Нови придобивки в козметичната ви чантичка - 6

  • 29 237
  • 382
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13 627
серум
околоочен крем

# 76
  • Мнения: 196
айде и аз http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=66258&goChar=S#DETAIL,и един Орифлеймски парфюм афтер ..нещо си Crazy

# 77
  • Мнения: 2 631
Супер изненадващо за мен си купих нов душ гел, без въобще да имам нужда, но не се стърпях при вида и аромата му...  Blush LUKSJA, с аромат на круша  Heart Eyes. Нямам търпение да го пробвам! Иначе от същата серия имаше божествена череша, грейпфрут, праскова и още нещо си....  newsm78
Сори, не намерих снимка.  Blush

# 78
  • Мнения: 214
Пудра с блестящи частички на PUPA и съм мноооого доволна!

# 79
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Супер изненадващо за мен си купих нов душ гел, без въобще да имам нужда, но не се стърпях при вида и аромата му...  Blush LUKSJA, с аромат на круша  Heart Eyes. Нямам търпение да го пробвам! Иначе от същата серия имаше божествена череша, грейпфрут, праскова и още нещо си....  newsm78
Сори, не намерих снимка.  Blush

Кафенце, да знаеш че и Ив Роше имат божествена круша душ-гел  Laughing

# 80
  • Мнения: 14 502
Jaquie, ще споделиш ли отзиви за серума?

# 81
  • Мнения: 13 627
Jaquie, ще споделиш ли отзиви за серума?
Много съм доволна, имам вече цялата серия. Не съм очаквала, че е толкова добра. Кожата ми става супер гладка и мека, много бързо попиват кремчетата, а серума е много лек.  До сега нищо не ми е понасяло от кремовете на Лореал, но тази серия я намирам за много сполучлива.

# 82
  • Мнения: 2 229


Тези розово-лилавите, много са хубави. Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 2 631
Супер изненадващо за мен си купих нов душ гел, без въобще да имам нужда, но не се стърпях при вида и аромата му...  Blush LUKSJA, с аромат на круша  Heart Eyes. Нямам търпение да го пробвам! Иначе от същата серия имаше божествена череша, грейпфрут, праскова и още нещо си....  newsm78
Сори, не намерих снимка.  Blush

Кафенце, да знаеш че и Ив Роше имат божествена круша душ-гел  Laughing

E, аз този го взех просто така.... Иначе си имам вече любим, който не заменям.... Simple Smile

# 84
  • Мнения: 0
kafe , а кой е любимият ти душ-гел,който не заменяш?

# 85
  • Мнения: 2 631
kafe , а кой е любимият ти душ-гел,който не заменяш?

Laura Vandini - Cashmere  Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 0
Ееее,вчера го погледнах ,зачудих се,но вече бях купила 2 други и не го помирисах даже,но ще го взема,щом е толкова добър!Благодаря! А лосионите за тяло ползвала ли се ?Добри ли са?

# 87
  • Мнения: 2 631
Ееее,вчера го погледнах ,зачудих се,но вече бях купила 2 други и не го помирисах даже,но ще го взема,щом е толкова добър!Благодаря! А лосионите за тяло ползвала ли се ?Добри ли са?

Ползвам цялата серия - душ гела, лосиона и скрабът за тяло. Всичко им е много добро. Имат и още няколко аромата  Heart Eyes

# 88
# 89
  • Мнения: 74

Серум свиващ порите-Clinique
Гел за почистване на кожата в дълбочина с Витамин C-Joey New York
Нежно почистващо мляко-Cellex-C
Течен сапун за тяло-Mario Badesco
Светеща очна линия-stila

Общи условия

Активация на акаунт