Режимите на Ипократис 11

  • 20 354
  • 327
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 241
Здравейте момичета,

    Днес пак гледах по диема фемили  едно предаване за хора , които са подложени на 2 месеца на диета ... и много ме стимулират да започна и да съм сериозна  Whistling дано да успея... толкова ми е трудно началото 


"Taking it off"? Едни дето ги мерят и после пазят режими и яко фитнес? И на мен ми е мн стимулиращо, гледах го преди време по Explorer TV.

Петък и събота - режимни. Неделя - на опера бях и там едни солети, вечерта обаче отидохме в една страхотна сладкарчничка за аюрведични вегетариански неща и атам салатки супи, един индийски сладкиш, жесток сладолед, малко натурален шок.... абе, не бях режимна, ама поне беше с мн полезни неща. Днес съм дотук на една Активиа и мисля да го карам режимно до края на седмицата. Нали трябва да съм под 85!!! Айче, мисля че чак сега разбирам какво е имал предвид Ипо с това свободно хранене и се възползвам от идеята.
В събота бях на аквааеробика, хубаво ама не особено натоварващо. Добро е обаче за ставите.

# 241
  • Мнения: 241
Добро утро на всички
в събота и неделя масово изчезвате  Mr. Green
подозирам  да гризете шоколад  hahaha
аз си направих сметка, че за 10 дни режим с издънки все пак съм свалила 1,5 кг


лелеее браво на тебееее  Heart Eyes само така
мн е коварно да се мериш често. Не мисля че идеята на Ипократис е да спазваш абсолютно стриктно. Това да не е механика, това е тялото ти, то си има нужди, емоции, настроения. Да го научиш да се храни добре е задача за цял живот, не става от днес за утре и със стриктното спазване на режим. Най важно за мен е да се науча да се храня с хубави неща, плодове, зеленчуци, полезни неща и без боклуци. Да пия повече течности (безалкохолни  Mr. Green). Да отслабна до тегло здравословно за мен. Да се движа повече.

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 14:25 от SharenaSol

# 242
  • Мнения: 1 599
   Здравейте момичета,


 Тази вечер бях на аеробика и раздвижих  hahaha старите си кокали  Mr. Green Пак си продължавам да си измислям режима понеже все не си намирам храната , която трябва . зак. 1/2 активия; 1 ябълка ; обяд 2 яйца .... 1 солети;  1 ябълка; вечеря зелена салата и шунка ... спорт  newsm44 1 час и 15 мин аеробика  smile3502 и 1 ябълка след спорта



Проклетница  проблема са ми скапаните 5 кг ... има дрехи в които не мога и да си помисля да влезна  ooooh! и много ми тежът !! Не се мери спри да мислиш за килограмите и яж диетични неща  Hug



SharenaSol  да много стимулиращо ми действат ... май трябва да го гледам всеки ден  hahaha и като ме ядосат и почна да ям шоколад да си го пускам.... На тема свободно хранене първият път като ми каза да мина на него   Joy аз започнах да ям ям ям ям.... еми  newsm78 от къде да се сетя , че съм трябвало да ям само режимни храни  Sick но вече минавам май на свободно




Гиги идвай в редиците и махни този шоколад ей  Naughty никакви такива.... като прочетох поста за шоколада едвам не хапнах и аз   Моите колеги ходят до Нестле и само пазаруват Мури , трио.... и все в промишлени количества   Stop добре , че не ги опитвам... Хайде от утре режимна


лека нощ

# 243
  • Мнения: 27
Добро утро на всички, кафета
абе все си повтарям да не се меря всеки ден, но това си е навик, не е от сега
знам, Солчице, права си з авсичко, ама като искам да съм слаба и хубава ....  Praynig

лек ден на всички   bouquet

# 244
  • Мнения: 195
Здарвейте мили мои  Hug

Аз се спотайвам и не пиша, но си ви чета редовно. Днеска се премерих и.... goodscale - 1 кг. надолу, урааааа!
Сега, друг е въпроса, че се мерих боса сутринта на празен стомах, а при Ипо вечер с тежките обувки, нали  Joy Но така или иначе очаквах по-лоши резултати  Wink
Такааа днес съм на 50 гр. бадеми за закуска (това го нема в никой режим ама карай весело да е, писна ми от това кисело мляко) и 1 кафе.
Вие как сте?

  bouquet

# 245
  • Мнения: 1 599
Giggerotta аууу ако от това което си яла вчера се сваля ????? да взема и аз да хапна 2 ...................... няма да напиша какво  Joy

Иначе днес съм режимна  Whistling

# 246
  • Мнения: 621
Здравейте отново след половингодишно прекъсване Simple Smile

От вчера съм пак на режима на Ипо и се надявам да го карам поне 4 седмици, за да се осмеля да му се явя  Mr. Green Вчера устисках режимно, днес до сега - също. Не съм много словоохотлива щото качих много кила за тази половин година и докато не сляза под 70 хич не ми се и обяснява колко кила съм (стигнах 78 - килограмите с които бях в 9-тия месец Embarassed)

# 247
  • Мнения: 27
Здравейте отново след половингодишно прекъсване Simple Smile

От вчера съм пак на режима на Ипо и се надявам да го карам поне 4 седмици, за да се осмеля да му се явя  Mr. Green Вчера устисках режимно, днес до сега - също. Не съм много словоохотлива щото качих много кила за тази половин година и докато не сляза под 70 хич не ми се и обяснява колко кила съм (стигнах 78 - килограмите с които бях в 9-тия месец Embarassed)

мм, здрасти Simple Smile
ногу ми харесаха килцата ти, щото и мойте са толкоз  Mr. Green
айде, с тебе ще се гоним, другите мацки са все едни кльощи .......

# 248
  • Мнения: 308
аЗ СЪМ Я ПРОБВАЛА ЗА СЕМИЦА,НО НЕ салих но пък и не я спазвах стриктно.Успех!

# 249
  • Мнения: 195
другите мацки са все едни кльощи .......

ау, как обичам да ми викат кльощаааа  Heart Eyes  Joy
ако се отнасяше и за мен де... newsm78 аз кво бързам да се радвам...
иначе и аз бях в отбора "78" в 9-ти клас - ръст 1.60, тегло 78 кг....мъкааа  ooooh!

# 250
  • Мнения: 241


ау, как обичам да ми викат кльощаааа  Heart Eyes  Joy
ако се отнасяше и за мен де... newsm78 аз кво бързам да се радвам...
иначе и аз бях в отбора "78" в 9-ти клас - ръст 1.60, тегло 78 кг....мъкааа  ooooh!

тцтц да ви имам проблемите.
Да ви кажа от утре съм на режим 2 седмици (днес имах един обилен обяд при баба ми на село с питка, чушки с боб и точена баница, ама не прекалих де Crazy) и ще вечерям 4 мандаринки/
от утре 2 седмици на режим защото съм на специален РД с фолк певици, силиконки и тем подобни и няма да се излагаме, я. Свалила съм половин кило от миналата неделя, демек за 8 не съвсем режимни дни съм с 400-500 г надолу.
от утре до 1200 калории на ден. Спорт (ходене, гимнастики). Кураж и мерак.

# 251
  • Мнения: 1 599
другите мацки са все едни кльощи .......
ау, как обичам да ми викат кльощаааа  Heart Eyes  Joy



и аз и аз обичам.... въпреки , че се определям като нормална.... но не и кльощаааа    Wink а искам да съм такава... за да си похапвам шоколад и пица без да ме е яд после



Гиги  направо съм като разбита..... мусколнаааааааааааа ужас



galateia  добре дошла отново.... и успех


приятна вечер

# 252
  • Мнения: 195
Айчо, пак ли при Злати? Браво, много редовно стана!   bouquet  Оф трябва да почна да идвам и аз...

Солчице, как успя да не преядеш?!?! Малеее ти си герой! Simple Smile

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 21:40 от Giggerotta

# 253
  • Мнения: 241
 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518
не успях... седя си на бюрото и млющя питката на баба..
нещо ми е мн мъчно...за дядката.

# 254
  • Мнения: 1 599
Айчо, пак ли при Злати? Браво, много редовно стана!   bouquet  Оф трябва да почна да идвам и аз...


ох вчера имах  мускулна, но почти не я усещах... а сегааааааааааа не мога да ходя  Confused страшна е Злати, но е лудница при нея  Whistling а иначе хайде идвай и ти... аз днес трябва да ходя, но не знам дали ще успея да изчезна рано от работа  Crazy



 SharenaSol  Hug е една питка не е кой знае какво.... днес режимни ей   bouquet


успешен ден

Общи условия

Активация на акаунт