Изгубено куче немска овчарка- намерено! :-)))

  • 3 431
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 620
А сега един съвет от мен - сложете му чип.

И една молба от мен - не го извеждайте повече без повод!

# 16
  • Мнения: 1 749
 Laughing Мъжът ми си взе поука.Не му се карах много ,защото знаех,че се чувства вече виновен.

Вълкът дава добра идея.Ще помоля мод да ги изтрие.Въпреки,че не се хващам на такива въдици.
Изгърбен е ,защото около час е гонил пръчка преди да бъде сниман.  Grinning Предполагам е затова.

Чипът....малко спорен въпрос.Малко хора(ветеринари,да не говорим за полицията)имат четци.А татуировката на всичкото отгоре се и вижда.Разбира се,и двете неща накуп са добра двойна защита.

Аз направо не можах да повярвам,че толкова бързо се намери!Предната вечер бях разлепила обявите,а към 11:20 тази сутрин вече беше с нас.Е,малкото му приключение не е минало без жертви...Цял ден не е станал и крака го боли ужасно.Откакто си влезе вкъщи,куца с чупения крак.Ако това продължи и утре,в понеделник ще търсим вет-а да видим какво ще каже.

# 17
  • Мнения: 15 619
Дано да си намерите кучето, Китана!
Като ти видях темета и се сетих за една случка с нашата красавица миналата година - и тя немска овчарка. Mr. Green
Идват някакви хора, звънят на портата,  и аз разговарям с тях, връщам се обратно за да взема нещо от къщата, но ми е неудобно да им затръшна вратата под носа и я оставям леко открехната.
Съпругът мой любим пропуснал да ми сподели, че е пуснал кучето на двора и аз съм спокойна. Докато съм в къщата обаче, оная видяла възможност за разходка, промъкнала се тихомълком между краката на двамцата, без да гъкне.
Излизам и те ми обясняват как едно куче се шмугнало и излязло на улицата... Shocked
Ами сега!? Rolling Eyes
Бебето спи вътре, а кучето и да му викам не ме отразява, какво да правя!? newsm78 newsm78 newsm78
Сещам се, че във фурната има кюфтета и хуквам, вземам едно и търча обратно на улицата, Бягам след кучето и викам: -Киаарааа!!! - с надеждата, че ще види кюфтака в ръката ми. Тя наляво и аз подире й!
Тя надясно и аз след нея. Голямо търчане беше. Хич не се и впечатли от стръвта. Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Добре че беше едно помиярче. Подуши кюфтето и се залепи за мене. Киара се намърда до помиярчето и така в колона раз-два, раз - два и до в къщи. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Отдъхнах си. ooooh!

# 18
  • Мнения: 197
luna, много весела случка, имаш дар на разказвач! Joy Joy JoyТо тогава сигурно не ти е било много до смях , де  Embarassed, но на мен ми стана много забавно като си те представих как търчиш след нея с кюфтето  Crazy Laughing Laughing Laughing

# 19
  • Мнения: 4 585
Някои помияри са по-интелигентни от домашните ни любимци. Или по-бързо се ориентират в търсене на кюфтето. Mr. Green
Забавно е, че  luna е прочела заглавието на темата и писала.
Дано да си намерите кучето, Китана!
след като кучето е намерено и историята завърши с щастлив край.

# 20
  • Мнения: 15 619
Някои помияри са по-интелигентни от домашните ни любимци. Или по-бързо се ориентират в търсене на кюфтето. Mr. Green
Забавно е, че  luna е прочела заглавието на темата и писала.
Дано да си намерите кучето, Китана!
след като кучето е намерено и историята завърши с щастлив край.
Забавление да има! Wink
Па нищо, че е на мой гръб и зарад мойта главица. smile3537

# 21
  • Мнения: 1 749
Разлепи обявата по входове , по стълбове , бе къде може и се сетиш.
Дано , ще се моля да върнат кучето.  Praynig
То е за това май е най-хубаво и чип да имат кутретата , ма нейсе.  Thinking
И наща госпойца е само с номер на ухото , но пък тя беснее из двора и я е страх да прекрачи портата.  Crazy Ето я , то не ти е до нея , но....  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=333645&pid=10176010

Първият път,в който пробвах да отворя снимките,нещо не стана.Сега я видх.Красива ви е госпойцата.Сладурана.Ще се преместя в темичката за любителите във форум "Хоби".

Нашия живот си потече почти по старо му.Почти...Сега разбрахме колко празно ни е било без него... Heart Eyes

# 22
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237

И една молба от мен - не го извеждайте повече без повод!

Каква молба бе, направо заповед!  newsm47

Китанке, много се радвам за всички.
Иначе кучето е много красиво, да е живо и здраво.
Слава Богу! Представям си какво прегръщане е било.

Луна,  newsm62, добре че не съм ти била насреща, щях да
отмъкна кюфето. Много ги обичам.

Общи условия

Активация на акаунт