♥ Св.Валентин Зарезан ❦ - ИСПАНИЯ

  • 25 149
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Val,  Hug Hug Hug

ЗДРАВЕЙTE   newsm48 !

Много се радвам, че да се похваля с брат ми - вокалист на SYMBOLIC!


"Благодарение на "Art BG" на 7 февруари имахме възможността да видим две от най-значимите имена на класическия немски метъл - траш-легендите SODOM и хеви-ветераните GRAVE DIGGER. И докато дружинката на Tom Angelripper ни навестява за трети път (след 1991-а и 2004-а), "Гробокопачите" идват за първи път в България.
   Тишината бе взривена още в 19 ч., когато на сцената излязоха момчетата от варненската банда SYMBOLIC - едно от най-обещаващите явления на родната екстремна сцена. Двайсетминутният им сет беше белязан от атрактивно сценично поведение, респектиращ професионализъм и безупречен звук. Парчетата, които ни изпълниха, бяха познатите от "Mea Culpa" "Reality Show", "The Painter", "Space Trip" и "Overdose" плюс чисто новото "Instead Of You" - композиция от бъдещия диск "Divide Et Impera" ("Разделяй и владей"), който се очаква през юли."http://www.katehizis.com/pictures/symb_gran2009.php?id=54

# 16
  • Мнения: 58
Много ви благодаря за отговора  Hug
С нетърпение очаквам пътуването ми до Барса  Whistling

# 17
  • Мнения: 789
Здравейте и от мен!
Най-после сме спокойни - Иви вече е здрав  Party и утре е на коле  Mr. Green!

Габи, Peace,браво за темичката - добре е комбинирана - и в заглавие , и в лого.

Тони , Честито ти фотоапарат - само красоти да твориш,големи риби по риболов да снимаш Mr. Green.

Силрай,дано скоро да ти оздравеят сладурките,много кофти така.Иви чак сега се оправи - цяла седмица си влач кашлицата.И той беше на Амоксицилин.

Амига, Peace,скорошно разрешаване на проблемите!Ама има да си попразнувате този месец,а?

Аз да се похваля-ние вече си подарихме един на друг Светивалентинските подаръци - моето съкровище ми подари парфюма,който толкова исках - "Ultraviolet"на Пако Рабан , а аз се отсрамих с едни сребърни обици за него Embarassed.

Лека и спокойна нощ!
Целувки и аста маняна  bouquet!




# 18
  • ES
  • Мнения: 2 172
Здравейте
Габи, това наистина е добра новина. Тъкмо щях да те питам каква националност е тоя с дюнера, че те 99% са морос, а от тях милост и пари не търси. Но щом е испанец, може и да излезе добра сделка. Извини ме, че така се изразявам, аз съм все много негативна. Но хубавото е, човек да търси всякога възможности и да работи това, което знае, че умее най-добре. Късмет!

Мимии, обеци за мъжо ти, не, че няма носещи обеци мъже, ама малко странен подарък. как е Иви след вируса, пооправи ли се. Така се страхувам от детски болести. Като чуя Мите да покашля с тая кашлица от гуардето и ми настръхва косата.

Ние вече оставаме за комедор на гуардето, плачевна работа. Убеждават ме, че само първия месец нямало да яде  Shocked, после прояждали. Ама таксата си върви, а тя колкото гуардето. Абе  ooooh!

Аз в последно време нямам време да дишам. Даже за РДто не бях направила нищо самоделно да почерпя колегите. Ама то тук и не черпят, та си викам, нали ще се интегрираме, няма да се натягам.
До скоро!

# 19
  • Мнения: 52
Вени честито ви кола със здраве да си я карате и само хубави моменти  Hug Hug
Мария къде беше изчезнала ще се радваме да пишиш по често  Hug и браво на братчето ти  Peace
Габи успех в начинанието и много много късмет  Hug Hug
Силрай незнам какъв е този вирус ама Валито днес цял ден не иска да яде боли го стомаха,костите и има температура  ooooh! по скоро да се оправя малката  Hug
Лека и успешна нова седмица от мен   bouquet
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 789


Добро утро,момичета!Заповядайте на кайвенце! Grinning  bouquet
Аз си заведох ученика,оправих си къщата и чакам а ми се размразява месото за готвене.

gery_to, не се паникьосвай.Първата година в детски колектив са почти неизбежни вирсните инфекции.И Иви за годината се разболяваше веднъж,ама сега....Тук ги водят сополиви,кашлящи...Аз когато първият път оставих Иви вкъщи ,че почваше да кашля,и се обадих на сеньото му,тя каза:"Спокойно,всички са така." Shocked И днес половината ги нямаше на коле. А за обиците на мъжът ми  Laughing ...какво да се прави,това искаше.Дълго време не си намираше свестни обици,че тук им е малко смотано срброто,и в събота взех че попаднах на що-годе хубави,по негов вкус.

gaby s, Успех в начинанието Peace!Ти ще успееш,сигурна съм Wink!

Вени , Честита ви кола!Пък като е и широка,в бъдеще ще трябва да се мисли за още поне един пасажер Wink Crazy.

Вивиан , Честити ви 8 месеца на патерица    bouquet!Много е апетитна тортата. Wink

ЛаАда , каво става с вас?Потръгват ли нещата?Как е Гери?

# 21
  • Мнения: 1 271
Вивиан, Честити  ви Осем месеца!Сега вече започва купона!  Party

Амига, по същият начин сме и ние!Ели снощи ми разправяше как я болели крачетата  ooooh! Как парело на коремчето...направо ми се дорева  Cry Да чукна на дърво, поне Рая вече се стабилизира  Simple Smile
Пиите повече сокове, нас това ни посъветва педито.И дано по-скоро се оправите и вие!  Hug

Мими, браво на малкият герой!Дано повече не хваща вируси и настинки!
Честито ви Валентински подаръци  Hug  Аз все още мисля моя подарък какъв да бъде  Thinking

Валче, абе, душа, защо не взе един-два аспирина  Laughing Важното е, че сте си изкарали добре, болките се търпят-важен е купона!  Party


Мария, добре си се завърнала отново!Слагай лимит на компа и го ползвай повече и ти  Flutter Поздрави и на двете красавици.

Герито, и аз в началото се шашках, особенно първата година в колето.Ми то не беше училище, беше си целогодишно лекуване.По-дно време, бях решила да ходим в Бг на лечение, че тук два месеца пи антибиотик без да прекъсва.Съвсем се бях ошашавила.Обаче вече свикна и с вируси и да се пази от вируси  Grinning

Мацки я аз да подхвана пак една темичка-за хомеопатията тук.Не съм мнтого на ясно-за да ни прегледа хомеопат, трябва ли да ходя до личния лекар и от там за направление  или той също(ако подкрепя това лечение) може да ни предпише такива лекарства?

Анетт, къде се загуби?  newsm78

# 22
  • Мнения: 789
Момичета,помогнете Praynig!
Кажете откъде да си дръпна "Crepusculo",че от Мининова ще ми се сваля 2 седмици и нещо,никой не сийдва.С МиТорент сме.

# 23
  • Мнения: 350
здравейте аз гледам събота и неделя да излизаме някъде да не си стоим вкъщи че вече положението не се търпи, едвам го издржаме вече, трябва да сменяме квартирата, ужасно е, не ми се говори за простотиите които стават.

# 24
  • Мнения: 1 818
Благодаря ви,милички !  Hug Hug Hug

Мимки  Hug ,защо ще сменяте квартира ...аз не съм в течение ,май .

Мими Hug,скоро коментирахме тук този филм...още не е излязъл с хубаво качество,но има много сайтове ,където можеш да го гледаш онлайн,,обаче не търси качеството  Wink http://www.divxonline.info/pelicula-divx/3665/Crepusculo-Twilight-2008/

Силрай Hug,рецепти издирвам сега...Преглеждам и моите .Става въпрос за вкусни ястия,които се приготвят бързо,могат да се замразят и после на място само да ги пържат . Торти ще му направя една-две..той иска ягодова и шоколадова за сега...Мисля си за ябълков щрудел,от тези,които ги имаше преди в MC Donalds...ама рецепта ще трябва да издиря...На първо време ще му направя кюфтета  Mr. Green ,че нямало кой да му прави,баклава и банички с яйце и сирене/бюрек каза че било това  Wink /  Кадаиф знам как се прави,но за съжаление не знам от къде да намеря тук .

Мария  Hug ,само мога да си представя Жулиета колко е била щастлива да гледа първенството ! А за братчетото -Браво ! Все такива новини да се чуват ...! Иван на ЛаАда и Пламен на Деси /Парабол може да се познават с него... Peace
Не мога да допълня рождените дни...не ми дава вече да правя промени,но който пуска темата следващия път,ще му напомня .

Амига  Hug ,моят Стоян и той беше така и го оправих за два дена с прахчета Frenadol.

Вивиан  Hug ,Честити ви 8 месеца ...много сладка тази тортичка !

Венелина Hug,да ви е честити возилото и безаварийно да си го карате !

Вал Hug ,никакви дискотеки повече  Naughty  ...  Grinning

Гери Hug,и аз се притеснявах ,но като разбрах че са испанци се поуспокоих...ще видим де...още не се знае как ще плащат .
За Мите не се притеснявай,и аз мисля че покрай децата ще прояде,но все пак след седмица питай и разпитвай ...





# 25
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
ВИВИАН,честит ви 8 ми месец   bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря за пожеланията на всички ,а МИМИ за друг пасажер Ще си помисля LaughingКакво стана с мамографа?
Вал,и аз от доста време не съм ходила на диско,така че е нормално,съчувствам ти Hug
Мария а ,приятно ми е да се запознаем Hug
Мимки,какво става,явно не живеете сами  Sad
Доста народ се изгуби и непиШе newsm78
Лек ден Hug



# 26
  • Мнения: 350
Вивиан честити ви 8 месеца!  Hug
Вени честито ви возило, със здраве и безаварийно да си го ползвате!  bouquet
Вал ако знаеш от колко време не съм ходила на дискотека  Crazy , срам ме да кажа:blush:, иначе като изключим болежките хубаво е човек да се разкърши. Mr. Green
Герито дано Мите свикне по бързо със комедора Hug
Мими как е твоя малкък юнак слуша ли те?
Мария браво на братчето ти успех с групата. Hug
Амига ами за сега продължават да имат пререкание роднините ми и май скоро няма да се разберат. newsm78 Дано Валето да оздравее по бързо, Hug как е с новията, все се каня да ти пиша на скайп но знам че синчето е на линия и не искам да те притеснявам.
Силрай твоите сладурки как са оздравяват ли вече?
Габи мила успех с готварството Hug, споменавала съм няколко пъти че от време на време си имаме проблеми със съквартирантите, но от ден на ден става все по лошо и ние с мъжа ми решихме да си търсим апартамент ние да го наемем че пак ако не се разбираме с другите пак трябва да се местим а вече мисля и за Никол, писна ни все ние да се съобразяваме с нечии прицевки и простотии и все да си мълчим от кумова срама, че щели да се разсърдят и т.н, писна ми някой да ми определя къде какво да слагам, Никол до сега да е проходила, а аз съм си затворила детето като в затвор да не пречи на другите, а малкото чудовище влиза в стаята ни и и взима играчките, а то има над 3 чувала с играчки отделно колко има по шкафовете не е истина ooooh! а влиза в стаята ни и иска на никол играчките понеже нямал точно тази която никол имала, та трябвало да стане негова, ако не я дам става едно крещене викане, майка му идва и иска да му я дам за да престане да крещи, върха беше вчера прибираме се и аз отивам до тоалетната то започва едно чукане по вратата блъскане, да ми покаже че родителите му са позволили да вземе големия остър нож, а това е дете на 3 години това за него е геройство,  просто не искам да си помисля какво може да стане с него да не говорим за околните, а не слагам в това число и дъщеря си, нямам грам спокойствие.
Вени да живеем компартидо, за сега не можем да си позволим да живеем самостоятелно понеже аз не работя, а и въпрос на пари и време е ние да наемем апартамент, но пак трябва да живеем с някой, защото се очертава мъжа ми да има дълги командировки в чужбина, и не иска да ни оставя самички.
Та това е дилемата и болката ми напоследък момичета. #Crazy

# 27
  • Мнения: 1 248
Привет и от мен Hug

Мимки, стискам палци да намерите бързо ново жилище. Трудно се живее компартидо, но да ти кажа има и свестни хора, дано да извадите късмет Hug

Силрай, ето го мойто фото:
http://www.europe-nikon.com/product/es_ES/products/broad/1596/overview.html

Ето и с какво се занимавам последните 3 дни Joy Имам доста да се уча, засега толкова мога Embarassed
http://s295.photobucket.com/albums/mm144/tony_t_bucket/NIKON%20P … 0/?albumview=grid

Все още съм на фаза проби...на дневна светлина е перфектен апарата, но за нощните снимки имам да се доусъвършенствам и то доста Confused
Ето от тук я взех, има и компактни камери на много добри цени.

http://www.digital-factory.es/fotografia-c-111.html?osCsid=17635 … 7d747889fd3fdc9d3

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 19:36 от tony_t

# 28
  • Мнения: 3 098
Тони,4естито и със здраве да го ползваш!  bouquet
Единият линк иска парола. Rolling Eyes
4ети си книжката,има обяснени много неща как се правят и влизай във фотографските форуми,там има много инфо,аз също 4ета там.

Мимки,що пък се страхувате да сте сами,нищо страшно няма. Peace
От това по_голям кеф едва ли има.

Габи,4естита ти работа.  bouquet Браво,то4но за тебе е,каквато си кулинарка,няма да те изпуснат. Grinning

Вивиан,4естит 8 месец,да ти е жива и здрава момата.  bouquet Grinning

Силрай,намираш един свестен хомеопат и по4ваш да ходиш при него.Няма нищо общо със СС.
Хубавите работи не са в програмата на здравеопазването. Laughing

# 29
  • Мнения: 1 248
Марица, как сте вие? Hug
Аз чета една книжка, Тайните на фотографията, на National Geographic.  Wink
Ама докато я изчета Joy
Във феисбука трябва регистрация, не съобразих.Ей сега ще се поправя. Blush

Общи условия

Активация на акаунт