Всичко друго оставете и на новия фотошопски конкурс се посветете!

  • 2 086
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Laughing Има уроци за "вталяване". Обаче за надебеляване не са ми попадали. Има ли определен алгоритъм по който се прави това или е въпрос на импровизация newsm78

Аз съм срещала само това, но то наистина си изглежда като карикатура  newsm78


http://www.photoshop-bg.com/index.php?nav=read_tut&id=321

може би все пак някои от обработките ще свършат работа в последната задачка

# 16
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси, ще свършат Grinning Разковничето е в Liquify Wink Сега остава и да реша коя ще е жертвата Thinking

# 17
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Много хубави задачки! Ще се постарая да се включа!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 893
първото което ми минава през главата за "нахранете ме" разбира се е Брус Уилис, но няма да се изгавря така с моя любим Naughty  Joy

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Благодаря на тази , която е добавила албум за работни снимки  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 033
Много готини задачи:) Ще следя:)

# 21
  • Мнения: 2 270
Румка добре е да добавиш в условието на задачите да има задължителни работни файлове/без рамката за снимка/
За гласуването също би било добре всеки гласувал да види тези файлове за да може да прецени по добре къде да даде гласа си

# 22
  • София
  • Мнения: 7 242
Може би ще е най-добре в кат. "Нахрани ме" оригинала и обработената версия да са на един файл, както е при №3. Така най-добре ще може да се види каква е разликата, а и някои ги мързи да отварят работни файлове или не ги виждат /аз често съм от първите/...

# 23
  • София
  • Мнения: 771
Записвам се и аз. Докато ъплоудвах при рамките ми се видя и една, която след редактирането ми изчезна. Може би някой друг е качвал в същото време. Дано не съм затрила нещо, ако е така, извинявам се.

# 24
# 25
  • Мнения: 1 400
Позволих си да номерирам работите в категория рамка, че малко бяха объркани Blush. Моля, проверете си нещата - мисля, че нищо не съм трила, ама да не стане някой гаф... Flutter

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Днес момичета е последния срок за творби и публикуването им Peace Искам да ви кажа, че направо съм очарована от рамките ви този път, ще е труден избора при гласуването ни. Надминахте себе си , момичета! Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт