нямало да сливат тази година празниците

като че ли по-добре Thinking

# 79
  • Мнения: 110
Честит свети Валентин на всички и Трифон за резан, което си изберете. Да кажа, че на изпита във Веди по математика- 1 Февруари, имам 5,289. Не знам това какъв резултат е и ще помоля да ми кажате оринтировачно, ако нещо знаете ( ако вашите сладурчета ходят там на курсове или сасе явили на изпита).


Имам и доста сериозен проблем.Осъзнах, че учителката ми по Бел на курсовете не е много добра и нещата, които казва, си противоречат с кигите, които чета. Моля да ми препоръчате някоя госпожа по БЕЛ в София, която си разбира от работата и добре се сработва с деца. Съгласна съм и да ходя частно-лице в лице.Без значение за цената, а за качеството.Знам,че днанието си зависи от самата мен, но да ме учи госпожа, казвайки нещо, напълно противоречиво с помагало одобрено от МОН ...


Благодаря ви предварително.

# 80
  • Мнения: 2 829
Ти къде ходиш на курсове,пак ли във Веди Thinking

Резултат 5.20 според мен е супер,все пак има още време до изпита ,още тестове ще се правят Peace

# 81
  • Мнения: 110
Ами, не ходя във Веди на курсове.На друго място- в една школа, но не искам да споменавам за сега име.Не е некак известна.По-голям ми е проблема с учителката по БЕЛ.  newsm78 Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 2 829
извинявай,аз
разбрах че във веди си на школа Thinking
а пък ти само на изпит пробен си била там

Моят син е на курсове към школа
нямам въобще идея за учител  Thinking
Към друга школа освен да се прехвърлиш Thinking имаш малко време

# 83
  • Мнения: 2 716
 Лили е на пробен по БЕЛ в СМГ. И следващата неделя е на пробен по БЕЛ,не знам къде.

На родителската среща ни направиха физиономия, че от 40 деца, вкурса са останали само 6.
Като че е наша вината, че децата не са доволни. Трябваше и виновни да се почувстваме, че губим времето на госпожата. Дано поне си даде сметка въпросната госпожа. Никой не бяга от хубавото.
Лили пак ще се запише при нея. Имат 3 или 4 части. Тя пропусна втората. Дано само госпожата не реши да им отмъщава за загубени ползи  ooooh!

# 84
  • Мнения: 110
То стана баси проблема с тези учители.В курса ни също останаха малко деца и госпожата го кара през просо, от всичко нагоре това и е последна година, която ще преподава.Сами се досещате колко и пука ...

# 85
  • София
  • Мнения: 1 357
Курсове и фирми, които предлагат обучение под такава форма, колкото искаш. Просто не виждам какъв ти е проблема да смениш курса и преподователката. В предишната тема за седмокласниците, ако не се лъжа, или някъде из форума се обсъждаха разни имена.

Днес синът ми беше на пробен по БЕЛ в СМГ. Не беше много доволен, защото в стаята е било много шумно, били са по двама на чин. Не са им дали да си вземат тестовете на излизане и даже не са им казали автора на произведението, което са преразказвали - "Немият". По отношение на трудността, според него въпросите не са били много трудни в сравнение с други пробни изпити, на които се е явявал. Това е. Ще чакаме резултати.

# 86
Аз бях от първия випуск, който мина след връщането на тестовете. Та голяма неизвестност беше. Но горещо ви препоръчвам да наблегнете на математиката, защото е отвратителна. Аз ходех на частни уроци и по двете и то при едни страхотни учители и двете са невероятни, но математичката си е доста трудна и това което е в училище до никъде няма да ви стигне поне според мен. По български теста е много много лесен - ако на детето ви му върви езика ще го изкара без проблеми с над 5.50 а за преразказа времето е предостатъчно. И в крайна сметка и да не си изкара детето теста безупречно не се отчайвайте, защото аз влязох на първо класиране в една от първите гимназии в София (където и аз и нашите искахме) и големите ми очаквания отидоха по дяволите и до толкова се разочаровах че едвам изкарах годината и напуснах ooooh! - сега съм в частно училище, където ми беше още по-трудно да вляза, но сега поне съм щастлив  Rolling Eyes. Пожелавам на всичките ви деца много късмет и оставете ги да учат езика който искат или математика, а не това което ви е на вас при сърце. Мн успехи и малко притеснения.  Wink Ииии не се водете само от "това училище е елитно", защото лежат на стари лаври половината "много елитни", а вътре е бъкано с пияни ученици по часовете и още по-пияни учители!!!

# 87
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Проспала съм новата тема.
Чета ви аз и благородно ви завиждам.
В къщи сме във война  #Cussing out Не четем, всичко е тъпо, всички са скучни,
абе  Crossing Arms не знам как ще изкласим тази година  ooooh!

# 88
  • Мнения: 3 740
Сашо, сподели с нас от кое училище остана толкова разочалован и защо. Нали ни предстои избор, добре е да сме информирани.

# 89
  • Мнения: 2 829
Сашо, сподели с нас от кое училище остана толкова разочалован и защо. Нали ни предстои избор, добре е да сме информирани.


НАДЯВАМ се ,да споделиш.

Общи условия

Активация на акаунт