Режимите на Ипократис 11

  • 19 128
  • 327
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 147
Здравейте,момичета  Hug
Aia, кураж. Като знам какъв ужас аз изпитвам от зъбобол  Sick. Дано бързо минава всичко.
Giggerotta, а танци днес? Аз мисля да ходя. Две от момичетата, с които ходим заедно няма да идват днес. Ако и сестра ми се откаже може и аз да се прибера по-рано. Просто не ми се чака сама до 20.00.
dess76, от утре съм на твоя режим.... Но пак ще продължавам да се разписвам тук.

# 16
  • Мнения: 910
Привет, момичета!

хайде на следобедното кафе Hug
Аиче, дано вече ти свършат мъките със зъбите и повече да нямаш такива изживявания Hug
Гиги, добре съм мила,ама днес се издъних малко,бяхме с малката на рожден ден и лапнах няколко хапки тортичка,нямаше как.А ти да се стягаш Hug,хайде че лятото идва, късите поли, мореееееееее............................нещо се размечтах Embarassed
за тренирането и на мен ми е трудно,но като знам резултата и се хващам,а и като започнах да си влизам в старите дрехи и още повече се мобилизирам,само тоз пусти корем да прибера и ще е супер
Мама_В, успех  Peace, то и аз си пиша тук,а и ми е приятна компанията на всички ви Hug

# 17
  • Мнения: 12
Гиги, не съм се покрила, чета си всеки ден, ама няма какво да пиша
не мога да вляза в ритъм и това е  newsm45 smile3511 smile3515
свалила съм едни никакви две килца и толкоз - ни надолу, ни нагоре
записах и следдипломна квалификация, сега съм на очни, хептен няма какво режимно да се яде, освен плодове в чантата, и вечерта като се върна - сещайте се, изям си рибката тон или яйцата с краставички и следващото нещо са пастите или кроасана на малкия .................
четох майчето и деска, че почват 90-дневната, мислих и за нея, обаче имам големи резерви - правила съм я и е ефективна, но при повтаряне май никой не е свалил кой знае колко
така че съм си тука де  hahaha, никъде нема да ходя, ама .........дисциплината, пък и дори не тя, а мотивацията ми нещо я няма
гледам кльощавата си колежка и всички хубави дрешки, в които се побира и как нищо никъде не стърчи, обаче не ми действа на спортната злоба  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 599
Здравейте момичета,


 Днес менюто е ОК - зак. 1/2 активия ; обяд 1 натурална активия и 1 ф. черен хляб, 1 ябълка ; вечеря 1 пилешка пържола + кисели краставички  Flutter



Giggerotta  абе мани побърках се с тези зъби ...  за щастие скоро всичко ще свърши или поне сериозните проблеми и ще останат само дребни  Flutter



mama_V  как са нещата с теб ?  до къде стигна? ще минаваш ли на 90 дневната?


dess76  надявам се утре да не ме боли при зъболекаря и да е вече умъртвен зъба  Praynig



Проклетница  миличка не се отчайвай понякога е малко трудно да влезнеш в режим  Hug стискай зъби и гледай да издържиш 1 седмица  Hug ние сме с теб  Hug

# 19
  • Мнения: 12
що никой не е писал днес бря  newsm78
аз като съм на очни, вие се сксрихте в храстите да си хапвате, а?
аз бивам, нережимна, но пък полугладна, цял ден карам на кафета и вода, ако имам късмет и един банан, а вечер вече не ми се и яде
е.....то хубавите неща никога не са трайни и сигурно скоро пак ще ме нападне апетита, ама засега бива положението ....

лека вечер на всички ...  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 599
Здравейте момичета,


 Наистина къде се скрихте? Надявам се че просто не пишете а иначе сте режимни  Hug  Менюто за днес : зак. 1/2 активия ; обяд 2 варени яйца и сирене; вечеря 1 пилешка пържола със салата домати и краставица ..по късно може 1 ябълка да хапна ! При мен все едно и също ходя си нон стоп на зъболекар .



Giggerotta с една приятелка съм решила утре да ходя в един друг фитнес пък да видим дали ще ми хареса аеробиката там


 
Проклетница  милата носи си плодове ... ако ти харесват бананите взимай 2-3 не стой съвсем без нищо.. а вечерята нека да е режимна  Hug


 Hug Hug

# 21
  • Мнения: 910
здравейте, момичета!
аз си хапвам както си е по диетата,но вчера малката ме побърка,че и нощес ме събуди и сега ми е едно смотано,с нетърпение чакам довечера да си легна
лек ден! Hug

# 22
  • Мнения: 195
Добро утроооо, момичета, закусихте ли? Аз след малко, засега съм на кафе...
Начи аз днес трябва да съм при Ипо... Thinking обаче...нали знаете какъв ми е статуса...и изобщо последните 3 пъти много се излагам...последния път точно заради това си отмених часа...днеска неможе пак да го отменям...та така...благодаря на всички, които се опитаха да ме вкарат в правия път, най-вече на Айчето, но за съжаление никой не успя  Rolling Eyes И никой не ми е крив, че довечера ще бера срам  Embarassed

