ВИДИНското малчуганче, голямо е калпазанче.

  • 9 638
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 142
Пак има затишие,така,че ще успееш да прочетеш всичко Joy.
Да ви питам почнахте ли да купувате мартеници?Аз днес за 8 детски мартеници дадох 6лв.Е видя ми се доста,ама са за дечица и не мога да не купя,а на моите малки мъжлета още не съм купила.

# 271
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
на мен даже ми се вижда малко, не са ли по лев и отгоре  newsm78
ее, АМАНИТА, то е по-скоро чат като гледам, постовете са по 1-2 реда, лесно се наваксва  Peace

# 272
  • Мнения: 1 142
Тук са пуснали много хубави детски за по 0.70-0.80 стотинки.Шаренки с най-известните герой на Дисни.

# 273
  • Мнения: 2 657
Добре дошла на Александра HugНадявам се,че резултатите ви ще са наред Praynig
Аманита,до онзи ден като не пишехме,що не пишехме Joy
Иренка,Люби снощи ми е показвал как се танцува танца на булката с Марти JoyТо ме караше да ходя,пък да се завъртам и най-накрая и ръка ми целуна Mr. GreenДа знаеш,че моя син си е заплюл щерка ти CrazyМежду другото,тържеството ще е на Фанти ге-окончателно са го решили вчера.
Мими,аз вчера купих на Люби за тържеството и още две за на моя мъж на братовчедите децата WinkУтре ще купувам още Whistling

# 274
  • Мнения: 52
момичета,на Мими и тръгна,за първо зъбче,кътник.как мислите,дали всичко е наред? Mr. Green

# 275
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
такова чудо сефте чувам  newsm78 ще питаш педито, ама то няма и какво да се направи, няма да го върнете, я  Party да ви е честито  Peace

# 276
  • Мнения: 1 142
момичета,на Мими и тръгна,за първо зъбче,кътник.как мислите,дали всичко е наред? Mr. Green
Не се притеснявай,племеницата на моя мъж се роди с едно изникнало и едно до половината.Казаха,че няма проблем,много рядко се случвало.

# 277
  • Мнения: 2 910
Александра, честито ви първо зъбче Hug На дъщеря ми на 1г.и1м. й проби първото зъбче, а месец по- късно се показаха 4-5 (не помня точно), между които беше и кътник.
Аз утре ще излизам да купувам мартеници за тържеството в ДГ и ще видя за какво става въпрос.
Йо, аз отдавна станах кавалер на Марти Mr. Green, още когато почнаха да учат танца, ама това за целуването на ръка не го знаех Laughing То може и впоследствие да са го включили като част от танца, тя нали дълго отсъства от градина. Говориме си с нея един ден и аз я питам какво ще прави, ако й вземат кавалера й го дадат на друго момиче, след като тя толкова време е болна и не ходи, а тя ми отговаря, "ааа няма страшно момчетата са повече от момичетата, даже някои момчета се правят на момичета и танцуват" Mr. Green Така че да му мислят кавалерите Grinning Относно харесването , не се притеснявай, бързо ще строи Люби, както се опитва да ни командва и вкъщи напоследък Simple Smile

Мими, някаква шаренка детска мартеница ще търся и аз, дано намеря във Видин.

# 278
  • Мнения: 2 657
Александра,честито ви зъбче Hug
Ренка и Люби един ден се изцепи с ''хайде момчета ловете се и танцувайте'' JoyАз пък като го питам,ако Марти му я вземат с кой ще танцувай-той се зъби и казва-аааа не може,те са бебета и не може да танцува с тях Joy
Относно мартениците-има каквото се сетиш.Аз взех за тържеството един Спайдър мен,а леля Надка му купи костенувка минджа Mr. Green
А за стояването,точно това му трябва...Ох,той все знае,все той квото каже трябва да е-ама това щот няма на кой да се метне SickВсе му викам,че най-лошото е наследил от бабите си ooooh!

# 279
  • Мнения: 2 657
Фиона,ти понеже каза,че плащаш сметките за ток на 2 или 3 месеца,я ми кажи към кои сте?
Аз в петък,като отида да платя ще питам,ако не забравя-ама още не мога да го преживея ooooh!

# 280
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
ЙО, РЕНЮГА, я споделете какви са тия виенски балове на вашите деца в детската градина  newsm78 танци, костюми, големи приготовления текат като гледам  Party

а за тока, мисля че на 15-ти изтече срока да си подадеш искането, да си промениш месечните вноски за това тримесечие. иначе може да си направиш вноските и по 0лв, ама после на третия месец малко  #Crazy да извадиш парите на камара. следващото тримесечие пак може да се корегират вноските  Peace

# 281
  • Мнения: 2 910
Куши, детската градина, в която ходят децата ни, на 5-ти март има юбилей и подготвят голямо тържество, та всяка група ще танцува някакъв танц, 2-ра гр. ще танцуват явно виенски валс Mr. Green, а 3-та гр.( там е племенницата ми) подготвят друг танц, защото са им дали къси полички.

Егати и сметките за тока ooooh! Ние до 6-ти март трябва да платим 580лв., тия хора не са в ред #2gunfire Ами ,ако мъжа ми е на мин. раб. заплата ние само тока няма да можем да си платим #Cussing out

Аз купих днес мартеничка с Мечо Пух за градината и страхотен тоалет на Марти за РД.

# 282
  • Мнения: 2 657
Аз днес накупих още мартеници и пак се изложиш ooooh!Пуснали някакви гривнички с разни там писаници и грабнах аз една за мъжо и гледам да я скрия в джоба и си се кефя една такава....Като се прибрах що да видя,не съм видяла,че липсва една буква и му я показах с думите-виж каква мартеница съм си купила за мен от теб hahaha Joy
Обаче една най-много ми допадна-''Мразя те'' Mr. Greenведнага се сетих на кой бих я подарила,друг е въпроса,че хич нямам намерение да давам  Laughing
Относно тока,не ставаше въпрос за намаляване на месечните сметки,а за плащане на куп newsm78
Но вече съм спокойна,защото които се е греел на ток,ще си го плаща Mr. GreenЯсно показахме,че няма да плащаме за прищевките на еди си кой #Cussing out

# 283
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
Относно тока,не ставаше въпрос за намаляване на месечните сметки,а за плащане на куп newsm78

тъй де, при месечна вноска 0 лв накрая на тримесечието ще се плаща всичко  Peace

# 284
  • Мнения: 2 657
Относно тока,не ставаше въпрос за намаляване на месечните сметки,а за плащане на куп newsm78

тъй де, при месечна вноска 0 лв накрая на тримесечието ще се плаща всичко  Peace


Ясно,значи става само с молба и да се направят вноските на 0-ла.

Общи условия

Активация на акаунт