Аз май ще простя...

  • 2 683
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
От сърце ти пожелавам, той да оцени това, и оттук нататък - да сте рамо до рамо и в хубавите, и в не толкова хубавите моменти. Ти си мъжко момиче, преодоляваш много тежък момент със сила, на която аз например не бих била способна, така че - вярвам, че правилно си преценила.
Късмет, и дано са много малко стресовите ситуации в живота ви.
Целувки на бебчо.  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 550
Ами, момичета, това е положението. След няколко часови разговори стигнахме до консенсус и може да се каже, че сме се събрали.

Имам си едно наум и очаквам всичко.
Само времето ще покаже дали съм направила грешка, но поне няма цял живот да съжалявам, че не съм дала шанс.

Много благодаря на всички ви!

Обичам ви и се надявам всичко при вас да се оправи и да сте много, мноооого щастливи  Hug

# 17
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ами, момичета, това е положението. След няколко часови разговори стигнахме до консенсус и може да се каже, че сме се събрали.

Имам си едно наум и очаквам всичко.
Само времето ще покаже дали съм направила грешка, но поне няма цял живот да съжалявам, че не съм дала шанс.

Много благодаря на всички ви!

Обичам ви и се надявам всичко при вас да се оправи и да сте много, мноооого щастливи  Hug
Дано имаш кьсмет мила Praynig,дано вси4ко е наред и следваЩият пьт да пишеш вьв темата"ДА ПОХВАЛИМ МьЖЕТЕ СИ" Peace.
Настина от все сьрце се надявам вси4ко да е наред с теб за в бьдеЩе.

# 18
  • Мнения: 5 251
Дано от днес нататък да сте едно задружно весело семейство  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт