ПРИ ВАС КАК Е?

  • 4 410
  • 96
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 725
Не ги вярвам тези неща, но въпреки това любопитството ми надделява като при нова игра и следващия път ще пробвам.  Wink

# 76
  • Мнения: 1 674
има ли още майки да вярват на тези измишлъотини? newsm78

# 77
  • Мнения: 2 090
Ей сега го направих,за момиченце се завъртя,такова и очакваме Crazy

# 78
  • Мнения: 1 632
Мен такива неща не ме хващат! Thinking
Всички такива подобни не познаха.
Дори лекарите не ми познаха...
Само една циганка позна пола на второто ми дете Mr. Green , а очаквахме момиче- твърдо бяха убедени лекарите. Crazy

# 79
  • Мнения: 74
аз ей сега го пробвах показа ми,че ще е момиче,а и така са ни казали,ама след няколко дни ще знам с точност

# 80
  • Мнения: 471
Една позната ми го прави това,когато бях бременна и излезе,че ще е момче и такова и родих.

# 81
  • Мнения: 903
Някой ми го беше правил това нещо и ми казаха момче пък се роди момиче. Мисля, че тези методи са много остаряли, а и сега има апаратура при, която се вижда пола и 90 % е истина.

# 82
  • Мнения: 1 677
Още като момиче ми гадаха или предсказаха / не знам как точно да го нерака / - с халка и конец. Предсказаха ми - момче, момиче, момче. Е - имам син и след него - дъщеря, за трето - не знам, не сме го планирали още  Wink
Тогава с мен беше и една приятелка, на нея също и гледаха или предсказваха - е, и на нея и познаха.

# 83
  • Мнения: 1 394
Това не съм го правила.Мен ме солиха и с коластрата съм пробвала.Между другото това с коластрата е вярно в 90% от случаите.значи,за тези,които не знаят:В малка чашка с ракия се капва една капка от коластрата-ако тя падне цяла ще е момче,но ако се ръзпръсне в ракията-момиче.
Това с тези гадания според мен са бабини деветини,но да се включа и аз в темата! smile3503

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
На мен нищо не са ми правили от тези неща  Wink , още в 13 г.с ми казаха , че ще е моимче , потвърдиха ми го в 15 и така и стана .Аз не бързах и се доверих на лекаря , който ми прави ФМ

# 85
  • Мнения: 3 641
Честно казано не вярвам на тези бабини деветини

# 86
  • Мнения: 1 485
Не  съм  го  пробвала ,А  и  честно  казано  не  вярвам  в  такива  работи.

# 87
  • Мнения: 489
Бабата на мъжа ми м го прави в началото на бренността и каза - момче. Лекарката ми също каза момче, със сигурност.... до миналата седмица (35-та), когато каза - момиче  hahaha
Утре сме на второ мнение,но със сигурност ще кажа до около месец!  Joy

# 88
  • Мнения: 54
Всички и всичко казваха момиче роди се Росен Laughing Joy Joy Joy

# 89
  • Мнения: 62
На мен ми показа вярно първия път. Една непозната жена ми го направи в един магазин и каза "Момиче ще е" и така си беше. Сега още на съм пробвала за второто , но вчера си мислех да пробвам , преди да отида на 4Д.После ще кажа.

Общи условия

Активация на акаунт