Месец май се задава, НОЕМВРИйче за среща голяма се стяга!!!

  • 16 330
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 328
Гласувах за Старите времена и аз.

# 16
  • Мнения: 2 274
Софи, да си жива и здрава, винаги обградена с любов и с живот изпълнен само с положителни емоции   bouquet!
За срещата: искам, но все още незнам как ще са ми изпитите. Най-вероятно ще знам чак април  Tired! Дано все пак за тази среща се класираме, че предните две ги пропуснахме  Confused! Иначе и на мен много ми допадат Стари времена  Peace!

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 22:17 от benighted

# 17
  • Мнения: 289
Софи, честит рожден ден и от мен, да си все така лъчезарна и обичана!  bouquet
1. jenny_b, двойна стая, 2 нощувки
2. Гадамер, двойна стая, 2 нощувки
3. Мина, двойна стая, 2 нощувки
4. Дени4ка, двойна стая, 2 нощувки
5. ЗЛАТИ, тройна стая, 2 нощувки
6.SIMONA_S-двойна стая,2 нощувки
7. Dil - апартамент, 2 нощувки
8. Angeliha, двойна стая, 2 нощувки
9. Peti_n - двойна стая, 2 нощувки
10.iviche - двойна стая, 2 нощувки
11.raliar-двойна стая,две нощувки
12.lightblue-двойна стая, две нощувки
13. Дари М - двойна стая, две ношувки
14. Т@ЛИ - двойна стая, две нощувки /за сега /
15. sheherazada - двойна стая/или апартамент /, 2 нощувки
16. Вени - по-голяма стая   , 2 нощувки
17. МЕРЕЛИН, 1 нощувка
18. Карил, двойна стая, 1 нощувка (засега)
19. Мони-двойна стая, 2 нощувки (ако е за 29,30 май иначе отпадаме).
20 lina d - тройна стая, 2 нощувки
21. Весето С - тройна стая, 2 нощувки
"Стари времена" много ми хареса, Дени, благодарности, миличка! Hug
Ечи, страхотен подарък, терминът ти е на моя рожден ден! Много късметлийско и спокойно бебенце ти желая! Даваш ми кураж да мисля по темата... Thinking

# 18
  • Мнения: 881
СОФИ,ЧРД,МИЛИЧКА!ЖЕЛАЯ ТИ БЕЗБРОЙ ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ СЪС СВОИТЕ ЛЮБИМИ ХОРА,МНОГО ЛЮБОВ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ!  bouquet
И АЗ ГЛАСУВАХ ЗА СТАРИ ВРЕМЕНА,СТРАХОТНО  Е МЕСТЕНЦЕТО Peace
ЕЧИ,ЧЕСТИТО HugЖЕЛАЯ ТИ ПРЕКРАСНО БЕБЕ НА ФИНАЛА Peace

# 19
  • Мнения: 553
Руми, честит рожден ден!!! Пожелавам ти много щастие, късмет и усмивки! Весел празник!

Аз гласувах за среща на 1,2 и 3 май.... но ако на повечето им е по-добре за края на месеца, аз съм  ЗА, само ще останем за 1 нощувка в съботата, защото до тогава ще съм се върнала на работа и няма да мога да се класирам за петъка Wink
Дени, отново темичката ни е много хубава и предложенията са страхотни!!!   Hug
Аз нещо не успях да видя цените в "Стари времена"
Нещо май се е ''бъгнал'' малко сайта, че не виждам втора страница на темата, не виждах и анкетата като по чудо ми се отвори втора страница. Не виждах и мненията - само първите 1,2 от 1 стр., и вчерашния ми пост е изчезнал... та ако пиша несвързани неща ще ме прощавате, явно не съм довидяла нещо

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 09:02 от T@LI

# 20
  • Мнения: 1 064
Руми, честит рожден ден!!!
Пожелавам ти здраве, защото е най - важното!
Пожелавам ти любов, защото е смисъла на живота!
Пожелавам ти пари, за да ти е по - леко!




Сонче, аз вчера звънях до "Стари времена", та затова знам цените Wink Ама да си призная честно, не съм разглеждала страницата им подробно, може и там да ги има някъде Embarassed
И проблема май е в твоя телевизор Grinning, при мен всичко е нормално - зареждат се и двете страници, и анкетата, и вчерашния ти пост виждам...

