My Toys - В света на играчките - 8 !

  • 18 172
  • 372
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 721
Отиваш си в профила, отваряш детайлите на поръчката и горе вдясно има бутон за сторниране.  Peace

но първо трябва да следиш внимателно-като получиш потвърждение на мейла ,че е приета и статуса е "В обработка" едва тогава е възможно сторниране... Но пък трябва да внимаваш-да не стане със статус "Пратена" Naughty Тогава вече ,следва да я получиш и да им я върнеш  Peace
Благодаря   bouquet
И двете поръчки още не са обработени, нямам и емейл още... ще дебна на сайта

# 346
  • София
  • Мнения: 168
Здравейте момичета , искам да ви попитам - харесах си една ваничка и една музикална въртележка на фишър прайс от сайта , от Пловдив съм ако ги поръчам на митница ли ще дойдат, в пощата ли....? Най-добре ако има някоя мама от Пловдив която ще поръчва скоро нека ми пише на лични да се разберем  Hug


Прочети първа страница. Peace

# 347
  • Пловдив
  • Мнения: 337



Прочети първа страница. Peace

Прочетох я , дори се регистрирах , доста подробно и добре е обяснено, за което благодаря    bouquet, но все пак никъде не видях това за което попитах   Rolling Eyes

# 348
  • София
  • Мнения: 168
Доставката до България и до дома ви се извършва от  GLS и Интерлогистика Hug

От първа страница....

# 349
  • Мнения: X



Прочети първа страница. Peace

Прочетох я , дори се регистрирах , доста подробно и добре е обяснено, за което благодаря    bouquet, но все пак никъде не видях това за което попитах   Rolling Eyes

Не се ходи на митница. Куриер от Интерлогистика ти я донася в къщи. Не плащаш нищо допълнително.

# 350
  • Пловдив
  • Мнения: 337

Не се ходи на митница. Куриер от Интерлогистика ти я донася в къщи. Не плащаш нищо допълнително.


  bouquet

# 351
  • Мнения: X
Не се ходи на митница. Куриер от Интерлогистика ти я донася в къщи. Не плащаш нищо допълнително.
  bouquet

Следи си движението на пратката тук: http://www.gls-group.eu/276-I-PORTAL-WEB/content/GLS/DE03/EN/500 … y_track_trace.htm

В полето search горе въвеждаш номера на пакета, който ти дават от майтойс - значи, когато пратката влезе в България (Варна), това означава, че на следващия ден от Интерлогистика ще ти я донесат. С изключение на събота и неделя, когато не работят! Ти или някой друг трябва да чакате на адреса, защото от Майтойс не пишат телефонния ти номер върху колета и куриерите няма как да ти звъннат, ако не си в къщи. Ако не намерят никой на адреса, куриерите маркират адреса като грешен и въщат пратката в Германия.  Confused Така че, ако не ти донесат пратката на следващия ден след влизането й в България, чвънни веднага в Интерлогистика, за да се информираш какво става.

# 352
  • София
  • Мнения: 4 966
Момичета,здравейте!
Искам да пусна поръчка,обаче има проблем.
Преди 2 години се регистрирах,получавам всички оферти на имейла,обаче не си помня потребителското име и паролата.
Какъв е начина да си ги разбера?
Изобщо не разбирам езика...

А дали някой скоро ще пуска поръчка,в краен случай да поръчам няколко неща през него?

# 353
  • Мнения: X
Аз май нещо не съм разбрала правилно. В Майтойс ли си се регистрирала преди 2 години?

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 18:51 от Анонимен

# 354
  • София
  • Мнения: 1 394
получавам всички оферти на имейла

Имейла ти е потребителското име. Така, че влез с него и натисни копчето за забравена парола. Би трябвало да ти пратят нова на пощата Peace

# 355
  • Sofia
  • Мнения: 4 722
Греша ли , или преди време коментирахме една магнитна дъска с разни плодове по нея. Днес установих, че Дребното проявява огромен интерес към неща с магнитче и я търся от половин час таЯ дъска и не намирам  newsm78
Ако някой се сеща какво беше точно, ще бъда мнооого благодарна  Hug

п.п. Докато търех дъската, която така или иначе не намерих си харесах някой неща и мисля в понеделник да направя една поръчка. Някой ако иска да се включи да ми пише на лични. Нямам код обаче и ще трябва да си делим пълната доставка  Tired

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 23:57 от Shantal

# 356
  • Мнения: 39
Някой от вас поръчвал ли е тази риза http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/DE … SKU=de_DE-1798491 Ако я има някой да ми каже дали би станала за мъж висок 170  newsm78 макар че на нея пише за 152 см. Дали на Tom Tailor са оголемени нещата  newsm78  bouquet Heart Eyes

И честит Трифон Зарезан и Свети Валентин  Heart Eyes  Wine Glass

# 357
  • Мнения: 1 269
не сьм я порьчвала,но според мен няма да стане.

# 358
  • Мнения: 678
Аз съм мерила блуза на Tom Tailor  от детска номерция отговаряща на мой размер , който нося и ми беше много тясна  Peace
и според мен няма да му стане Peace

# 359
  • Мнения: 721
Отиваш си в профила, отваряш детайлите на поръчката и горе вдясно има бутон за сторниране.  Peace

но първо трябва да следиш внимателно-като получиш потвърждение на мейла ,че е приета и статуса е "В обработка" едва тогава е възможно сторниране... Но пък трябва да внимаваш-да не стане със статус "Пратена" Naughty Тогава вече ,следва да я получиш и да им я върнеш  Peace
Благодаря   bouquet
И двете поръчки още не са обработени, нямам и емейл още... ще дебна на сайта
Само да допълня, че им пратих имейл на service@mytoys.de да канселирам поръчката и веднага ми отговориха, че ще го направят. Вече в сайта е анулирана. Peace
Благодаря за отзивчивостта   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт