да попитам нещо

  • 1 927
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 511
На ,моя мъж баба му е родена на 29 февруари.На 29 празнува през 4години на самата дата,а иначе на 1 март.
Аз също мисля,че така е най-добре Peace

# 16
  • Мнения: 3 804
аз не съм суеверна и малката рожден ден сме правили и преди датата когато сме в Бг-заради майка ми  и баща ми.Така,4е сама си реши. Peace

# 17
  • BG
  • Мнения: 1 900
Зависи кога ви е удобно на вас и как го разбирате.За мен на 1 ви март е по-добре.

# 18
  • Мнения: 523
На първи март. След 28 е 29, във вашият случай първи, така че тогава...това е моето мнение. Simple Smile
Peace

# 19
  • Мнения: 1 586
Аз бих празнувала на 1 ви март и аз съм чувала,че е по-добре след дата!

# 20
  • София
  • Мнения: 4 052
Познавам доста хора,които си празнуват РД по-рано.Лично аз бих празнувала след датата,макар и да се пада в друг месец.
И, аз! Peace

# 21
  • Мнения: 294
 newsm59

Важното е да се празнува!
И наше приятелско дете е на 29/02, но не съм се замисляла кога празнуват!

# 22
  • Мнения: 1 103
На 1 март  nbirthday  cook  ura

# 23
  • Мнения: 4 593
и аз бих празнувала на 1 март

# 24
Преди години ходих на курс по астрология и сега ми хрумва, че може да ти подскажа идея. Хороскопите са различни видове - едни са за целия живот, други за предстоящата година - от рожден ден до рожден ден. Годишните хороскопи се изготвят не от дата до дата, а от момента, когато слънцето е на същото положение, както при раждането на човека. Тоест - миналата година на 29 февруари в 0000 часа е било на едно място, после в течение на деня то се е преместило с няколко минути напред, но всяка година то минава през това положение. Може понякога да се случи на 28 февруари, друг път на 1 март, дори при високосни години - така, че това може да ти е ориентир. Така е с всички - истинският рожден ден не винаги настъпва на календарната дата. Ако ми съобщиш часа, ще мога да ти кажа тази година, на коя дата слънцето ще е в същото положение. Мога да го направя и за напред, но съм доста заета и ще е по-сложно.

# 25
  • Мнения: 223
Добре че родих на 28.02 иначе и аз сега щях да се чудя,но ако бях на твое място щях да празнуваме на 01.03

# 26
  • Мнения: 2 110
Хубавите неща, не се празнуват по-рано.
Аз бих празнувала на 1 март или след 1-ви , във възможната събота или неделя,за да има повече деца и организацията да е по-добра !

# 27
  • Мнения: 67
Благодаря ви! Ани е родена  в  15:20часа

# 28
  • Мнения: 8 999
Бих празнувала на 1ви март.

# 29
  • Мнения: 4 433
На следващия ден,т.е. на 1ви март Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт