Тайната на перфектната кожа - 2

  • 90 182
  • 400
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 15 619
Елоком също е кортикостероид.  Надявам се, не прекаляваш с него да мажеш детето....От другия крем ли се оправи???

Знам, знам-затова изобщо не го купих Mr. Green
Много ме ядосва факта, че от стремеж да не дават направления за други специалисти, личните лекари изписват "тежката артилерия", а в конкретния случай се оправи с някаква цинковата паста Naughty
Ти си го знаела, обаче колко родители не го знаят....и купуват....и мажат... ooooh!

# 346
  • Мнения: 429
До дамите с мазна кожа,споделете моля ви каква слънцезащета използване
Крем с фактор на коя марка или фондьтен или пудра
Че идва лято и не знам какъв продукт да си закупя. Повечето кремове за мазна кожа са без фактор Sad
мерси

# 347
  • Мнения: 187
До дамите с мазна кожа,споделете моля ви каква слънцезащета използване
Крем с фактор на коя марка или фондьтен или пудра
Че идва лято и не знам какъв продукт да си закупя. Повечето кремове за мазна кожа са без фактор Sad
мерси

Ползвам от няколко години БИОДЕРМА / не Биодерм/ - това е медицинската козметика. Кремът е със защитен фактор 50 и е оцветен . Много добре ми понася точно на мазната кожа! Peace

# 348
  • Мнения: 12
Привет, момичета  Hug

Мириад се завърна в България и вече ще има доста повече време за форума   bouquet  bouquet  bouquet

Виждам, че се сме напреднали със страничките на темата - какво ще кажете следващата седмица да пусна нова? (ако има и други желаещи с удоволствие ще обменим идеи и ще си сътрудничим  Hug ) Кажете какво искате да имаме включено в началния пост и искате ли да измислим ново заглавие на темата? Предложения всякакви и за всичко ще  са добре дошли - тази тема може да бъде толкова хубава, колкото необятно е  въображението ни   bouquet

# 349
  • Мнения: 84
      newsm51Meriad здравей!!! newsm51
                          smile3525Добре си дошла!!!
 smile3525Да знаеш много ми липсваше;дано да си прекарала добре в чужбинско
и да са ти останали само незабравими положителни емоции!!!
Аз сега много бързам и няма да пиша просто минах да те поздравя!!! newsm47

# 350
  • София
  • Мнения: 1 877
мириад, добре дошла в Бг Simple Smile
това щерка ти ли е на аварара? много е сладка Simple Smile

# 351
  • Мнения: 1 324
Привет Miryad! Bienvenue!  Hug Разкажи впечатления от престоя си в Брюксел, чисто по женски. Как намираш жените там като цяло? Как се обличат в ежедневието, как се гримират. Разбра ли коя е предпочината козметика там?
А новата тема оформи както намираш за добре. Със сигурност ще ни хареса.  Peace

# 352
  • Мнения: 19 353
Момичета, купих си ампула антистрес на Амрита, защото нямаха суперхидратация. Някой може ли да ме посъветва през колко време да се мажа  и в хладилник ли се съхраняват?

# 353
  • Мнения: 12
didiani , аз също много се радвам да те видя Hug Hug Hug Много се радвам, че ме приемате отново в темичката   bouquet

В чужбина бях по работа и затова влизах във форума инциндентно, след дългия работен ден, когато не са останали много сили за съдържателни постинги  Blush Сега отново съм на родна земя и програмата ми е доста по-олекотена - ще съм много по-редовно тук  Hug

ва ни ла, благодаря   bouquet
П.С. Приемам коментара за момиченцето на аватара като неочакван комплимент  Blush , Ех, за съжаление някаква си там Анжелина ме изпреварила на опашката за дете от Брад Пит (така е, като все блея нанякъде), та дъщеричката се случи нейна   bouquet (за щастие на детето, разбира се) затова съм искрено поласкана, че си си помислила това   bouquet  Иначе дечица още нямам (един ден - Дай Боже Praynig), а и след като Брад отпадна като опция съм в процес на издирване на  нов лауреат на титлата "Милото".  Flutter  Hug

# 354
  • София
  • Мнения: 4 793
Добре дошла, Myriad Hug

Аз предлагам името на темата да се запази, а оформлението е в твои ръце. Със сигурност ще се справиш перфектно. Може би най-важно е да има обяснение за маслената баня. За друго не се сещам, доста неща обсъдихме досега.

 Grinning

# 355
  • Мнения: 46
Може би,ще ви изглежда като спам,но къде се загуби авторката на първата тема Prolet ?И от нея имаше какво да се научи newsm78

# 356
  • Мнения: 1 629
В тази връзка аз преди два дни си правих маслена баня и не ми излезна нито една пъпка. Но това може би стана, защото префасонирах малко процедурата. Вместо с кърпа стоях на пара един два пъти и само попивах и след това си измих лицето с отварата, с която си правих запарката на лицето.  Thinking

Добре дошла Мириад Hug

Може би,ще ви изглежда като спам,но къде се загуби авторката на първата тема Prolet ?И от нея имаше какво да се научи newsm78
митка се из темите, но тук не влиза newsm78

# 357
  • Мнения: 12
letsgo , привет  Hug  bouquet

Единно впечатление трудно бих могла да споделя, понеже работата ми беше в абсолютно мултинационална и мултикултурна среда. А и нали знаеш - колкото жени, толкова различни вкуса  Peace Преследваше ме усещането за малко мрачна (откъм цветове) елегантност, на фона на която ярките акценти изпъкват още по-свежо  Peace Но все пак сезонът си беше такъв  Peace

А както споделих и в една друга тема, направи ми впечатление, че по улиците човек ще срещне предимно жени с хубава кожа и много естествен вид - почти без грим (или трябва да си прегледам зрението  Blush ). Там климатът е доста ветровит - досещаш се как действа това на една чувствителна кожа. Там започнах да ползвам масла, предназначени за лицето на кожата, вместо крем - не са гъсти, а някак течни, воднисти дори (много нескопосано ги описах  ooooh!), попиват моментално и не "тежат"  - това е моето голямо  откритие за престоя ми на север  Peace Твърдо съм решена да оставям все повече кожата си да "диша" (дори задушливия софийски въздух) и да се старая да не изглеждам твърде нацапотена  Crazy На мен по ми лежи на сърцето нещо такова : http://www.tccandler.com/images/top100/rachel%20hurd%20wood%20100.jpg - младежко и минималистично - без нищо излишно  Blush Ох, отплеснах се по темата с боичките, но наистина съм решена да все повече да се "натурализирам"  Crazy

За тази цел обаче трябва да се погрижа за кожата си още повече - да се оплача, водата в Брюксел е ужасна - варовита е и изсушава и кожата, и косата  Tired Правих си маслена баня редовно и това донякъде закрепяше положението, все пак и престоят ми беше сравнително кратък, та последиците не са необратими  Crazy

Почвам брейнсторминг как да оформим следващата тема  Crazy

# 358
  • Мнения: 30
Здрасти Мириад и от мен.  Да споделя, че пробвах маска с аспирин и мед от една съседна тема. Много ми допадна, избистря тена някакси Crazy .Почти зарязах готовите маски, сега си правя маслената баня и тази. За новата тема: чакам я с нетърпение Hug

# 359
  • Мнения: 10 742
Извинявам се, че ще вметна нещо малко встрани от темата, но постът на Мириад / използвам случая  да ти благодаря специално, че ми препоръча преди време кремчето на Avene Cicalfatе  - невероятно е!     bouquet  /, че жените в Брюксел ходят почти без грим, ме кара да споделя следното - прави ми впечатление, че и тук поне в средите, в които се движа напоследък, жените масово не се гримират или ако го правят, то този грим е изключително пестелив. Елегантни дрехи и аксесоари - да, грим - почти не. Вие имате ли подобни впечатления?

Общи условия

Активация на акаунт