Проблеми

  • 5 387
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
Въобще не ти съчувствам.  Ти си поредната тъпа жена, която пише във форума.  Не стига, че не те е обичал, ами ти и дете ще му раждаш.  Съжалявам, че съм толкова груба, но наистина каквото си си надробила това ще си сърбаш. Няма да пиша повече щото ще стане грозно....  от тъпотата и глупостта на някои жени направо съм потресена ooooh!
О, най-накрая - откровено мнение. smile3501 newsm10

# 16
  • София
  • Мнения: 28 601
Думата "себеуважение" не е на китайски. Как може някой да те прави на луда толкова време и ти да продължаваш да се чудиш?!? Как може да използваш дете като "лекарство" за връзка, която не съществува?!? Глупост, наивност, егоизъм спрямо детето...

# 17
  • Мнения: 6 619
Думата "себеуважение" не е на китайски. Как може някой да те прави на луда толкова време и ти да продължаваш да се чудиш?!? Как може да използваш дете като "лекарство" за връзка, която не съществува?!? Глупост, наивност, егоизъм спрямо детето...
Даже не е ясно кой кого е правил на луд.

# 18
  • Мнения: 316
ГОРКОТО ДЕТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 19
  • Мнения: 1 289
Глупаво е да държиш детето като заложник на връзката.
Какво ще постигнеш с отлагане на неизбежото? Нито ти ще си добре, нито детето ти.
Това за мене си е чист мазохизъм - не само сегашната ситуация, а всичките тези 9 унижаващи години. Аз не бих си го причинила честно казано. Със сигурност не можеш да накараш някой да те обича насила. Това е положението.

# 20
  • Мнения: 183
Виж сега, ти си прекалено амбициозна по отношение на вашата връзка. Вероятно искаш някак да компенсираш тези 9 (загубени, евентуално за теб) години, да си отмъстиш за изневярата, болката и т.н. Защо искаш да го направиш като го задържиш? Ти ще ставаш все по-мнителна, ще го дебнеш непрекъснато, ще тровиш и твоя и неговия живот, но най-вече живота на вашето детенце. То ще расте сред скандали, мъка, ще става свидетел на твоята болка и въобще това"семейство" е най-добре да не просъществува в тази конфигурация - в името на детето. Ако той действително държи детето ви да има нормален живот сигурна съм, че ще седне, за да се разберете кой къде ще живее. А ти трябва да гледаш напред с повече оптимизъм, защото знай че някъде го има твоят човек, но как ще го срещнеш, ако сърцето ти не е готово! 

# 21
  • София
  • Мнения: 1 344
Ма,как можеш да кажеш,че ще седиш там,докато му мине?Кое да му мине?Ти не си добре,честно,по всичко личи,че човека не иска да има нищо общо с теб,отгоре на всичко е бил достатъчно честен да ти го каже в очите,а ти въпреки всичко седиш и чакаш да му мине!...Нямам думи...Оправяй си живота,и остави човека да си живее,пък може и ти да откриеш любовта...

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Човека явно е много търпелив, щом допуска тези манипулации от твоя страна. Достатъчно е показал отношението си към теб. Остави го намира човека, всеки има право да е щастлив и ти, и той. Според мен не чакай да му мине, защото може и така да стане. И да продължи да си стои нещастен при теб. Детето ще порастне и ще започне да разбира, и ще усети кой е нещастия. Децата много добре усещат манипулациите. Не рискувай детето да те намрази, само защото имаш амбиции да си с този мъж на всяка цена и да проваляш живота му.

# 23
  • Мнения: 19 307
Вярно, че ако бяхте женени имаш право да живееш в жилището 1 година след развода. И аз бих те посъветвала да се разделиш с него. ДОри и сега да ти изглежда плашещо, дългосрочно погледното е по-разумно. Щом няколко пъти сте се разделяли заради негови афери, той ще ги продължава и рано или късно това много подкопава брака. Използвай това, че в момента той държи на детето. Посъветвай се с адвокат каква издръжка може да изкопчиш от него и се опитай да уредите нещата така, че максимално да е добре за теб и детето.
Една позната се разведе преди 4години и тогава беше млада и зелена. Не намери свестен адвокат и мъжът й успя да вземе всичко, но беше готов да се грижи за детето, което беше отсъдено на нея. Сега реши, че той искал родителските права, но този път тя се консултира с адвокат и бившият и увисна като прани гащи.

# 24
  • Мнения: 289

Само не разбрах ,какво защитавате този пич , някой на сила да го е карал да си пуска семето.
Защото такова нещо няма ,като не я обича какви деца ще прави, смотльо

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 014

Само не разбрах ,какво защитавате този пич , някой на сила да го е карал да си пуска семето.
Защото такова нещо няма ,като не я обича какви деца ще прави, смотльо
Ми може да е искал дете и за това да си е "пуснал семето". Аз доколкото разбрах си обича детето, което изобщо не го задължава да обича майка му.
А тя като е знаела, че не я обича кви деца му ражда?
На някои, все мъжете им виновни...

# 26
  • София
  • Мнения: 2 296
Ма,как можеш да кажеш,че ще седиш там,докато му мине?Кое да му мине?Ти не си добре,честно,по всичко личи,че човека не иска да има нищо общо с теб,отгоре на всичко е бил достатъчно честен да ти го каже в очите,а ти въпреки всичко седиш и чакаш да му мине!...Нямам думи...Оправяй си живота,и остави човека да си живее,пък може и ти да откриеш любовта...
Подкрепям това.

Ами,ако те бие,пак ли ще се натискаш да живееш с него?
Не можеш да задържиш нещо,което не притежаваш!!!

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Гостенка66, остана да споделиш, че имаш образование, професия и би се реализирала и печелила без помощта на споменатия. За мен е грозно и подло да се опиташ да задържиш мъж раждайки му дете. Не те оплювам и упреквам, разсъждавам какви са ти мотивите.  newsm78

# 28
  • Мнения: 1 243
Въобще не ти съчувствам.  Ти си поредната тъпа жена, която пише във форума.  Не стига, че не те е обичал, ами ти и дете ще му раждаш.  Съжалявам, че съм толкова груба, но наистина каквото си си надробила това ще си сърбаш. Няма да пиша повече щото ще стане грозно....  от тъпотата и глупостта на някои жени направо съм потресена ooooh!
Крайно грубо изказване  #Crazy! Не мисля, че авторката е писала тук , за да я обиждаме, а за да и дадем сили и морална подкрепа, а защо не и съвет. Всеки прави грешки в този скапан живот. В никакъв случай човек не е тъпак защото е сгрешил. Виж, ако повтори и не осъзнава грешката си вече е такъв. Случило и се е най-хубавото нещо - има детенце. Е, не е от най-подходящия баща, но... и за това има лек. Попаднала е в кофти ситуация, но и от там ще се измъкне  Peace Стискам ти палци и бъди силна  Hug! Намери си работа, квартира и нова соц. среда. Детето ти ще е много по-щстливо ако и ти си щастлива и спокойна. А следващия път, когато срещнеш някой и се влюбиш, просто имай едно на ум и мисли по-трезво! Успех!

# 29
  • Мнения: 340
В никакъв случай човек не е тъпак защото е сгрешил. Виж, ако повтори и не осъзнава грешката си вече е такъв.

Ти прочете ли внимателно историята.  Авторката май е "сгрешила" 5-6 пъти за 9 години.  И като гледам и в момента изобщо не осъзнава грешката си.

Общи условия

Активация на акаунт