Request (питанка, молба) - който разбира тук се спира :) - 9 тема

  • 42 247
  • 684
  •   1
Отговори
# 525
  • България
  • Мнения: 224
Благодаря!  bouquet

# 526
  • Мнения: 544
Привет! Търся новия албум на Massive Attack - Heligoland. Благодаря!

# 527
  • Мнения: 748
Привет! Търся новия албум на Massive Attack - Heligoland. Благодаря!

http://thepiratebay.org/torrent/5272330/Massive_Attack_-_Heligoland

# 528
  • UK
  • Мнения: 3 959
Никой ли не знае къде мога да го намеря? Sad

# 529
  • Мнения: 748
Засега освен в Napster другаде не го намирам. Ако имаш познат извън БГ да се пробва да го свали ...

http://home.napster.com/ns/music/album.html?album_id=12687510#

# 530
  • UK
  • Мнения: 3 959
Никого, когото мога да помоля... Благодаря все пак...

# 531
  • Мнения: 544

Хиляди благодарности!  Hug

# 532
  • Мнения: 748
Ще се пробвам вечерта дали става през анонимно прокси - надявам се да се сетя Simple Smile

# 533
  • UK
  • Мнения: 3 959
Благодаря. Ако не ти се занимава все пак, не си губи времето.

# 534
  • Мнения: 748
Не става зад прокси, ще се опитам да го намеря на друго място

# 535
  • Мнения: 686
Здравейте! Можете ли да ми помогнете да намеря хубави компилации с музика за купон и танци - неща от поколението на 30-годишните  Blush Лени Кравиц, Лиса Стенсфийлд, Мадона, R.E.M., ей такъв тип музика.
Много рових и свалих няколко компилации от типа на хитовете на 90-те и 80-те, но там повечето парчета са от онова диско ала M.C.Hammer и сие, което няма да пасва на партито, което организираме.
Може също така по-старички парчета точно в стил Dirty Dancing  Sunglasses
Благодаря ви много предварително!!!   bouquet

# 536
  • Мнения: 3 991
Кажи по-точно кои години искаш? Ако това има значение де. Партито искаш да кажеш, че е по-лежерно така да се каже и не искаш чак да е дъндания ли?

Имам много стара музика в къщи на компютъра (защото я харесвам. Даже доста по-стара). Мога да ти дам да сваляш направо от мен каквото си избереш или аз да подбера за теб, но чак довечера. Ако те устройва.

Последна редакция: ср, 24 мар 2010, 12:15 от Stefka.k

# 537
  • Мнения: 686
Кажи по-точно кои години искаш? Ако това има значение де. Партито искаш да кажеш, че е по-лежерно така да се каже и не искаш чак да е дъндания ли?

Имам много стара музика в къщи на компютъра (защото я харесвам. Даже доста по-стара). Мога да ти дам да сваляш направо от мен каквото си избереш или аз да подбера за теб, но чак довечера. Ако те устройва.

Благодаря ти, страшно си мила!   bouquet  bouquet  bouquet
Устройва ме, разбира се, партито е в петък. Всъщност трябва танцувална музика, но не дандания. както за теб е най-удобно.  Blush

# 538
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Търся песни на Братя Аргирови, но не само стари, а и нещо по-ново. Praynig

# 539
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет  Hug!

Търся песента "Мишел" - старичка е, но много хубава.Изпълнява я един момък с плитки, ако можех само  да се сетя как се казва newsm78.Дано вие се сетите Hug.

Общи условия

Активация на акаунт