Да сме живи и здрави и през АВГУСТ всички да сме мами.N15!

  • 11 656
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 054
Преди малко с мъжчето ходихме до Илиенци (че ни е тука зад блока и често отскачам Wink ) и видях креватчето, за което писахте Денди и Айс Куин... дето става на юношеско легло и бюро... Не обърнах внимание дали личи толкова на снимките колко е плитко... но решетката е над матрака точно 2 педи... за съвсем новородено става... ама малко поотраснало бебе вече не го виждам вътре. Ще ме е страх да го сложа вътре дори след като започне да повдига главица самичко  Crazy Май избора в нета е доста по-лесен... ама в магазина като го видиш на живо нещата стават доста различни и реалистични  ooooh!
Денди, кое мислиш, че в комплекта е излишно... Според мен е само високата цена  Mr. Green Като е комплект можем пък да си ползваме и някои неща отделно после. Не съм раждала, нямам си вече отгледано дете, но моля ви не мислете, че летните бебета нямат нужда от дълги ръкавчета. Според мен въобще не е така! Аз за начало ще купя много малко дрешки... Защото не само на погачата ами и преди това най-близките 100% ще купуват и предлагат и не мисля да се затрупвам с дрехи.  Peace
Една приятелка има ето такава http://www.shtarkel.com/m3.html на снимките не изглеждат добре, но иначе е страшно сладурска.
Готина е тая количка, и цената и е добра Peace
И на мен количката ми хареса... само цената не разбрах каква е  Embarassed
Вече тържествено се отказвам да си "харесвам" креватчета и колички от нета, защото в магаина останах разочарована и от креватчето и от наличните там колички.  Peace

# 16
  • Мнения: 12
Здравейте!

За тези които са от София искате ли да си направим среща? Да изберем някой слънчев и топъл ден да се срещнем, да се запознаем и да си поприказваме!  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 382
Аз сега се прибирам от една невероятна разходка и съм много щастлива Laughing.Мъжлето сутринта изчисти рано и след това хукнахме да скитаме.
Специално отидохме до магазина на Касида, защото цените на количките в сайта им ми се видяха много добри.НО, в магазина има само няколко модела на X-Lander.Така, че ако си харесаме нещо в нета, ще трябва да го търсим по магазините, за да се види на живо.Проблемът е , че разликите в цените са огромни.
Ако някой попадне на магазин с повече колички в наличност, моля да се обажда.Защото от магазин на магазин забравям как е изглеждала предишната количка и какво ми е харесало или не ми е харесало в нея.
Нев дано се оправя бързо Praynig!Май тя самата беше писала в миналата тема, че постъпва в болница.

# 18
  • Мнения: 140
Здравейте!

За тези които са от София искате ли да си направим среща? Да изберем някой слънчев и топъл ден да се срещнем, да се запознаем и да си поприказваме!  Simple Smile


Искаме разбира се Hug, аз даже предложих в предишната тема и имаше няколко желаещи майчета, ама явно някой трябва да каже точен ден и час. Ако искате да си заплюем другата седмица, дано да е хубаво времето, а и да имат време още майчета да видят newsm78.

# 19
  • Мнения: 2 374
Друга приятелка има на Чиполино тази http://www.chipolino.com/showpop.php?product=439 и изобщо не е доволна, бебето и е на 4 месеца и вече я изпълва цялата, а и много трудно се сгъва.
на много жени съм казвала да не си взимат такава количка.Не ме послушаха и много съжаляват.Адски тясна е.Бебето реве,че му е тясно,а като порасне и с якето изобщо не се събира Shocked
Значи тази количка наистина е много тясна,привлича те с външен вид,но е адски неудобна.
За мен тази марка колички е най-удобна и практична,кош за новородено,летен кош,столче за кола,чанта,дъждобран,комарник-всичко от,което детето има нужда,ако се купят по отделно цената горе-долу се оеднаквява,за мен това е най-добрата количка и е супер лека освен всичко и я има във всякакви цветове.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 67
А коя е марката  newsm78 може ли някакво линкче с описание иначе ми допадна много Grinning

# 21
  • Мнения: 2 374
А коя е марката  newsm78 може ли някакво линкче с описание иначе ми допадна много Grinning
Марката е Giordani,скъпички са,но не толкова сравнение с Chicco примерно или Maxi-Cosi,Bebe Confort,Cam както и другите марки по джоба на по-заможните.Eто тук може да видиш.

# 22
  • Мнения: 9 973
Значи тази количка наистина е много тясна,привлича те с външен вид,но е адски неудобна.
За мен тази марка колички е най-удобна и практична,кош за новородено,летен кош,столче за кола,чанта,дъждобран,комарник-всичко от,което детето има нужда,ако се купят по отделно цената горе-долу се оеднаквява,за мен това е най-добрата количка и е супер лека освен всичко и я има във всякакви цветове.

