за ориентацията на мъж

  • 6 695
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 619
 
пиша под прикритие по лични съображения.та от известно време имам съмнения към моя мъж.струва ми се че е бисексуален,защо ли ?Защото когато сме интимни така да се каже ме кара да го галя  по дупето и не само,та ми е много странно всичко това  Rolling Eyes.заедно сме вече 9 години ,до сега не е имал такива желания,поне не е споделял.чувствам се тъпо като цяло,нормално ли е това?дали не е някой не осъзнат?ох не знам дали ме разбрахте,ама ще чакам отговор с нетърпение

Съмненията ти не идват май от стимулирането на ерогенните зони по задните му части,
 ами от другото, дето не го споделяш...
 Thinking

# 16
  • Свищов
  • Мнения: 874
^ според теб федерос и пипане с пръст на аналната зона правят ли мъжа гей или би? Мъжете се възбуждат от това. Просто те самите трудно биха се пречупили да си поискат от една жена. В крайна сметка не областта на сексуално въздействие определя ориентацията, а кой е сексуалния ти дразнител. Ако е от другия пол-хетеро си, независимо къде те докосва и целува.

Лично аз съм стимулирала тази област на приятеля ми нееднократно. Не го намирам за извратено или гейско, а за напълно нормално сексуално общуване. Честно казано така се възбуждам ужасно много...

# 17
  • Мнения: 4 733
Някои мъже си искат подобни ласки. Не мисля че е проблем. Само ми е съмнително  това, че желаниеята му са скорошни...

# 18
  • София
  • Мнения: 888
Някои мъже си искат подобни ласки. Не мисля че е проблем. Само ми е съмнително  това, че желаниеята му са скорошни...
Може да го е било срам да си поиска по-рано или пък друга жена му е показала тези удоволствия....

# 19
  • Мнения: 4 733
или пък друга жена му е показала тези удоволствия....
Е, да не набиваме филми на момичето....

# 20
  • София
  • Мнения: 888
или пък друга жена му е показала тези удоволствия....
Е, да не набиваме филми на момичето....
Права си....просто ако на мен ми се случи така внезапно ще обмисля всички варианти защо и как и тем пободни...Да приемем,че му е било неудобно на човека да си каже какво му харесва или че по-скоро не си го е признавал и пред себе си...

# 21
  • Мнения: 2 448
Може дори самия той да не е знаел, че подобно нещо го кефи. Може би и да се е срамувал.
Все пак нека не забравяме, че както емоционално, така и в чисто сексуален план хората се развиват, променят, научават за себе си неща. Не може всичко, което ни е приятно да сме го разбрали отведнъж и да го заявим, аз харесвам това и точка.
Аз също съм се изненадвала от някои неща, които съм разбрала, че харесвам.

# 22
  • Мнения: 2 388
или пък друга жена му е показала тези удоволствия....
Е, да не набиваме филми на момичето....

Да, може и в някой филм да го е видял и да е решил, че му се иска...

# 23
  • Мнения: 2 603
...или някой приятел да му е споделил.
Аз също не го намирам за странно или гейско. Къде къде по-странни неща са ми споделяли приятели, но въпреки това твърдят че не са нито би, нито гейове.  Thinking

# 24
  • София
  • Мнения: 3 064
Нищо страшно, на повечето мъже им харесва, но някои не си признават именно за да не ги помислят за обратни. Sunglasses

# 25
  • Мнения: 54

Аз също не го намирам за странно или гейско. Къде къде по-странни неща са ми споделяли приятели, но въпреки това твърдят че не са нито би, нито гейове.  Thinking
 
Кажи, кажи.?? newsm78

# 26
  • Мнения: 1 447

Аз също не го намирам за странно или гейско. Къде къде по-странни неща са ми споделяли приятели, но въпреки това твърдят че не са нито би, нито гейове.  Thinking
 
Кажи, кажи.?? newsm78

Че и на мен ми стана любопитно. Embarassed

# 27
  • Мнения: 26
През "шоколадовата фабрика" по-лесно се масажира простата, така че е съвсем нормално. Като се поотракаш малко ще го караш да свършва за отрицателно време. Мен лично това не ме кефи, но като цяло е съвсем нормално да му харесва.

# 28
  • Мнения: X
Яяя,хлапето и тук се появило...

Спокойно,просто се чувства добре с теб и спокоен да сподели какво му харесва и не...

# 29
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Като се поотракаш малко ще го караш да свършва за отрицателно време.

И защо е нужно? Ще ми плаща ли, кво... Rolling Eyes
(схванах ти идеята Wink )

Общи условия

Активация на акаунт