Мъжете и мъжките партита

  • 3 823
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
Не се притеснявай. Нека ходи! Ако е решил така няма да го спреш !

# 16
  • Мнения: 71
Ох, аз не съм тръгнала и да го спирам..... а пък и да исках май нямаше да мога.
Просто ми е малко странно, че другите му приятели (които са семейни) не излизат като него. Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 175

Най често нереализираните си фантазии.  Mr. Green
Да ви кажа честно, виждала съм ги по време на командировки - ергенските партита ряпа да ядат.  Но пак повтарям - до човек си е и не е задължително да слагаме всички излизащи семейни мъже под общ знаменател  Peace

# 18
  • Мнения: 549
и моя мъж много обича такива партита.Със страри приятели от време на време правят сбирки.Аз честно казано побеснявам защото аз никъде не мърдам,от както имам децата съм забравила и приятелки и всичко Sad Осем години седя в къщи и отглеждам деца #Crazy А той имал нужда ...ами и аз имам  Щом аз не ходя и той няма да ходи.Ще ходим с общи приятели на общи сбирки Crossing ArmsТака мисля аз

# 19
  • Мнения: 2 448
Цитат
А той имал нужда ...ами и аз имам
Ами какво ти пречи да му оставиш децата и ти да излезеш с приятелки?  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 549
Цитат
А той имал нужда ...ами и аз имам
Ами какво ти пречи да му оставиш децата и ти да излезеш с приятелки?  Rolling Eyes

Ами кво ми пречи??Много неща -децата т.е едното заспива от как се е родило само с мен,а и вече не знам и да имам време къде да ходя.Загубила съм контакти със колейки ,приятелки и така...Даже след едно такова парти на което се върна на другия ден на обяд реших и аз така да направя.Ами какво да ви кайа ,запалих колата и не знаех на къде да хвана Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 2 388
Загубила съм контакти със колежки ,приятелки и така...

Забелязала съм го това явление при доста жени, след като се обвържат. Защо го правят не мога да разбера?

# 22
  • Мнения: 2 448
Загубила съм контакти със колежки ,приятелки и така...

Забелязала съм го това явление при доста жени, след като се обвържат. Защо го правят не мога да разбера?

Защото искат да са супер майки, а мъжете им вместо да го оценят си веят г**а и докато се усетиш и ето не останали дружки за излизане.  Confused
За туй още докато е малко бебето, ако няма баби , мъжът да свиква, че и майката е човек. Ако той излиза , ще излиза и тя, не вярвам да е с две леви , та да не може собственото си дете да гледа. Ако не му отърва, няма да излиза и той!  Naughty

# 23
  • Мнения: 46 517
Според мен пък въобще не е до липса на приятели, а до характер. Ако обича да се забавлява отделно от мъжа си, ще иде сама в дискотека и пак ще намери с кой да се танцува, имам такива познати, както и други, които "плуват" в приятели, но не изпитват нужда да излизат сами, а само семейно.

# 24
  • Мнения: 2 448
Е, има и такива, които искат да се забавляват, но пък наистина са загубили връзката със стари познати и приятелки. Отдавайки се на семейството, децата, а мъжа си ходи и се забавлява и хич не му дреме. И в едни момент жената с усеща, ама вече е късно.

Не всеки е такъв купонджия, че като не е излизал самостоятелно няколко години да излезе сам. Особено пък жена. Че и на дискотека. Как си го представяш това?  Laughing

# 25
  • Мнения: 46 517
...
Не всеки е такъв купонджия, че като не е излизал самостоятелно няколко години да излезе сам. Особено пък жена. Че и на дискотека. Как си го представяш това?  Laughing

Ами имам такава позната  Simple Smile мъжът й беше много горд, че са либерално семейство, с голямо доверие един към друг, излизат и се забавляват по отделно.
Разведоха се, заради трето лице, тя го забърса Laughing
Детето им е 2 г. по-голямо от моето.

# 26
  • Мнения: 2 448
Е, явно не са били толкова либерални , колкото са говорили. Истински либералните никога не се развеждат заради трети лица. Те ги канят в леглата си.  Laughing

# 27
  • Мнения: 46 517
Либерални са спрямо начина на забавление - било нормално да не излизат заедно и това по никъв начин не можело да застраши семейството им Laughing

# 28
  • Мнения: 2 448
Либерални са спрямо начина на забавление - било нормално да не излизат заедно и това по никъв начин не можело да застраши семейството им Laughing

Такова изказване по какъвто и да е повод не мога да го приема, защото в живота нищо не се знае. Гаранция - Франция, всичко може да застраши семейството, понякога дори една неплатена сметка за ток и се стига до развод.

# 29
  • Мнения: 2 388
Според мен пък въобще не е до липса на приятели, а до характер. Ако обича да се забавлява отделно от мъжа си, ще иде сама в дискотека и пак ще намери с кой да се танцува, имам такива познати, както и други, които "плуват" в приятели, но не изпитват нужда да излизат сами, а само семейно.

mama nely мисля недвусмислено е написала, че просто няма с кой да излезе да се забавлява, защото се е откъснала от приятелките, познати, колежки, изобщо хора за излизане.
И ако е заобиколена от обвързани жени ( независимо дали са с деца или без ), които са решили, че щом имат сериозен партньор/ съпруг вече край с женските вечери, нещата стават още по-трудни.

Не всеки е такъв купонджия, че като не е излизал самостоятелно няколко години да излезе сам. Особено пък жена. Че и на дискотека. Как си го представяш това?  Laughing

Така е. То за мъж не е толкова обичайно явление да ходи сам по дискотеки, какво остава за жена.

Аз съм го правила този номер, но в доста отминали времена.

Общи условия

Активация на акаунт