 

 Shocked  Shocked  Shocked 850 лв.  #Crazy #Crazy #Crazy една количка се ползва 1г. и половина  ooooh!

# 23
  • Мнения: 233
И аз съм навита за срещата, особено ако е в центъра или люлин и ако приемате вече родени бебета. Да се присъединя към шантавите мами осетили бебето си и то две вечери, а съм в 12 г.с.
Аз имам такова креватче, но мисля, че малката има някакви заченки на мозъчна дейност и досега не смее да скача през оградата. Падала е от нормално леглото, но когато беше много малка 4-5 месец, от тогава е внимателна да не падне от нашето легло.

# 24
  • Мнения: 2 374
Значи тази количка наистина е много тясна,привлича те с външен вид,но е адски неудобна.
За мен тази марка колички е най-удобна и практична,кош за новородено,летен кош,столче за кола,чанта,дъждобран,комарник-всичко от,което детето има нужда,ако се купят по отделно цената горе-долу се оеднаквява,за мен това е най-добрата количка и е супер лека освен всичко и я има във всякакви цветове.

 

 Shocked  Shocked  Shocked 850 лв.  #Crazy #Crazy #Crazy една количка се ползва 1г. и половина  ooooh!
E зависи някои си возят децата и до 3 години,ако не искат да ходят,а с подобна количка може да отгледаш поне 2 деца за тези,които смятат да имат още.

# 25
  • Мнения: 1 054
Тръгнах да пиша, че бих дала толкова пари за количка, ако имах възможност ама... истината е, че се замислих... има кой да даде парички и да купим каквото си избера, но не бих дала толкова пари за количка. Може би не съм запозната добре с пазара в момента, но над 450лв май не ми се дават. Като си спомня, че щом проходи племенницата ми, че и до днес няма сила дето да я накара да седне да се наяде спокойно или на гърнето да се задържи дълго не ми се рискува да купя скъпа количка с надеждата детето ми да е мързеливичко и спокойно като мен  Mr. Green

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 67
добре де като се дадат 450лв за количка и 200 за столче за кола не става ли сметката горе долу същата а при тази има и кош за новородено и чанта ,а аз като гледам на доста марки чантите се купуват отделно?? newsm78
аз също се ориентирам към такива комплекти да знам че си имам всичко необходимо,но ще се види живот и здраве лятото как ще са нещата
на мои приятелки децата сащо не сядат,но после като се изморят хоп в количката и сънчо,а и като се правят по дълги разходки не са много издържливи дечицата съм забелязала колкото и да са енергични
на тази също съм й хвърлила око http://www.kasidabg.com/strollers_detski-kolichki-chicco-products_id-5209.html

# 27
  • Мнения: 2 374
добре де като се дадат 450лв за количка и 200 за столче за кола не става ли сметката горе долу същата а при тази има и кош за новородено и чанта ,а аз като гледам на доста марки чантите се купуват отделно?? newsm78
аз също се ориентирам към такива комплекти да знам 4е си имам всичко необходимо,но ще се види живот и здраве лятото как ще са нещата
на тази също съм й хвърлила око http://www.kasidabg.com/strollers_detski-kolichki-chicco-products_id-5209.html
Точно същото писах на Буболече,но се дублира та се поправих.Така е да да ги купиш по отделно излиза същото аз за малката си ги купих по отделно взехме комбинирана количка,после ми беше тежка,та си взех и лятна,отделно дъждобрани,комарници,чанти за двете колички и др.Излиза почти същото,а е по-добре да е в комплект определено.

# 28
  • Мнения: 9 973
столчето с количката се ползва 5м.,после вече голямо столче.Та въпросното столче от продавалник ще го вземеш за 30-40лв.,ново е 65лв. Wink

 sunbeammm ,една чанта е 25лв. най-скъпата,10лв. дъждобран,10лв. чадърче за слънце
за среща съм в някой парк ако правите,защото съм с дете и в заведение трябва да съм луднала и няма да ви обърна внимание

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 67
Лично аз съм малко предубедена и ми е малко страшно да си сложа бебето в колата в столче за 30лв (мое мнение) Peace предпочитам нещо по сигурно и тествано преди да се пусне на пазара
намерих и статията която бях чела ако и да е с рекламна цел за по скъпите марки
таблиците отдолу
http://209.85.129.132/search?q=cache:8Xw0WXdprZ8J:www.bg-mamma.c … mp;cd=2&gl=bg
 убих се да тарся инфото за колана при бременост нали се говореше скоро а то каде била статията  Joy
Деси гледах скоро някаде в нета чанти към колички по 89лв 70 ;60 и тн. и бях изумена  #Crazy

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 19:54 от sunbeammm

Общи условия

Активация на акаунт