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 09:20 от Дени4ka

# 21
  • Мнения: 553
Ето сега показва ми че имам едно ново ЛС, пък като отида на ЛС ми показва получените ДО вчера  newsm78
Накара ме дори да дам''изход'' и да се логна отново. Не си видях и ЛС-то дори

# 22
  • Мнения: 498
Пу ЗА мен!

ето ни и нас:

1. jenny_b, двойна стая, 2 нощувки
2. Гадамер, двойна стая, 2 нощувки
3. Мина, двойна стая, 2 нощувки
4. Дени4ка, двойна стая, 2 нощувки
5. ЗЛАТИ, тройна стая, 2 нощувки
6.SIMONA_S-двойна стая,2 нощувки
7. Dil - апартамент, 2 нощувки
8. Angeliha, двойна стая, 2 нощувки
9. Peti_n - двойна стая, 2 нощувки
10.iviche - двойна стая, 2 нощувки
11.raliar-двойна стая,две нощувки
12.lightblue-двойна стая, две нощувки
13. Дари М - двойна стая, две ношувки
14. Т@ЛИ - двойна стая, две нощувки /за сега /
15. sheherazada - двойна стая/или апартамент /, 2 нощувки
16. Вени - по-голяма стая   , 2 нощувки
17. МЕРЕЛИН, 1 нощувка
18. Карил, двойна стая, 1 нощувка (засега)
19. Мони-двойна стая, 2 нощувки (ако е за 29,30 май иначе отпадаме).
20 lina d - тройна стая, 2 нощувки
21. Весето С - тройна стая, 2 нощувки
22.Роня - двойна стая - 2 нощувки


Честито на рождениците от изминалите дни
Обещавам тези дни да пиша и аз, че се изгубих напоследък  Embarassed

# 23
  • Мнения: 679
 Привет!
Благодаря за пожеланията!  HugПочерпете се за мое здраве!

# 24
  • Мнения: 2 274
Руми, честит рожден ден   bouquet! Здраве, щасти, късмет, любов и много сбъднати мечти ти пожелавам   bouquet!

# 25
  • Мнения: 3 034
бебка и бебко, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ! МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ ТИ ЖЕЛАЯ !  bouquet


Ечи, страхотен подарък, терминът ти е на моя рожден ден! Много късметлийско и спокойно бебенце ти желая! Даваш ми кураж да мисля по темата... Thinking


искаш трето момченце ?  Laughing  лошо няма ! Peace

Т@LI
, и при мен всичко е ок.


ние командировахме кифлите на планинка, на вилата с дядо и баба. дано се отърве Яя от пустата му кашлица, че ми омръзна вече.

# 26
  • Мнения: 201
И аз пуснах своя вот Simple Smile
По принцип всички предложения ми харесват, но като се  замисля е по добре да е някъде където има интересни забележителности около мястото, като Старите времена, например. Но където и да е, вече го чакам с нетърпение Hug

РУМИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! МНОГО ЩАСТИЕ, МНОГО ЗДРАВЕ И МНОГО УСПЕХИ!
  bouquet

# 27
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Привет  Grinning!
Този път ще пиша в телеграфен стил, след няколко неуспешни опита за по-дълъг постинг.

ЧЕСТИТО НА ЕЧИ И ОЛЯ! ПОЖЕЛАВАМ ИМ ЛЕКА БРЕМЕННОСТ И НА ДВЕТЕ И ПРЕКРАСНИ, ЗДРАВИ И СПОКОЙНИ БЕБЧЕТА!!!  Hug  Hug

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, РУМИ! БЪДИ ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА!   bouquet
ЧЕСТИТИ РОЖДЕНИ ДНИ И НА СОФИ, ГЕРИ, ХРИСИ, ОЛЯ И Д-Р ДЖЕНД! МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ!
   bouquet

Ние може би няма да се класираме за майската среща - в началото на май се очертава да ходим до Гърция и за съжаление ще пропуснем този път. Дано следващата бъде скоро след това  Peace.

Иначе сме добре, Софи и Биби много се заиграват. Малкото пълзи, ходи за ръчички, смее се с пълен глас и бърбори. Каката подрежда пъзели, рисува, катери се винаги когато може /то не е и за учудване де, нали си е планинарче  Laughing/ и също говори. За щастие, направиха и в Дианабад хубави градинки и вече им се наслаждаваме.

ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ! Heart Eyes ОБИЧАМЕ ВИ!  Hug

# 28
  • Мнения: X
Привет! В чата казах, но и тук да напиша, че съм малко резервирана по отношение на Старите времена. Страхотен е комплекса, но капацитета му е за 17 семейства и според сегашния списък  поне 5 семейства ще трябва да са в съседния хотел. Знаете, че вечер оставаме до към 1 - 2 часа в ресторанта  и ако аз лично съм в съседния комплекс, въоще няма да ми е спокойно и удобно детето ми да е толкова далеч. Освен това не виждам по-големи закрити общи части, където могат да играят децата в случай, че времето е лошо и вали дъжд. А в началото на май времето почти винаги е много нестабилно.
Та - моето предложение е да сме всички заедно под един покрив. Никакви други претенции за място нямам.


 

# 29
  • София
  • Мнения: 2 437
Руми ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! БЪДИ МНОГО ЩАСТЛИВА!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Аз отпадам за срещата, защото като гледам май се очертава началото на май, а на нас тогава не ни е удобно. Планираме да ходим до Брюксел тогава до кумците.

Общи условия

Активация на акаунт