Цвят на очите

  • 31 984
  • 246
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 52
В моето семейство всички са с наситено сини очи и аз винаги съм смятала,че и моето дете ще бъде с такива,но....баща  и е с черни,а тя в момента е по средата - пъстри сиво-кафяви

# 181
  • Мнения: 1 428
Роди се със сиви,а сега са пъстри.

# 182
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Аз  пък много исках дз имам синеоки деца и затова си взех мъж със сини очи  Rolling Eyes и тъй като и моите са сини - нямаше къде да бягат  Laughing.
Голямата се роди с тъмно-сини очи, които постепенно изсветляха, а малката направо си се роди със сини очи, доста по-светли от на кака й навремето и още не са се променили изобщо, но пък тя има време.
Аз пък навремето съм се родила с очи като теменужки /от майка с кафеви очи и баща със сини, на майка ми родителите са дядо ми с кафеви, а баба беше със сини, които на светлина на лампа изглеждаха зелени/, та моите са станали небесно-сини до годинката, а съпругът ми е 4-тото дете на родители с кафеви очи, които имат двама синеоки сина и две дъщери с кафеви очи /за по-назад в момента не мога да кажа/.

# 183
  • Мнения: 406
Има шанс, да  Simple Smile

# 184
  • Мнения: 105
аз, маика ми и баща ми сме със зелени о4и. мъжът ми е със зелени , а неговите родители са със сини и зелени. о4аквах и синът ми да е със зелени, оба4е НЕ!!!:(( със кафяви е!!!!! и сега издирвам по родословието кои е изпортил работата!!!!!:)

# 185
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Да, вторият ми син беше точно такива сиви очи...понастоящем - прекрасни сини.....

# 186
  • У нас
  • Мнения: 304
Бебончо се роди със сиви,преминахме през зеленикави и сега сме акостирали на кафяви очи   Stop.Но то и няма шанс за друг цвят ,тъй като на 90% сме с тъмни очи(изключение е дядо му,който е със зелени).Ама не можахме да го докараме на светли. И при първия опит беше същото(кака му)  Laughing

# 187
  • Мнения: 3 066
Със сини очи се роди, такива си и останаха. Беше по-мътен цвят в началото, но през първите три-четири месеца се избистриха.
И при нас бе така,сега са сини с пъстри петънца-на 20 месеца е!баща й е с пъстри,но зелелни!

# 188
  • Мнения: 94
аз, маика ми и баща ми сме със зелени о4и. мъжът ми е със зелени , а неговите родители са със сини и зелени. о4аквах и синът ми да е със зелени, оба4е НЕ!!!:(( със кафяви е!!!!! и сега издирвам по родословието кои е изпортил работата!!!!!:)

 Laughing Laughing Laughing А аз точно на подобно изпортване се надявам: мъжът ми има великолепни очи, светло златисто кафяви, истински топазен цвят и се надявам поне едното от бъдещите ни дечица (Дай Боже Praynig Simple Smile) да ги наследи. А в неговия род има и синеоки, и зеленооки, и тъмнооки, така че ще видим кое ще надделее: неговият топаз или моят нефрит Thinking

# 189
  • София
  • Мнения: 1 529
 Идвете ми деца си бяха синеоки от самото начало.
На внуците от тъмно сиви станаха кафяви.

# 190
  • Мнения: 1 710
Всички бебета около мен са се раждали със синьо-сивкави очи и после до към 6-ти или 8-ми месец се променят. За това винаги съм смятала, че задължително децата се раждат със сини очи, но за моя голяма изненада, дъщеря ми се роди с много, много тъмни очи и цветът им остана непроменен.

# 191
  • Мнения: 94
Всички бебета около мен са се раждали със синьо-сивкави очи и после до към 6-ти или 8-ми месец се променят. За това винаги съм смятала, че задължително децата се раждат със сини очи, но за моя голяма изненада, дъщеря ми се роди с много, много тъмни очи и цветът им остана непроменен.

Не всички бебета се раждат със сиво сини очи. Двамата ми братовчеди се родиха с шоколадови на цвят очи и са такива до ден днешен Peace

# 192
  • Мнения: 3 695
Дъщеря ми се роди се роди със сиви и после станаха кафяви. Не помня кога стана това обаче.  Thinking
Синът ми се роди със сини и много се надявам да се запазят, макар и при малките шансове за това. Да са живи и здрави само!  Peace

# 193
  • Мнения: 2 231
Почти всички в нашите фамилии са със сини очи, освен майка ми. Малката се роди със сини и сини си останаха.

# 194
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 347
Бебка се роди с тъмни очи Grinningсега са кафяви  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт