1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 15

  • 27 576
  • 439
  •   1
Отговори
# 15
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Бум в темата.

# 16
  • sofia
  • Мнения: 56
бену е прекрасен човек , не го заслужава тоя , горката още в началото забеляза тя си знае веднъж как и грабна телефона за да говори с шехи, ами винаги когато заговорят двамата тои все я пита за шехи , така че тя си знае още от самото начало

# 17
  • Мнения: 1 280
Звездичке, домашната помошница не се ли казваше Нимет newsm78
 
 
    И аз мисля, че е Нимет.

    Не вярвам Шехи да поиска помощ от Онур като предлог за сдобряване. Това би се случило в някоя от латино сапунките. Тук е различно.

# 18
  • Мнения: 1 180
Спрете се, бе, хорааа! Два дни да ви оставя, после трябва да ви чета с часове! Чакам с нетърпение да стане утре - вече си имам и ритуал - обядвам /кой знае какво съм способна да лапна, докато гледам като хипнотизирана/, после си взимам едно пакетче с тиквени семки и чопля, чопля.... нищо чудно до края на сериала да се наложи да слагам коронки на предните зъби! По време на рекламите тичам я да извадя прането от пералнята, я да измия чиниите и така. Зомбирането е пълно!
За анкетата - Шехи първо да си поговори с Керем - да го постави окончателно на мястото му! И второ - да отвори очите на приятелката си /по по-заобиколен начин/, за да не страда в последствие още повече.

# 19
  • Мнения: 1 163
записче Simple Smile

# 20
  • Мнения: 168
Аз гласувах за трета позиция Керем не заслужава с това си поведение Бену а Шех наистина държи на нейното приятелство

# 21
  • София
  • Мнения: 448
Аз гласувах с третата опция.Бену е толкова добричка,заслужава мъж,който да има очи само за нея.

# 22
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Така и никой който знае не се смили над мен да ми пише в бяло как точно ще се сдобрят Шехи и Онур  Cry

# 23
  • Мнения: 157
Вярно е , че Бену усеща и "знае" за слабостта на Крем към Шехи, но тя самата беше казала, че въпреки всичко иска още един ден с него  Simple Smile
А за това, че Онур няма нищо общо с отношенията между Шехи и Бену до някъде е така, но все пак Керем доста неща направи за да застане между Шехи и Онур  Simple Smile, въпреки че гласувах с тази опция, не мисля че ще стане така във филма, но сега нали е просто анкета какво мислим ние, а аз искам да се съберат  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 157
Олинце, в бяло: в 39 епизод ще се добрят, колата на Шехи ще откаже и ще се наложи Онур да я закара , но той ще кривне от пътя и ще я закара в гората... Ерика е обснила по точно, аз знам от нейните писания и от това което гледах назад, прочети само менията на Ерика

# 25
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Мерси   bouquet
И какво се оказва, пак той проявява слабост... нали вече каза, че е скъсал окончателно с нея  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 3
Ха скъсал той!!!!С такава голяма любов къса ли се лесно!!!!!!

# 27
  • Мнения: 157
Олинце ,то е ясно че не е скъсал  Grinning бяло: Шехи има още да се прави на важна, в серията в понеделник ще отиде в Бинапъ ама ще се скарат пак  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 157
Ха скъсал той!!!!С такава голяма любов къса ли се лесно!!!!!!
  smile3521 smile3521 smile3521 Трябва да има тръпка  Two Hearts

# 29
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Ох, добре, стига.
Нека ме държи напрежението  Grinning
Най-обичам понеделниците, когато цял уикенд не съм гледала, направо полудявам докато стане 13ч  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт