Има ли дами които са си правили БЛЕФАРОПЛАСТИКА

  • 184 764
  • 752
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 4 714
zigizagi, гледам те, гледам те и колкото повече те гледам, по-малко знам какво да ти отговоря. Peace
Може би ти самата трябва да си отговориш на този въпрос, в съответствие на това от колко време имаш това леко провисване? Има ли общ негативен ефект върху цялото ти лице? Имаш ли достатъчно време, средства да се подложиш на блефаро. И не на последно място, даже бих казала, на първо, имаш ли на кого да се довериш за това? Снимката е прекалено отблизо и е трудно да се прецени.
Единственото, което аз бих те посъветвала е да се довериш на себе си за това дали ти е време.  Peace Hug

# 391
  • София
  • Мнения: 3 951
Като сравня нейните торбички под очите с моите, нищо не са... а е по-възрастна от мен. Според мен е рано, още повече щом се и чудиш.

# 392
  • Мнения: 49
Zigizagi  мисля че пита за горен клепач, торбичките под очите й са все още нормални.

# 393
  • Мнения: 10 629
Да, за горен питам. Мисля, че ми придава уморен и тъжен вид. От две години обмислям въпроса и чакам да стана на 40 Joy. Горещи препоръки получих за Ильо Стоянов, цената на сайта му е соленичка -1800 евро.
Нарочно сложих близка снимка, за да ссе вижда колко точно е паднал. Приятелките ме убеждават,  че нямам нужда, но нали знаете, че близките ни гледат с други очи.
Благодаря ви за мненията!

# 394
  • Мнения: 442
zigizagi, аз първо бих пипнала веждите, визуално окото се отваря и после ще помисля за блефаро.
Очите ти са красиви, има нещо скандинавско!  Hug

# 395
  • Мнения: 10 629
Какво да ги направя тия вежди? Никаква ме няма в гримове и тн. Simple Smile

# 396
  • Мнения: 442
Разгледай темата за микроблейдинг, много добри резултати се постигат при него. Говоря от личен опит.  Hug

# 397
  • Мнения: 49
Здравейте отново, мое мнение е микроблейдинг не трябва да се прави ако обмисляте нещо за горен клепач . А и веждата няма да поправи това което на вас ви се нАбива като проблем в клепача. Сага когато минаха почти 10 месеца след блефаропластиката виждам че почти са се наместили вежди и околоочната ми зона може би няма повече да се промени. Вече мога да обмислям веждите да ги правя Simple Smile

# 398
  • Мнения: 17
Здравейте дами,,моля споделете резултати от извършена блефаропластика при доктор Мете или при някой друг на долни клепачи. Прибират ли се торбичките оставят ли белези? Не мога да реша при кого да отида и ме е страх от белези и шевове!

# 399
  • Мнения: 59
Здравейте,утре е моят ден-долна блефаропластика при доц,Заякова.Много се вълнувам и ако кажа ,че не ме е страх ще излъжа...Ще пиша ,като всичко приключи.

# 400
  • Мнения: 4 520
Много стиснати палци от мен  Hug Hug Hug

# 401
  • Мнения: 10 629
И аз стискам палци скоро да се  похвалиш с отличен резултат!

# 402
  • София
  • Мнения: 4 714
И аз се присъединявам към стискането на палци, пожелания за лека операция и отлични резултати! Hug

# 403
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Хайде успех Simple Smile Само кожа ли ще обирате или има и мастни торбички за отстраняване?

Аз правих неоперативната блефаропластика на долен и горен клепач и още се възстановявам Simple Smile

# 404
  • София
  • Мнения: 4 714

Аз правих неоперативната блефаропластика на долен и горен клепач и още се възстановявам Simple Smile

Още се възтановяваш??? Направо ме плашиш.

Общи условия

Активация на акаунт