От напълнели Дюкан ни превръща във фотомодели - 153

  • 28 088
  • 609
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 70
Здравейте и от мен  Hug
Цял ден умирам от глад и ометох всичко, което имах в офиса - пилешко, кисело мляко , извара 1/4 и като се прибрах изядох 1 огромна риба и 3 кюфтета. За малко да се пръсна, ама в момента пак съм гладна. Чудя се да не е нещо от някоя фаза на луната  newsm78

тъкмо се чудя кога съм писала този пост.. то такова ядене няма! особенно през последните няколко часа.. то не беше млека , не беше меса, не бяха канели .. кафета и кола.. Забелязала съм че ако хапна на основно ядене нещо , което не ми е мн вкусно и не се засищам..  newsm78  ама спокойно, фаза на луната е! сега ни се хапва повече а и не се отслабва много.. БЪДЕТЕ режимни  Hug на 09.02 е пълнолуние(ако не бъркам) и оттогава ще почваме да сваляме повече..


да се включа по темата със сокове и въобще напитки .. не се засягайте, това е лично мнение и не нападам никого  Naughty
Гледаме дали има захар .. ако няма- купуваме и пей сърце- пием си и ни е готино, че не нарушаваме правилата- е да ама всички Е-та, консерванти, химии, оцветители и пр. ни задръстват.. аз не съм пила степче или друга подобна напитка и съм много против разните им там добавки за вкус и цвят..Кола си позволявам-мъничко след ядене- за десерт и я разреждам с вода, иначе ми е сладка.. Не ви упреквам,но пробвайте максимално да приемате "чисти" храни .. Друг е въпроса че в днешно време не знаем какво купуваме и ядем. Ама поне да се постараем , нали  Hug

целувки и прегръдки на всички , Кристинка 23  Hug 

# 91
  • Мнения: 45
Ей, момичета, какви вкусни пилешки крилца хапнах Simple Smile
Облизах си пръстите Simple Smile
И уж ям, ям, ям, пък като погледна то повечето за изхвърляне - кожа и кокалчета...Доста добре ми се залъга така вълчия апетит преди МЦ  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 92
  • Мнения: 20
Да се отчета!
Днес след сандвича с тричаво хлебче и шунка се разбих от ядене!
В офиса изядох 1 бутче без кожа и после на вечеря още 2!!!
Преди малко ядох малко кисело мляко със степче и сега се замислям дали да не ям пак Sad

Това е от луната.Тя се пълни и корема ми иска да се пълни ще полудея Rolling Eyes Важното е че днес почерпих навякъде кудето минах и не съм изяла нито един бонбон! А раздадох 2 кутии !

# 93
  • Мнения: 45
Важното е че днес почерпих навякъде кудето минах и не съм изяла нито един бонбон! А раздадох 2 кутии!
Хаха и аз така! Hug Hug  bouquet  bouquet

# 94
  • Мнения: 2 425
Хъм, до сега не съм ви поздравявала май с "Добър Вечер"  Rolling Eyes

Нинче, честит рожден ден   bouquet
Виволина,честита месечинка !  bouquet
Ройсин,честита 1год   bouquet
Марчелка Heart Eyes, пиша, пиша, ето  Laughing

Момичета, нали все не съм добре, та вчера джипито и невролога решиха да ми пуснат изследвания - кръв и урина. За моя радост всичко е ок  Flutter Най-ме беше страх от общия белтък и хемоглобина, но всичко е в нормата  Simple Smile. Сега остава окончателно да надвия страха и съм съвсем ок  Crazy
Прегръдки за всииииички  Hug

# 95
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
aynur , е това е добра новина.  Hug
Страха - аз ти казах , че вече си зависи от самата себе си. Peace
Ще се справиш , убедена съм. Кураж с теб съм. Успех.   bouquet

# 96
  • Мнения: X
много съм нещастна
по погрешка пих от обикновената кола на мъжете, вместо лайт
ГБП...  #2gunfire
дето пия кола по 100 мл на месец
какво ми стана днес, как не видях не знам

