Гледането на ужаси по време на бременност - тема за размисъл

  • 5 857
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 718
Всичко зависи от това какви емоции ти носят филмите - дали са положителни или напротив - стресират те, паникьосват или ужасяват. Факт е, че бебетата усещат съвсем ясно емоциите на майката и когато тя се почувства застрашена, е съвсем нормално и те да почувстват по същия начин, има много литература, посветена на пренаталното възпитание.  Peace

# 16
  • Мнения: 1 289
Азз като фен на псохариите откакто бях бременна и гледах такива филми,вече втора година ме е страх от тъмното и да съм сама вкъщи.А постоянно си гледам круиминалетата по фокс крайм и подобни по другите телевизии.Понякога някой филм ми вкарва големи паранои и сама се чудя на акъла си.Поне засега малкия на е страхлив като мен и дано ида не стане.

# 17
  • Мнения: 113
Всичко зависи от това какви емоции ти носят филмите - дали са положителни или напротив - стресират те, паникьосват или ужасяват. Факт е, че бебетата усещат съвсем ясно емоциите на майката и когато тя се почувства застрашена, е съвсем нормално и те да почувстват по същия начин, има много литература, посветена на пренаталното възпитание.  Peace


Ето това имам предвид,че бебто усеща и емоциите на майката  newsm10
Но аз харесвам ужаси и ме кефи да ги гледам,обаче по време на филма се стряскам,в напрежение съм и тем подобни,но нали именнто това очакваме.И все пак трябва ли да се откажем от ужасите,за да не даваме негативни емоции на бебето? smile3514 newsm47

# 18
  • Мнения: 1 080
Винаги съм избягвала такива филми, докато бях бременна и сега избягвам ако сина ми е в стаята да се гледат кървави екпъни или ужасий разни. Смята че въздействам много на съзнанието и не го смятам за правилно.
Бремнната жена трябва да гледа красиви неща, трябва да има хубави картини пред очите й, не трябва да се натоварва и да се плаши.

# 19
  • Мнения: 4 433
Аз обичам ужаси и си гледах през бременността Sunglasses

# 20
  • Мнения: 332
Аз обичам такива филми и въобще филми с повече емоция, но сега се срахувам, да наистина съм станала бъзла, стряскам се от най-малкото. За това не си позволявам ужаси. А да не говорим, че рева даже и на обикновените филмчета, само нещо да ме разнежи и си плача. Ревла hahaha

# 21
  • София
  • Мнения: 23 096
Въпрос на психика - който си харесва ужасии да си ги гледа по време на бременност, щом не пречи  Wink Аз ужасии не гледам въобще, без значение в бременно или небременно състояние  Mr. Green На мен ми дойде в повече един филм с Уил Смит "Аз съм легенда", тогава бях бременна, филмът ми беше много интересен, но после не можах да заспя, голямо шубе ме хвана!

# 22
  • Мнения: 2 448
Не обичам ужаси, но който гледа, ако все пак реално се стряска, не мисля, че е подходящо по време на бременност. Все пак е добре да се стараем доколкото зависи от нас да избягваме стрес от всякакъв род.
Не е болка за умиране да се откажем от гледане на някой и друг филм, пък дори и да не вреди.

# 23
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Индивидуално е. Има хора, на които хич не им пука от такива филми и ги гледат откъм забавната им страна. На мен отдааааавна ми мина времето, когато бях любопитна към този род кино. Сега нещо не са ми интересни, така че меродавно мнение как точно са се отразили по време на бременността ми не мога да дам. Но пък, ако сте от непукистите - защо не. Въпрос на психика и нагласа.

# 24
  • Мнения: 1 554
гледам само романтични комедии Mr. Green

# 25
  • Мнения: 501
Аз гледам не точно ужаси, ами психарски ,като Декстър(сериалът), ако някой го е гледал. не обичам романтични или колежански. Не мисля,че има влияние точно това.

# 26
  • Мнения: 1 305
Въпрос на психика - който си харесва ужасии да си ги гледа по време на бременност, щом не пречи  Wink Аз ужасии не гледам въобще, без значение в бременно или небременно състояние  Mr. Green
Peace

# 27
  • Мнения: 3 695
по принцип не гледам такива филми  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 150
Зависи от човека вероятно, но аз не бих гледала. Достатъчно ужасии има из новините, та да си набавям и допълнителни такива чрез филми на ужасите. Поне в моят случай, нито ще ме разтоварят, нито ще ме успокоят, точно обратното. Както някой вече спомена, бременните трябва да са обградени oт красота и спокойствие, не че е възможно постоянно, но поне да не се набутваме сами пред грозни гледки.

# 29
  • Мнения: 2 448
Аз гледам не точно ужаси, ами психарски ,като Декстър(сериалът),

Ау, Декстър ужаси ли е? Това е един от любимите ми сериали. Жалко, че няма нови серии.  Crazy Поправям се тогава. Обичам ужасите.
Но пък не ме стряска, така, че ако бях бременна , не бих го избягвала.

Общи условия

Активация на акаунт