Уф, извинявайте, много песимистичен първи post за деня ама кво да се прави като все това ми е в акъла откакто станах  Confused

Проклетница, мило, недей да стоиш гладна часове наред в никакъв случай! Това е почти толкова зле, колкото и да преяждаш! Таман ти се е раздвижил метаболизма, с това неядене часове наред го забавяш ужасно...На всеки 3 часа хапвай нещо, как вика Айчето - банан ако ще да е...

mama_V, ти ходи ли на танци в сряда? Аз не...нещо тая седмица съм супер несериозна към спорта...

Айче, съчувствам ти за зъбките, то по-голям тормоз от това нема...Не му ли се вижда края вече бе?!   Angry Оф много ми е жал за тебе мило   bouquet

Лек ден на всички!  Hug

# 23
  • Мнения: 910
Гиги, Hug недей така мила,всеки си има такива периоди, ще мине този период и ще започнеш пак да спазваш режима без издънки Peace

# 24
  • Мнения: 195
Деска, благодаря!  bouquet
Ти как си, малката какво те изтормози нощеска? Аз като не съм си доспала и някак си нямам енергия и само за ядене мисля...ти как се справяш?

А ние в работата трети ден ядем шоколади...и като казвам НИЕ имам предвид - на мойто бюро е шоколада  Joy Ама добре, че е натурален, 85 % какао, доста горчив, и първо - не се яде по много и второ - колегата на съседното бюро ми помага сериозно, а и кат раздам из стаята и то за мене остава малко... Wink

Айчо, ходи ли на аеробика с приятелката?

# 25
  • Мнения: 1 599
Днес менюто ужким е ОК... зак. 1/2  активия ; обяд 1 ф. черен хляб с филе от сьомга, след. зак. 2 ябълки ... в 5 ч.  Rolling Eyes  на малкия нес куик ... от тези топчетата  Rolling Eyes ще вечерям риба със зелена салата и ще ходя на аеробика



Giggerotta  не го мисли днес... поне няма да се кара много Ипо.... че имам 1 приятелка ходи при друг диетолог няма да казвам имена... леле как и се кара ако няма минус лелееее ужас  Hug  В 20 часа отивам на аеробика ще разказвам как е минало  Hug


  bouquet

# 26
  • Мнения: 910
Гиги, малката я мъчат много зъбите,направо е ад,а за яденето - явно съм в такъв период,че не ми се яде много.Как мина при Ипо?
Аиче, поздравления за спорта. Peace
избягах от кухнята,че правих баница и как сладко мирише,ужас дано издържа,че днес съм на плодове

# 27
  • Мнения: 147
Добър вечер, дами!
 Giggerotta, ходих на танци. Добре, че имаше с кой да убия 2 часа време до 20.00ч. Party
Aia, как успяваш?  ooooh!С малко дете, с куп ангажименти, а ти остава време и за спорт. Аз едва се класирам за танците в сряда... Crossing Arms
dess76, аз почнах твойта диета - днес ми е втори ден. Най-трудно се оказва неяденето след 20.00 часа. Thinking Май ще ми отнеме доста време да свикна с това и естествено ще прегрешавам, поне в началото  Blush

# 28
  • Мнения: 1 599
Giggerotta днес пробвах 1 аеробика в нов фитнес (поне за мен е нов) срещу 149 то  newsm11 девойката е гола вода   smile3516 особено след като съм била при Злати  smile3515 просто щом аз където по принцип се справям доста добре не можах да и влезна в ритъм.... за другите да не говоря... уффф загубих си времето  newsm66 по нищо не можеш да разбереш кога ще има повторение на нещо  , кога ще почваш нещо ново... един бърз ритъм абе гола вода.. няма да се излъжа повече... ако успея този уикенд ще отида при Злати



dess76  малкия нон стоп яде баница (то му е и нужно де  Laughing да качи някое килце , че е кожа и кости... ) и аз като теб бягам от кухнята  Hug



 mama_V  моето дете си е на 5 г и си е направо младеж  Laughing сега го оставям при баба му и дядо му и гледа детски... а иначе с мъжът ми се разбираме в седмицата по 2 да ходя на аеробика за по 1 ч  Sunglasses а те 2мата играят на компютърни игри   Wink баща му го учи на неговите игри и се почва :  hahaha свалям 1 игра за малкия да играе  Joy а то за него ги сваля  Wink

# 29
  • Мнения: 910
Мама_В, при мен най трудно се оказва издържането от 17- 20.00ч. да не сгъна нещо от това което хапват в къщи,но засега се справям добре, успех и на теб Peace
Аиче, много лошо е това че си си загубила времето. Sad

Общи условия

Активация на акаунт