Има ли дами които са си правили БЛЕФАРОПЛАСТИКА

  • 185 050
  • 750
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 49

CecMir моля ако е удобно да ми кажеш как си махна синините и за колко време, че трябва да пътувам след ден и е грозно доста. Също така при кого да отида в Бургас или Варна да ми махнат конците, че не ми се ходи до Истанбул за махане на конци

# 301
  • София
  • Мнения: 4 714
mobilmobil, честито !!! Да се радваш много !!! Hug bouquet

Искам да споделя с вас : моя приятелка си направи горна блефароплстика за 250 лв, по здравна каса. В 5-та градска в София.

Мисълта ми е, че тази процедура може да бъде поета от здравната каса.
 Peace bouquet

# 302
  • Мнения: 49
за сега съм много доволна и мисля , че това е нещо с което ще си повдигна самочувствието. Наистина бяха доста клепнали клепачи особено десния, и тази разлика в двете още повече ме дразнеше. Никога не съм си слагала очна линия заради проблема с клепачите. Надявам се сега някой да ме научи и да очертавам клепачите си с кеф. винаги съм се възхищавала на добре гримирани жени. Стига да има поле за действие. 

А щях да забравя: мое лично мнение сега след тази интервенция е , че офталмолог се справя много по-добре с този вид проблем. предполагам че Естетичните хирурзи се справят също добре , но вземат много повече пари. Така че съотношение цена -качество трябва да се прецени.

# 303
  • Стара Загора
  • Мнения: 485
за сега съм много доволна и мисля , че това е нещо с което ще си повдигна самочувствието. Наистина бяха доста клепнали клепачи особено десния, и тази разлика в двете още повече ме дразнеше. Никога не съм си слагала очна линия заради проблема с клепачите. Надявам се сега някой да ме научи и да очертавам клепачите си с кеф. винаги съм се възхищавала на добре гримирани жени. Стига да има поле за действие. 

А щях да забравя: мое лично мнение сега след тази интервенция е , че офталмолог се справя много по-добре с този вид проблем. предполагам че Естетичните хирурзи се справят също добре , но вземат много повече пари. Така че съотношение цена -качество трябва да се прецени.
Може и перманентен грим -очна линия.

# 304
  • София
  • Мнения: 4 714
Скрит текст:
за сега съм много доволна и мисля , че това е нещо с което ще си повдигна самочувствието. Наистина бяха доста клепнали клепачи особено десния, и тази разлика в двете още повече ме дразнеше. Никога не съм си слагала очна линия заради проблема с клепачите. Надявам се сега някой да ме научи и да очертавам клепачите си с кеф. винаги съм се възхищавала на добре гримирани жени. Стига да има поле за действие. 

А щях да забравя: мое лично мнение сега след тази интервенция е , че офталмолог се справя много по-добре с този вид проблем. предполагам че Естетичните хирурзи се справят също добре , но вземат много повече пари.
Така че съотношение цена -качество трябва да се прецени.

+++

Много се радвам за теб. Пожелавам ти здраве, щастие, любов и успехи !:bouquetf:

И благодаря, че сподели!:heartsc:

# 305
  • Мнения: 433
Страхотно е, че си доволна. Това да се чува винаги.  Ще чакаме снимки, когато имаш възможност.  Hug

# 306
  • София
  • Мнения: 4 714
Момичета, аз до сега имах мн положително мнение за очолозите и операцията блефаропластика, ама почвам да давам "на зад'. Днес видях една позната, която си е правила блефаро на горен клепач... ми не видях какво й е правено освен червенината, която още си стои след 2 месеца.Confounded

Та, написаните по-горе хвалби за очолози относно блеарото ги оттеглям.Neutral Face

# 307
  • Мнения: 433
Тя какво казва, че и е казал докторът? Разбира се, че не всички резултати са добри, то няма как да стане...Но си трябва проучване преди да се довериш на някой доктор и така рискът се свежда до минимум. Аз лично обаче бих предпочела да си е пластичен хирург.

# 308
  • София
  • Мнения: 4 714
Тя какво казва, че и е казал докторът? Разбира се, че не всички резултати са добри, то няма как да стане...Но си трябва проучване преди да се довериш на някой доктор и така рискът се свежда до минимум. Аз лично обаче бих предпочела да си е пластичен хирург.

Нищо особено не й е казал. По-точно, че резултатът ще се види след 6 месеца, което лично мен ме стресира.Open Mouth
Да, много си права, голямо проучване си трябва. И аз вече мисля за пластичен хирург. Kissing Face

# 309
  • Мнения: 49
здравейте момичета, при мен клепача ми все още има червенина . разбира се трябва време да се кръвоснабди участъка които остана почти на половин сантиметър само в двата края разделен. нали разбирате че се отрязва от край до край и се прекъсва кръвоснабдяване за известно време. аз съм много доволна от вида си в момента на 17 дни след операцията. не мога да кача снимка . не съм много в час с техниката ако някой има желание да качи мои снимки преди ,след и сега нека ми пише на лично. нямам нищо против да покажа понеже се притеснявах , че е лята но се убедих че това не пречи на този вид интервенция.

# 310
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Може и на мен да ги пратиш - ще ги кача  Peace

# 311
  • Мнения: 49
Оки, на имейл ли да пратя снимките или на телефон? Или както кажеш за по-лесно

# 312
  • Мнения: 3 827
Никаква червенина не съм имала, само синини, които минаха за няколко дни,
след операцията на горните на 14-ия ден бях на работа,
след долните- на 9-ия
никой нищо не е забелязал, за долните специално един близък обстойно ме загледа- защо ли така се покрих за една седмица : )), но нищо не забеляза
реално- при горните за две-три седмици се оформя на 90-95%,
при долните си бе оформено веднага след операцията, само в ъгъла имаше ок. 1 см лек белег,
долните са по-трудни за операция, но по-лесни после ...

# 313
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
А ти къде се оперира?

Някой правил ли е тази процедура http://www.drkaliasheva.com/services/neoperativno-povdigane-na-k … a-blefaroplastika ?

# 314
  • Мнения: 4 583
Никаква червенина не съм имала, само синини, които минаха за няколко дни,
след операцията на горните на 14-ия ден бях на работа,
след долните- на 9-ия
никой нищо не е забелязал, за долните специално един близък обстойно ме загледа- защо ли така се покрих за една седмица : )), но нищо не забеляза
реално- при горните за две-три седмици се оформя на 90-95%,
при долните си бе оформено веднага след операцията, само в ъгъла имаше ок. 1 см лек белег,
долните са по-трудни за операция, но по-лесни после ...
Моля те, разкажи кога и при кого си правила операциите  bouquet Колко ти струваше? Каква е разликата при теб преди и след?
Аз събирам инфо за долни и би ми била полезна с мнението си.

Общи условия

Активация на акаунт