Какво мислите за количките на Giordani?

  • 5 396
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 156
Simple Smile))))))))))))))))))))))

Моето е екс ландер XT  с плюш и кожен волан. Окачването е перфектно. Съответно и возията е супер. По завойте влизам с 220 и проблеми няма защото коланите са ми рекаро!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Избора ти е перфектен. PeaceЗа Джорданито няма да съжаляваш.Според мен е пълен боклук.На 7-8 месеца на моето дете му беше тясна в раменете и стоеше свит.Купих му лятна и сега е супер.Спи си по 2 часа в количката.

# 17
  • Мнения: 553
Ползвахме една лятна на Джордани. Много съм доволна - лека, здрава и много удобна на детето  Peace

# 18
  • Мнения: 15 379
Момичета, не знам дали прибързах или не, но взех много присърце предложението на veselina_s_p за НеоНато-то и взех, че си я купих  Embarassed  Мисля, че никак няма да съжалявам. Но иначе Джордани си сотава една от предпочитаните от мен марки....
Gydelichkova, няма да съжаляваш за избора си предполагам. Първата ни количка беше такава, с 3-те коша. Зимният е много широк и дълбок, макар, че моят син беше, а и още е бая дълъг, и го ползвахме 6 месеца и вътре си спеше царски. Grinning Можеш да го ползваш и като люлка, има и 4 положения на гръбчето. Кошницата за кола също е много удобна. Като недостатък обаче - единият гюрук (не летния) не изолираше много добре летния кош и бая духаше, имаше процепи. Също така задължително обърни внимание колелата да се почистват редовно (предните се махат, на щипки са), защото се натрупва мръсотия и започват да скърцат доста.
Лека бременност и здраво бебе ти желая!!!  bouquet

# 19
  • Мнения: 521
Момичета  ,някой да ползва тази количка ? Моля споделете си впечатленията !
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 6654ffb7972043121
 Трябва ми  лека  количка ,спряла съм се на тази ,но не мога да я видя нагледно .Така ,че  разчитам на вас

имах тази количка и едвам я изтърпях и месец преди да я разкарам моля те не си купувай този боклук тясна е върви адски трудно не е тежка но просто не е маневрена, наистина има огромен кош за багаж но май това е единственото и предимство ,сенника е адски къс просто няма смисъл от него а чувалчето за крака е адски зле на практика изобщо не върши никаква работа същотоп е като модела на Джордани отново който е от 3 части, имала съм 2 колички Джордани и от свете не бях доволна едната беше този модел Компакт ужасна количка нямам думи, а другата модел Чинкуе по добре беше по лека и по маневрена но е тясно разтоянието от облегалката до борда и като седне детето при полужение че моето е слабо остава супер малко място едва ли ще стане за по едро дете освен това борда се затваряше адски трудно, мисля че за тези пари може да се купи къде по хубава количка от Джордани

# 20
  • Мнения: 44
Благодаря на всички ,които ми отговориха! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт