Има ли дами които са си правили БЛЕФАРОПЛАСТИКА

  • 184 725
  • 752
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 2 452
Здравейте имам нужда от долна блеферо защото вече не мога де се гледам не че е ужасно положението но много ми бодат очите тези торбички. Та на въпросът кой според вас е най-добрия хирург за тази операция в кой град няма значение тъй като за Пловдив май не съм чувала някой много добър точно в това.И втория ми въпрос е за д-р Мете за който прочетох много добри отзиви но масово е от форумки с няколко мнения та се чудя дали не е платена реклама ....... та за него наистина ли е толкова добър.

# 586
  • Мнения: 27
Здравейте имам нужда от долна блеферо защото вече не мога де се гледам не че е ужасно положението но много ми бодат очите тези торбички. Та на въпросът кой според вас е най-добрия хирург за тази операция в кой град няма значение тъй като за Пловдив май не съм чувала някой много добър точно в това.И втория ми въпрос е за д-р Мете за който прочетох много добри отзиви но масово е от форумки с няколко мнения та се чудя дали не е платена реклама ....... та за него наистина ли е толкова добър.
Аз изчетох всички възможни коментари по темата,и се спрях на д-р. Мете.Поне за него не открих негативен коментар.Аз също имам нужда от долна блеферопластика.

# 587
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
За krater не е платена реклама. Тя попита в друга тема, аз я насочих към тази и тогава май някой си търсеше компания - да пътуват заедно. Контактували сме и преди години.

За Milena Mihailova 579907 - също не ми се вярва.

# 588
  • Мнения: 1 417
За д-р Мете също мисля, че не е платена реклама. Аз проучвам отдавна и в други форуми попаднах на положителни отзиви, отделно че му писах и той беше супер бърз в отоговорите независимо че беше вечерта след работно врме. Много ми се искаше сега септември да отида, но като гледам няма да стане, така че ще Ви следя ако някой междувременно се организира. А като гледам може и някое групово пътуване до там да направиме:) Никой обаче не каза след колко време  белезите се позаличават...защото за мен това е едно от определящите неща по кое време мога да я направя.

# 589
  • Мнения: 106
Здравей mi6i, на седмия ден ми махнаха конците, на 14 ден бях на работа. Само аз си виждах белега, тъй като е в гънката на клепача. Сложих грим и никой нищо не забеляза. Получих комплименти за свеж вид. Simple Smile

# 590
  • Мнения: 2 452
Не знам за д-р Мете намерих още няколко форуми където има мнения и доволни но все са хора с по един до няколко поста и все едно също как е бил препоръчан от приятелка. Ще го проучвам още че първоначално много ми се наби на очи  че е много добър но като взех да проучвам мненията не мога да намеря нито един човек с повече постове който да е бил при него и ми намирисва работата. Като изключа него май само доц Заякова ми се набива на очи че е добра по мнения и д-р Кръстинова но там е много трудно че гостува рядко в България. Друг кой препоръчвате, интересува ме долно блеферо без външен разрез

Последна редакция: вт, 04 сеп 2018, 16:32 от Niss

# 591
  • Мнения: 27
За д-р Мете също мисля, че не е платена реклама. Аз проучвам отдавна и в други форуми попаднах на положителни отзиви, отделно че му писах и той беше супер бърз в отоговорите независимо че беше вечерта след работно врме. Много ми се искаше сега септември да отида, но като гледам няма да стане, така че ще Ви следя ако някой междувременно се организира. А като гледам може и някое групово пътуване до там да направиме:) Никой обаче не каза след колко време  белезите се позаличават...защото за мен това е едно от определящите неща по кое време мога да я направя.
За Октомври аз съм с две ръца "ЗА"

# 592
  • София
  • Мнения: 4 714
Скрит текст:
Здравейте имам нужда от долна блеферо защото вече не мога де се гледам не че е ужасно положението но много ми бодат очите тези торбички. Та на въпросът кой според вас е най-добрия хирург за тази операция в кой град няма значение тъй като за Пловдив май не съм чувала някой много добър точно в това
.И втория ми въпрос е за д-р Мете за който прочетох много добри отзиви но масово е от форумки с няколко мнения та се чудя дали не е платена реклама ....... та за него наистина ли е толкова добър.

След такъв коментар, мислиш ли, че някой ще пише??? Било за Мете, било за някой друг???
"Няколко мнения" за мен не е по-достоверно от форумки с мн мнения/ каквото и да разбираш под няколко или много мнения/. Това, че дращи постоянно, за мен не го прави компетентен. Колко пъти в живота на човек се налага да пише за блефаро след операцията???

От друга страна, разбирам опасенията ти....
Аз също имам такива относно желана хир. намеса.  

# 593
  • Мнения: 2 452
Честно казано не разбирам нападките ти към мен. Какво толкова съм написала че никой повече да не коментира тук???

Отскоро проучвам въпросът с тази операция и на първо четене ми се наби този д-р Мете и доста се надъхах за него  че е най добрия, но почнах да чета темата отначало и там имаше едно момиче което беше написало точно това че този доктор е хвален все от хора които специално са се регистрирали тук за това и съответно имат по 2-3 мнения. И на мен ми светна червена лампичка и се уверих че и тук и по други форуми масово е така регистрират се хора за да хвалят този въпросния доктор. Може наистина да е добър хирург нямам представа но потребители регистрирали се специално за да напишат че ще си правят операция при него за мен е голяма сигнална лампа.

И смятам че правя добро на други хора най-малкото да са в внимателни при кого отиват защото признавам си че аз се бях надъхала за него а все пак говорим за пластична операция не за препоръка за крем или фон дьо тен нали.

Засега смятам да проуча повече доц. Заякова за момента клоня към нея след прочетено тук и в тялото, ще видя и д-р Янков. Реално за тях двамата видях най-подробни снимки как са се развили операциите и ми вдъхват доверие.

Последна редакция: пт, 14 сеп 2018, 14:50 от Niss

# 594
  • София
  • Мнения: 4 714
Аз пък въобще не разбирам как реши, че те нападам??? newsm78

Напротив, ти обвиняваш в лъжа съфорумки, хайде да кажем в платена реклама за по-благозвучно. Защото имали "малко" мнения.
За Мете ти светнала лампата, ама за Заякова, - не. Защо? Тя и гърди прави и има недоволни. Не е тайна, че един е добър в едно, друг, в друго. Мете пък въобще не съм го гледала.
 
Много отдавна проучвам за Б.
Когато срещна на живо някой, който си е правил го моля да се регистрира и сподели тук.
Никой не го е направил. Именно заради постинги като твоя и подобни...

Та, кой кого напада???

 

# 595
  • Мнения: 49
писах преди доста време тук и си намерих точно тук мнения за д9р Мете. Аз си правих при него горен клепач и за пореден път казвам че съм доволна . Пластиката ми беше през юни 2017 г. и Алена качи мои снимки /понеже аз не знаех как/ които и пратих , точно защото хората не знаят дали да се доверят. Никой ,никога не ми е плащал да правя реклама и това че писах и сложих снимки тук е било само защото исках да се види моя етап ден по ден след операцията.

# 596
  • Мнения: 2 452
Mobilmobil да видях твоите снимки и мнения и като говорих за платени мнения ти беше единственото изключение всички останали бяха с по 2-3 мнения даже вече са изтрити от форума. Само едно ми е интересно помня че писа че в един ден си отишла и си се върнала от Турция. Та как става това после кой ти маха конците  и те преглежда всичко ли е наред предполагам не се си се разкарвала няколко пъти до Турция.
Аз не искам никого да засегна че лъже или нещо такова но за мен това си е сериозна операция и имам право да съм предпазлива.

# 597
  • Мнения: 49
Имам доста писано в този период, където подробно описвам тъй като ме питаха и други жени . Да, в един ден ме оперираха и се прибрах. В 10.00 ме извикаха, в 12.00 ме оперираха за 40 мин., след 30 мин. престой в стаята с лед против оттоци ме пуснаха. На 6  тият ден ми махнаха конците във Варна "Света Петка" ,  понеже в този период се намирах там.

# 598
  • София
  • Мнения: 4 714
Niss, гледам, че сериозно си се заела с търсенето за Б. Peace
Искам да споделя на какво аз не мога да си отговоря напоследък : защо в Турция, а не примерно в Гърция, даже Румъния, Сърбия?
Скрит текст:
Попаднах на статия от гръцки вестник, че гърците били на 3-то място по пластични интервенции докато бях в Гърция. Дали е точно така няма как да знам. Не мога и да постна статията, изчистила съм кеша. За хората от западна Б-я, Солун е доста по-близо от Истанбул. Има и мн евтини самолетни билети. Предвид и това, че много българи ходят а и живеят в Гърция ...  цената ли нещо, що ли?  newsm78 Аз на мнения не съм попадала, ама не съм и търсила. Peace 
Примерно:
https://www.gkotsikas.gr/el/page/19-blefaroplastikh-plastikos-xe … rgos-thessalonikh
Не искам да те "разтроявам"  Wink, но ще ми е интересно да чуя мнението ти. Peace

Както и това на други момичета.

Много моля постинга ми да не ми се смята като заяждане, нападка или там кой каквото реши.  Praynig
Продиктуван е единствено от мое незнание. Peace
И любопитство. Wink

# 599
  • Мнения: 2 452
Хм добър въпрос не се бях замисляла някак покрай други теми я за инвитро я за лечение на разни лоши болести все турски клиники се споменават по форумите и някакси и за пластична хирургия не ми е било странно пак за турски лекар да се говори.  Не знам може би са много добри лекарите в Турция или пък много се рекламират в България а другите не са се сетили наистина нямам идея.Имам една братовчедка ходи в Турция да си прави носа но не съм я разпитвала при кого ама ето на явно си имат слава щом пътува чак до там а живее в чужбина.

Общи условия

Активация на акаунт