Request (питанка, молба) - който разбира тук се спира :) - 9 тема

  • 42 216
  • 684
  •   1
Отговори
# 540
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Привет  Hug!

Търся песента "Мишел" - старичка е, но много хубава.Изпълнява я един момък с плитки, ако можех само  да се сетя как се казва newsm78.Дано вие се сетите Hug.
тази ли?

# 541
  • София
  • Мнения: 6 210
Тази е сигурно и аз за нея се сетих, защото другата Мишел е на Бийтълс, ама там момците са повече  Joy  Hug.

# 542
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
equinox , благодаря ти   bouquet!Точно тази е Heart Eyes.

# 543
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Момичета, отново ще ви притеснявам Embarassed.

Използвам vloader , за да си свалям музика от youtube и vbox7, но напоследък имам проблем със свалянето - не всяка песен успява да се свали Sad.Преди малко се опитах да си сваля песента, която открих с ваша помощ и не успях Sad.Ако някой се сеща къде може да е проблема , много ще съм му благодарна  Heart Eyes.

# 544
  • София
  • Мнения: 6 210
Аелис, като мр3-ка ли ти трябва песничката? Ако да, то ето от тук можеш да я свалиш http://c.wrzuta.pl/wa8515/357599260019339d47d7f4c3/0/andru donalds - mishale.mp3

Преди ползвах същата програма, не съм я пускала от много време и сега пробвах - и  при мен нещо не става  newsm78. Явно проблемът не е в нашите компютри.

# 545
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Вени*** , благодаря ти  bouquet. Ще си я сваля, но ако знае някой какъв точно е проблема с програмата vloader - да пише, че да мога да си свалям музика и в бъдеще Wink.

# 546
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Привет!   bouquet
Отдавна не съм ви досаждала...  Twisted Evil

Преди малко по К1 гледах този много хубав и стойностен филм, но и готвих и всичко беше на прибежки  ooooh!
Изпуснах 1-2 ключови мига...
Не намирам субс. за филма... Помогнете, моля  Praynig

10Х  Hug

# 547
  • Мнения: 7
Момичета, отново ще ви притеснявам Embarassed.

Използвам vloader , за да си свалям музика от youtube и vbox7, но напоследък имам проблем със свалянето - не всяка песен успява да се свали Sad.Преди малко се опитах да си сваля песента, която открих с ваша помощ и не успях Sad.Ако някой се сеща къде може да е проблема , много ще съм му благодарна  Heart Eyes.
И аз свалях със същата програма от vbox-a,и аз имах проблем някакъв.Смени си програмката с тази Spider Video Downloader(SVD) ,определено е по-добра!

# 548
  • Мнения: 278
Здравейте. Търся си един български сериал: "Тя и Той", преди го даваха по телевизията. Искам да си го сваля на компютъра, а не да гледам онлайн. Имам само втори сезон. Някой знае ли от къде мога да сваля и останалите сезони?
Само да кажа, че съм в чужбина и замундата не мога да я отворя (втория сезон от там го бях свалила, още отдавна, когато можеше все още да се отваря).

Благодаря на всички.   bouquet

# 549
# 550
# 551
  • Мнения: 1 052
Търся една група Cirrus. Всичко, което намерите е добре дошло

# 552
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
имам питанка – от известно време имам  проблем с програмката у/торент....излиза съобщение, че програмата работи, но не отговаря....трябва да рестартирам, за да тръгне, но тогава губя до сега свалените проценти от активните торенти...някой знае ли как да се справя с проблема?....мерси много предварително  bouquet  bouquet  bouquet...

# 553
  • Мнения: 2 516
Добър вечер  Hug
Не знам дали питането ми е за тук, но ще съм много благодарна, ако някой се отзове и ми помогне с превода на ей това изречение:
She couldn't remember the time when she hadn't been proverty-sticken,never enough to get the bare necessities of life.

# 554
  • Мнения: 4 769
Добър вечер  Hug
Не знам дали питането ми е за тук, но ще съм много благодарна, ако някой се отзове и ми помогне с превода на ей това изречение:
She couldn't remember the time when she hadn't been proverty-sticken,never enough to get the bare necessities of life.

Мисля, че имаш предвид "poverty-stricken".

Оаначава нещо като:

"Тя не можеше да си спомни време, когато да не е била много бедна - никога нямаше достатъчно, за да си осигури дори най-основните неща."

Общи условия

Активация на акаунт