The Amazing Race 14

  • 8 113
  • 195
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 491
Ееее, още малко остана до неделя-понеделник, но вече нямам търпение  Mr. Green

# 16
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 805
Пропуснах този любимец

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 202
И аз чакам с нетърпение Hug   да започне 14 сезон. Засега не мога да кажа дали някоя двойка ми харесва, ще почакам да започне и тогава ще видя. Само много ме е яд #Cussing out, че не го разбирам този пусти Английски за да мога да разбера всичко каквото си говорят участниците.
Иначе най съм се забавлявала със сезона когато бяха хипитата Heart Eyes няма втори като тях.
Ще се радвам ако има някой които да обяснява ако нещо не съм разбрала от сериите.

# 18
  • Мнения: 1 491
Kumata, ама никакви проблеми нямаш  Peace  Стига и аз да съм разбрала всичко, щото като включат жаргона и диалекта на места си е направо неразбираемо  Crazy

# 19
# 20
  • Мнения: 1 491
The Amazing Race s14 ep01

Хайде започва...

# 21
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 805

Изпревари ме. Тегля, но с много малка скорост Sad Май ще го гледам чак на обяд Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 1 491
Аз го дръпнах сутринта в 6.30ч от tvtorrents (но там е с регистрации и коефициенти), и веднага пуснах да гледам...  Crazy не повече от 10-тина минути, и аз довечера ще доглеждам...

# 23
  • Банкя
  • Мнения: 823
Аз тук на работата не мога да го сваля, та сигурно и аз ще остана за довечера.
Другата възможност е брат ми да го свали и да ми го даде. Не си представям честно, как ще го гледам на работа със слушалки, но да видим. Mr. Green

# 24
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 805
Гледах го. Участниците, които си харесах се класираха мнооооого добре. Много ме е яд за едни, които останаха въпреки всяка логика в надпреварата. Направо не мога да ги гледам. Надали биха направили добра игра. Дано следващия епизод да са те Praynig

# 25
  • Банкя
  • Мнения: 823
И аз се докопах до епизода, но се оказа, че тук в работата не са ми инсталирани кодеците (така ли се пише Rolling Eyes) и ми изкарва само звук, без картина, така че и аз оставам за довечера...

Miriel То винаги има по някои такива, които незнайно как се промъкват напред, без да са го заслужили. Но всичко с времето си, и техният ред ще дойде.  Peace

# 26
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 805
И аз се докопах до епизода, но се оказа, че тук в работата не са ми инсталирани кодеците (така ли се пише Rolling Eyes) и ми изкарва само звук, без картина, така че и аз оставам за довечера...

Miriel То винаги има по някои такива, които незнайно как се промъкват напред, без да са го заслужили. Но всичко с времето си, и техният ред ще дойде.  Peace

Ама тези са мноооооого зле. Като почнеш да гледаш епизода веднага ще ги познаеш hahaha

# 27
  • Банкя
  • Мнения: 823
Така като гледам снимките в първия пост, залагам че става въпрос за Мел и Майк. Може и не съвсем случайно да ги беше пропуснала в началото. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Уффф, нямам търпение да се прибера и да го гледай най-накрая този епизод. Rolling Eyes

# 28
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 805
Така като гледам снимките в първия пост, залагам че става въпрос за Мел и Майк. Може и не съвсем случайно да ги беше пропуснала в началото. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Уффф, нямам търпение да се прибера и да го гледай най-накрая този епизод. Rolling Eyes


 Naughty

# 29
Има ли някой който е изгледал епизода? На мен страшно много ми допадна Stuck Out Tongue Любими са ми Аманда и Крис Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт