My Toys - В света на играчките - 8 !

  • 18 143
  • 372
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 595
От всичките 3 за мен има само една игра и тя е за подарък Laughing с другото ще се похвалят момичетата Wink

# 16
  • Мнения: 173
Ivy, thanks  Hug

# 17
  • Мнения: 39
Някоя от вас беше си поръчала от сатенираните чаршафи  newsm78 А има ли отделно да продават чаршафи към тях?

Сори за спама! geri_kkoleva виждам че скоро ще раждаш  Hug Леко раждане и щастливи мигове  newsm10 stork-boy

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
И аз съм склонна да мисля, че проблема е в самия сайт.

# 19
  • Мнения: 173

Сори за спама! geri_kkoleva виждам че скоро ще раждаш  Hug Леко раждане и щастливи мигове  newsm10 stork-boy

Благодаря много, чакаме вече всеки момент  Hug

# 20
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз тук. Скоро ще трябва да поръчам подарък за РД на Симона, а идея си нямам какво - този път никакви специялни желания не е изразила. Thinking Ще си се ровичкам из сайта. Party

# 21
  • София
  • Мнения: 6 260
И аз си получих нещата.  Peace

Тези кънки - приличат малко на моите.  Hug Едно време единствените хокейни кънки, които можеше да се купят с много връзки, бяха руските "Динамо" или естонските Salvo. Моите са вторите, още ги карам (макар и много рядко).  Joy Тези са малко по-добри от тях - чорапът отвън е с екокожа, а на салвото е само от дунапрен. Другата разлика е, че тези имат зъбци, макар и долният да не е като на фигурните. Мисля живот и здраве догодина пързалките да са наши, че този сезон почти свърши.

Тази книжка-пъзел вече е коментирана, аз мисля да не я отварям, защото ще я носим в детската градина да я редят там.  Peace

Рокличката на "Есприт" и едни джинси и пуловерче на "Мекс" вече ги няма, а и няма как да снимам, така че не мога да ви ги покажа. Ако някой иска да пита нещо отн. тях - моля! Размерите, които съм взела, пак са ок. 116.  Hug

# 22
  • Мнения: 814
Момичета двете поръчки са тук, писах ви на всички   bouquet чакаме следващата да дойде до няколко дни Whistling

  Ivy   bouquet   bouquet   bouquet

# 23
  • при принцесите
  • Мнения: 90
poli, можеш ли да дадеш линк на клина на mexx, или вече го няма Simple Smile

# 24
  • Марс
  • Мнения: 439
 Two Hearts И аз тук.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 854
Аз по ваш пример успях в неделя да пусна една "среднощна" поръчка с цел да сполучим с нещо още по намаленията.На 04.02 е тръгнала от Германия и днес сутринта е излязла от Унгария,но по всяка вероятност в понеделник ще е в София.
Спящата красавица, аз по линийката виждам че дъщеря ти е с четири месеца почти по-малка от моята.Аз вземам дрехи 104-110 см и са ни малко по големи, дъщеря ми е 102 см и е доста слабичка.Тези 116 номер не са ли ви огромни или ти ги подвиваш?

# 26
  • Мнения: X
Хайде и аз тук, чисто информативно.  Flutter

# 27
  • Мнения: 20
Здравейте и от мен  Hug! До сега не съм писала тук, тъй като не знам немски и ми се струва много трудно да пусна поръчка, но много от стоките ме изкушиха да се пробвам и аз. Момичета моля кажете ми повече за намаленията, и по точно има ли шанс неща, които в момента не са намалени да ги намалят до края на периода и тези които са намалени ще ги намалят пи още повече??? имам момченце на 1 годинка и девойка на 15 години. дайте ми някой акъл за забавни играчки за малкия, че вече не знам с какво да го забавлявам Rolling Eyes и дрешки и аксесоари за каката, че все се оплаква че няма дрехи  ooooh! Знам че всяко дете е различно, но ако сте много доволни от нещо, препоръчайте ми го. Между другото съм от Пловдив и ако някой иска може да се комбинираме  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 157
Да се запиша и аз тук!Скоро не съм поръчвала нищо,но и нямах много време да разглеждам.

# 29
  • София
  • Мнения: 6 260
veka, някои не й стават без подвиване, други обаче са й ОК или подвиването изглежда като част от модела.  Peace Това пуловерче на "Мекс", само че размер 122-128 (възрастта не я помня, както и през колко вървеше номерацията, но нямаше 116 см изобщо) например й е ОК, като подгъна ластиците на ръкавите. Аз лично имам блузи, на които моделите са им такива.  Mr. Green Тази блузка на "Есприт" например, само че друг цвят, й става без да подгъвам ръкавите, като й е съвсем леко свободна.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт