САМОКОВска мама нещо се размисли,заглавие на темата тя не може да измисли

  • 12 992
  • 308
  •   1
Отговори
# 15
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Губене на време е общо взето. При мен май един доктор от болницата го води разказва ни за разни катастрофи, указване на 1-ва помощ и една книжка ни дадоха. Ти в Пз ще го караш, нали newsm78

# 16
  • Мнения: 68
да ,там,казаха ми ,че трябва да ида да се запиша първо,БЧК било някъде при старата автогара,но не разбрах това еднократен курс,завършващ с изпитен тест ли е,или трябва да се ходи няколко пъти и тогава ще е изпита

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
1 път се ходи. Не поня къде се записваш, иначе преди 5г. се провеждаше зад Водното. Бая дълъг беше не помня колко ама 4ч ги имаше ooooh!
То БЧК май беше преди детската кухня от автогарата към съда като тръгнеш Thinking

# 18
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Няма изпит като мине лекцията ти дават една бележка Crazy

# 19
  • Мнения: 68
да ,там трябва да е,аз май пак нещо не съм разбрала както трябва,защо ли реших ,че има изпит Rolling Eyes ами ще трябва да ида и да проверя на място

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми аз преди 5г. взех книжка и тогава нямаше Thinking

# 21
  • Мнения: 228
и преди 12 години и 5 дни пак нямаше изпит,а имаше само лекция плюс книжле!
лелеее ще рече човек,че трябва да съм супер шофьор за това време,а аз ден из ден по-зле ставам.

# 22
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не просто много негодни шофьори има.
А и си и въпрос на практика.

# 23
  • Мнения: 0
добро утро!!!хайде на масата!!!

# 24
  • Мнения: 24
Добро да е! Ммммм с такава закуска, денят изглежда обещаващ, а и с това слънчицеее  Nature Sun With Face
Силве страхотно си освежила темата  smile3501

# 25
  • Мнения: 4
Добро утро страхотна е закуската smile3501Асе БЧК при нас струва 40 лв дават ти една книжка слушаш и гледаш разни ситуации за оказване на първа помощ накрая ти дават да попълниш един тест и ти дават документ че си го минала и това за около 5 часа с включена почивка.

# 26
  • Мнения: 228
Черпя за здравето на моята майчица,днес е православният празник на Валентина или св.Харалапми и Валентина


# 27
  • Мнения: 3
АНИ да ти е жива и здрава майчицата!!!

В такъв случай и аз да почерпя-сестра ми е Валентина

 

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Добро утро Laughing
Ани честита Ви рожденничка, да ви е жива и здрава и да помага мнооооого с внуциТЕ.
При нас слънце няма, ама и не вали, затова ще има разходка с другарче Party

# 29
  • Мнения: 0
честит празник на всички именнеци!да са ви живи и здрави!!!вени честит имен ден и на твоя вальо!много да ви радва!!!
  bouquet  bouquet  bouquet smile3525 smile3525 smile3525 newsm67  party006 baloni

Общи условия

Активация на акаунт