"В Разград -градът на цветята,по разходки са вече майките с децата"

  • 16 888
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31
Ами то днес временцето беше хубаво. По - топло беше навън отколкото вкъщи, но за съжаление няма да се радваме много на такова време, като се вземат предвид прогнозите. Не, че познават винаги, но........... Какво ти правиха, Танче? А за детето чувам от теб.

# 16
  • Мнения: 31
Иве, слизай долу при мен.

# 17
  • Мнения: 25
Добър вечер!
За детенцето,знам че е добре и че си е в тях.И аз гледах коментарите в Сеизмограф май беше,и според мен не е от фирмата но все пак.Оказа се че бащата на Олег(така се казва детето)е от жандармерията.Всичко е под контрол и дано няма последствия.
Тани,какво ти правиха,не е нещо смущаващо нали?!
Аз сега сложих да правя сочно пиле,и един тутманик замесих да го пека отсега за утре за закуска.
Е оставям ви за сега,лека вечер от мен!

# 18
  • Мнения: 398
А някой има ли информация за майката и детето, което се отрови със сода каустик? Какво точно се е случило? Гледам в момента предаването по БТВ.


Детето е много добре,а майката........" ще настъпи скоро котето за опашката".
Язък за много добродушният,умен и оправен мъж,който го има / и още я търпи  Thinking/.......и децата `и.

# 19
  • Мнения: 25
И аз така знам Барбе,но не исках да коментирам.Много е злоупотребявала тази дама и не и е за пръв път.Както казва моя мъж "скоро ще го отнесе".
Май кинти си търсила,обезщетение.

# 20
  • Мнения: 31
Кати, не знам дали до сега си пробвала, но с фиксовете на Маги става страхотно.

# 21
  • Мнения: 1
qnikzp аз от 6 мес не съм там. В САЩ сме семейно от юли 2008... Peace

# 22
  • Мнения: 31
Много се  радвам за теб, Кали. Важното е ти да си добре. Hug

# 23
  • Мнения: 25
Точно с Маги го направих,наистина е страхотно.Да си оближеш пръстите.

# 24
  • Мнения: 104
Кати не ме карай да ходя до денонощен магазин за пиле и Маги. Аз май още не съм се записала в новата тема, ама от хойкане днеска нямах време. Само надничам да чета.

Танче мислех да ти звъня към 16ч да видя дали сте още в Орел. Ние тогава се прибрахме от гостито и излязохме на обиколка.

Бубето ми се губи тука няколко дена. Дани дали е оздравял вече.

А относно майката на това детенце, наистина се носят разни слухове, че това не и е първия скандал. И май май верно търси лесни пари да изкара, ама защо на гърба на детето.  #Cussing out


Танче и аз да изкажа благодарности за темичката. Както винаги на ниво   bouquet

Хриси, мисля на 23.02. да те посетя на работа  Peace  Да ми обясниш това онова по молбата

# 25
  • Мнения: 31
Иве, повярвай,  няма да съжаляваш за пилето. Не съм много впечатлена от фикса с паприката, но това с чесъна е огън.Не е натрапчив аромата на чесън, както очаквах

# 26
  • Мнения: 104
Ей мацки аз имам едно питане. някой може ли да ми обясни ритуала за 40-те дена. Какво се прави, че не ми е много ясно, а нали ни предстои след някой друг ден. Зная че се ходи на църква, но само до там.

# 27
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Иве, аз не съм водила децата си на църква когато бяха на 40 дни. Правила съм им питка, където се канят само жени и подаряват на бебчето подаръци и пари.
Аз съм добре, не беше нищо сериозно - просто нещо, което трябваше да се отстрани. Но си имаше рязане и шиене, сега си имам 3 конеца.  Laughing Вече ми е смешничко.

А относно пилето, за което пишете - супер е  Peace. Снощи отново вечеряхме с такова!

Тази вечер има ли жадни?

# 28
  • Мнения: 31
Танче, много благодаря за питиетата. Ще ми дойдат доста ободряващо. А м/у другото на теб ли трябва да си дам данните.   Blush

# 29
  • Мнения: 25
Иве аз води Крис на църква да му чете отчето,точно на 40-ия ден.
Мисля,че е много добре и за нас самите и за детето,плащаше се нещо минимално15-тина лева.Иначе в нас не се събрахме само жени,а най-блезките ни хора и кръстниците.Направихме питката и приготвихме за хапване и пийване,и отпразнувахме ако може така да се нарече празника.
Но както вие си решите,все пак така го направете.
През изминалите дни се видях с Макс-мама,Танчето,Бен,Зори,Мая,Ани и Ивето(ако пропусна някой да свирка),за което съм им много благодарна че ме посетиха.
През следващата седмица ще се срещаме из града защото съм отпускарка! Hug  newsm44 newsm44
Лека нощ от мен!Лягам вече!

Общи условия

Активация на акаунт