Нови придобивки в козметичната ви чантичка - 6

  • 29 280
  • 382
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 63
Основа и топ лак в едно  Flutter

# 346
  • Мнения: 2 229
Основа и топ лак в едно  Flutter


От интерент ли го поръча? Simple Smile

# 347
  • Мнения: 63
Juiciness  Hug да, от интернет, сайта на мега шоп   bouquet

# 348
  • Мнения: 2 229
Juiciness  Hug да, от интернет, сайта на мега шоп   bouquet

Ще се радвам да кажеш след няколко дни - седмица, как е, дали лакът издържа повече, има ли блясък и т.н. Simple Smile

Аз бях загледала едни други на Орли - Glosser и Sec'n'Dry, но засега не мога да прежаля цената..

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 18:17 от Juiciness

# 349
  • Мнения: 557



съчетанието е превъзходно Flutter



Дани ,откъде  купи стикчето? Praynig

# 350
# 351
  • Мнения: 1 629
Плачи от една аптека на Генерал Стефан Тошев. Фдт върви с пудрата като подарък Grinning Като вървиш по посока бул. Гоце Делчев от дясната страна има Билла, пресичаш малката уличка и веднага е аптеката, а до нея оптиката, от която си взех цаките. Цената е 14. 80 май newsm78. Предполагам, че има подарък пудра за да може по-бързо да изчерпят количествата и да навлезе новия Панстик. Една колежка се е сдобила с такъв от Америка и е хипер доволна.

peteto ми на мен ми мирише на бебешка пудра и за това ми харесва много. Peace
sparkk суха Peace


# 352
  • Мнения: 63
Juiciness  Hug да, от интернет, сайта на мега шоп   bouquet

Ще се радвам да кажеш след няколко дни - седмица, как е, дали лакът издържа повече, има ли блясък и т.н. Simple Smile

Аз бях загледала едни други на Орли - Glosser и Sec'n'Dry, но засега не мога да прежаля цената..
Да, много издържа с топ лака и има страхотен блясък, около седмица ми издържа без никакви следи от белене, но аз не издържах и се лакирах с друг. поръчах и два лака на Orly и като видях какви са - лошо  ми стана ooooh! супер малки, направо не знам за колко време ще ми стигнат. иначе са много качествени и съм доволна, като изключим грамажа Tired  bouquet Hug не знам дали ще поръчам втори път-май на O.P.I си заслужават повече-поне са 3 пъти по-големи

# 353
  • Мнения: 2 229
Мерси! Hug На мен ми се стори, че май са по-скъпи от ОПИ, но има 2 размера на лаковете и си пише колко мл колко струват.

# 354
# 355
# 356
  • Мнения: 776

Lina77  bouquet, доволна ли си от Clarins New Eye Contour Balm или е рано за отзиви? Wink По-конкретно ме интересува мазен ли е или попива бързо, без да натежава? Peace

Пролет, ако четеш, маската на Juvena, много ми допада Flutter Купувам я за пореден път Peace, тенът значително се уеднаквява и прояснява Crazy при редовна употреба, освен това е достатъчно хидратираща Hug. Ефект върху финни линии не виждам ( по принцип нали серията я дават с такава заявка ), но здраве Mr. Green

# 357
  • Мнения: 557
Стик за блясък. Flutter благодарение на Дани

# 358
  • София
  • Мнения: 4 803
Вече в нова опаковка ли е? Grinning

# 359
  • Мнения: 557
Вече в нова опаковка ли е? Grinning

Не ,просто това ми се отвори първо. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт