Сексът и пролетта (петъчна)

  • 2 481
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
по принцип през по-топлите месеци жените излъчват повече феромони, затова повече и на нас ни се иска.
но един разговор преди дни и тази тема ме кара да се замисля.
та един мой приятел който внася парфюми с феромони ми сподели, че се налага спешен внос, защото  дамите изкупили ударно наличността. Какви са причините не знам, но е твърде възможно това да се явява някаква подла конспирация.

# 16
  • Мнения: 15 619
...
та един мой приятел който внася парфюми с феромони ми сподели, че се налага спешен внос, защото  дамите изкупили ударно наличността. Какви са причините не знам, но е твърде възможно това да се явява някаква подла конспирация.

Май си търсите оправдание за по-въртеливите движения на очичките ви... Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 448
Ако трябваше да изпече топло слънце, че да ми дойде мерака ........  Laughing още щях да съм в зимен сън. При нас времето хич не е пролетно. Ни къси поли по улиците, мъжете още с дебели зимни якета, под които нищо привличащо окото не се показва.  Confused
Днес си мислех, че няма петъчна, ама ето. Сетили сте се.  Laughing
Ще взема да се поровя за нещо ъъъъ пролетно в нета ........... да си стопля душата.  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 4 585
Никой ли няма да ни предложи на нас с минзухар, да ни повози на Маруся? Марадона? Вълк?

Какво е Маруся?
Аз не знам. Мога да те повозя на рамката на велосипеда си.
Вече е достатъчно топло.
Вятърът ще развява косите ти, а брадата ми ще те гъделичка.

# 19
  • Мнения: 17 407
Възползвай се и си от*би. По нататък пусни теми  за следващите сезони.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 623
Чак за секс с всеки, който се разминавам -
айде нема нужда  Naughty
Ако знаеш понякога с какви се разминавам -
последното, което ми идва на ум е секс  Joy
Иначе на мен затоплянето на времето ми
действа невероятно. Зимата съм като мечките -
само дето не спя непрекъснато.
Лятото е моят сезон и го чакам с нетърпение  Hug
Поздрав за всички, които чакат лятото  Hug

http://www.youtube.com/watch?v=tv6l1LaP-yo

# 21
  • Мнения: 2 070
за мен е важен обекта ,не сезона.и чак с всеки срщнат секс да ми се прави Crazyявно при мен е от липса на хормони

# 22
  • Мнения: 2 070
Не ме спохождат. Първо да мине пролетната умора, всяко нещо с времето си. Хората по улиците са бледи и синкави като призраци, не знам теб това как те възбужда. Ако ще и голи да се съблекат, до март-април ще хибернирам.

# 23
  • Мнения: 17 546
Сега, както се е разпролетило, спохожда ли ви непрестанно мисълта за секс с всички, с които се разминавате по улицата?
Да. Но не от няколкото топли дни насам, а от няколко месеца Blush И не с всеки, с когото се разминавам, а с всеки мъж, на когото ми се спрат очите и си мисля: Ами ако пък с този правехме... какво ли щеше да е?  Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 4 668
Чак с всеки срещнат - айде нема нужда  Stop
Но с някой определени хора -даааа  Laughing
Действа ми хубавото време , определено ... Sunglasses

# 25
  • Мнения: 2 196
Питай пак през април.

# 26
  • Мнения: 274

Бибианка, ще питам, ако имам сили.  Както е тръгнало, точно тогава ще усетя пролетната умора.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 623

Бибианка, ще питам, ако имам сили.  Както е тръгнало, точно тогава ще усетя пролетната умора.

Марадона и уморен  Joy
Мисля, че са 2 напълно несъвместими понятия  Wink

# 28
  • Мнения: 7 723
Освен, че Марадоната се е разгонил, какво се пита в темата?
...набира доброволки ли? Crazy

# 29
  • София
  • Мнения: 2 840
И дедо беше така, малко преди ерекцията да се сбогува с него официално.
Не е от пролетта, от ЕГН-то е.

Общи условия

Активация на акаунт