Има ли дами които са си правили БЛЕФАРОПЛАСТИКА

  • 184 991
  • 750
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 10 681
Не е опасно Simple Smile. Проучи маршрутите до клиниката и хотела си, и бъди спокойна. Като във всеки голям град - не се разхождай по тъмно в малки улички и не се обличай предизвикателно.
Дано да имаш време да разгледаш - Истанбул е невероятен град!

# 646
  • Мнения: 27
  Благодаря!


Не е опасно Simple Smile. Проучи маршрутите до клиниката и хотела си, и бъди спокойна. Като във всеки голям град - не се разхождай по тъмно в малки улички и не се обличай предизвикателно.
Дано да имаш време да разгледаш - Истанбул е невероятен град!
[/quote]

# 647
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Относно неоперативната блефаропластика с волтаична плазма - има смисъл да се прави, когато кожата е понабръчкана и има нужда от изглаждане (като с ютия), когато има леко отпускане на кожата - тип хармоника и дипли. В случай на прихлюпване, по-сериозно отпускане и т.н. - ефектът, който може да се постигне с този метод ще бъде незадоволителен, и скалпелът е по-подходящ.

Отделно - ефектът зависи и от това, колко драстично се прилага методът. Прави ми впечатление (от споделени снимки), че се прилага по-плахо и леко, в резултат на което може да има леко повърхностно освежаване, което не е целта на клиент.

В другата тема бяха споделени и снимки на много преувеличен и нереален ефект.

# 648
  • Мнения: 2 596
Snejanka76 При Наталия Иванова в Стара Загора ли си прави операцията, ако да може ли да попитам какви са разходите, ако не е много лично. Не можах да открия ценоразпис в интернет.

# 649
  • София
  • Мнения: 4 714
Скрит текст:
Здравейте има ли някой желаещ за др.Мете в Истанбул за Февруари?И някой който е ходил,ако може да сподели преживяването!Аз си запазих час за 13-ти Февруари,но се притеснявам
,че ще съм сама.Според вас опасно ли е сама жена в Истанбул?Благодаря за отговорите!

В Истанбул, а и по другите градове в Турция е доста по-безопасно от Лондон, Париж или София за сама жена.
Естествено предпазливост винаги е нужна. Както са писали избягвай по тъмно малки безлюдни улички, че и там има луди.
Приблизителна цена?
Успех! bouquet

# 650
  • Мнения: 27
Здравейте!Цена на горен и долен клепач 1900€.Според вас завишена ли е цената?

# 651
  • Мнения: 231
Здравейте!Цена на горен и долен клепач 1900€.Според вас завишена ли е цената?
  Искам да те попитам ,къде намери информация за Др.Мете ,че реши да отидеш при него,аз се рових преди време ,но намерих само фейсбук станицата ,която е доста оскъдна откъм снимков материал ,и нещо се отказах от него.

# 652
  • София
  • Мнения: 4 714
Здравейте!Цена на горен и долен клепач 1900€.Според вас завишена ли е цената?
Не си спомням колко е била преди, ако има писано. Това са 3800 лв. Мисля, че и тук ще ти излезе толкова, само че аз бих се доверила на Мете пред тукашните. Wink Обаче си сметни и допълнителните разходи, предвиди си и кой ще ти сваля конците тук. Flowers Hibiscus

TaLii, на снимков материал аз не бих се доверила, след като гледах какво се прави с фотошоп, а Мете е изпитан.

# 653
  • Мнения: 49
Здравейте отново, от личен опит пиша. слев като се свързах по месинджър с Мете , неговите асистентки ми предлжиха хотел на 5 мин пеша от клиниката, коъто струваше 60 лв. за двама със закуска. хотела беше чист и приличен. А за цената когато питах за горен и долен заедно ми казаха 2200 евро. но в последствие реших само горен да си направя. мисля беше 750 или 800 евро .

# 654
  • Мнения: 27
Благодаря за информацията!Доволна ли си от резултата?

# 655
  • Мнения: 279
Здравейте, да ви питам какво ви е мнението за неоперативната блефаропластика и има ли смисъл от нея?

# 656
  • Мнения: 10 681
Погледни една страница назад и ще видиш отзиви за не оперативната блефаропластика.

# 657
  • Мнения: 231
Здравейте, да ви питам какво ви е мнението за неоперативната блефаропластика и има ли смисъл от нея?
Не няма никакъв ефект,единствено от процедурата ми останаха белези ,а вече са минали 9 месеца.

# 658
  • София
  • Мнения: 327
Правих горен клепач при д-р Мете. 800 евро. Оправи поразията, която ми сътвори негов български колега.
Препоръчвам.

# 659
  • Мнения: 8
Lust моята беше в МЦ Оксиком Бургас.Др Иванова идва един два пъти в месеца и приема за консултация и оперира.Аз съм от Бургас и нямах странични разходи.Имат страница във фейсбук.Цена на горен клепач 1200лв,долен 1800лв.Ако се прави на двата едновременно имало отстъпка,но не знам каква.
Snejanka76 При Наталия Иванова в Стара Загора ли си прави операцията, ако да може ли да попитам какви са разходите, ако не е много лично. Не можах да открия ценоразпис в интернет.

Общи условия

Активация на акаунт