Вещи, разбрах аз, за твоя юбилей   bouquet
честито

аз съвсем скоро ще врътна годинка

спокойна вечер на всички

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 21:55 от Анонимен

# 97
  • Мнения: 243
                 БАНДА ЗДРАСТИ, както е тръгнало , не виждам да влеза в чяс изобщо, страниците бягат като луди, аз нямам тази възможност да сядам и да чета с часове. Както и да е, когато успея ще попрочитам, а аз така или иначе, ще си пиша когато и както мога. Мдааааааааа, искам да честитя годишнината на СТЕЛХЕН, тъй като не успях да го направя вчера.
                 НИНЧЕЕ - честит рожден ден МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ, ЛЮБОВ И ЩАСТИЕ
                 ГОРДААААААААААА - снимки  Hug
                 МОМИЧЕТА пожелавам ви утре да прекарате добре, весело и да  се запознаете с новите момичета и с ТУНИ. Ще съм постояно с вас в мислите си, много, много съжелявам, че не мога да де дотътря. Надявам се, обаче, веднага след срещата, моите добри дружки да ми изпратят снимките, ще ЧАКАМ.
                 Момичета, лека нощ и сладки сънища.
                 ВЕЩИ - сори, забравих, благодаря за новата темичка и за грижите!  bouquet

# 98
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Хелоууу, някому да липсвах??! Twisted Evil
По дред на номерата:
1. кг, относително стабилни, задоволяващи и с тенденция към намаляне.
2. ЧРД на Нинчето   bouquet
3. Поздрави за Ройсин  Hug по случай годинката
4. ПРегръдка и поздрав за САсс, Виволина и Лабело - да не се втелясва, че съм й обещала бой- да си гледаш уроците, остаавяй ги тези кила, хърба такава, амамама ха!
5. ИСКАМ УТРЕ НА СРЕЩААААААААААААААААААААААААААААААА, АМА МНОГО ИСКААААААААААААААМ! ВЗемете ме в СОФИЯ, МОЛЯ ВИИИИИИИИИ  Cry Cry Cry Cry Cry Hug Hug Hug Heart Eyes
Поради факта, че бързах да се запиша, докато не е станала темата 50 страници, пропуснах най важнотооооооооо- 6. ЛЮБОООООООООООООВ, миш липсваш ми беееее  Много плача за теб!  Cry Cry Cry  Cry Tired Cry Heart Eyes Hug

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 22:13 от katyadjin

# 99
  • Мнения: 2 922
roisin, честито!  Hug  bouquet

Виволинче, честита месечинка! Продължавай смело напред и успех!  Hug

# 100
  • Мнения: 63
рошава да ще се захранвам вече, но малко ме е шубе от йо-йо ефекта, та за това питам дали при некой се е случвало, та да знам какво да не правя.

# 101
  • Мнения: 45
Хелоууу, някому да липсвах??! Twisted Evil
По дред на номерата:
1. кг, относително стабилни, задоволяващи и с тенденция към намаляне.
2. ЧРД на Нинчето   bouquet
3. Поздрави за Ройсин  Hug по случай годинката
4. ПРегръдка и поздрав за САсс, Виволина и Лабело - да не се втелясва, че съм й обещала бой- да си гледаш уроците, остаавяй ги тези кила, хърба такава, амамама ха!
5. ИСКАМ УТРЕ НА СРЕЩААААААААААААААААААААААААААААААА, АМА МНОГО ИСКААААААААААААААМ! ВЗемете ме в СОФИЯ, МОЛЯ ВИИИИИИИИИ  Cry Cry Cry Cry Cry Hug Hug Hug Heart Eyes

Ами айде идвай на срещата, katyadjin, че иначе ще трябва да си правим и ямболска среща по празниците  newsm78
И липсваше, липсваше!  Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 22:22 от 902630

# 102
  • София
  • Мнения: 186
Благодаря ви момичета от сърце!Всяко едно поздравление дълбоко ме трогна,благодаря за вниманието ви и хубавите думи към мен!Желая на всички да постигнат мечтата си! smile3525

# 103
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Лелееее Roisin , зло да те забрави.  Blush
Честита една годинка.   bouquet

# 104
  • Мнения: 4
Здравейте момичета!
Приемате ли още членове във вашата групичка Grinning
Аз смятам от понеделник да започна диетата на Дюкан.До този момент в живота ми, не ми се беше налагало да правя диети,но след като родих имам крещяща нужда от това Embarassed Искам да сваля 15кг,а това е много, дали ще се справя newsm78
В понеделник слагам лентичката и се лепвам за вас Naughty
Сега Ви пожелавам лека и спокойна нощ Hug

Общи условия

Активация на акаунт