LaRedoute.fr - 101 - Всичко за поръчката!

  • 107 952
  • 2 040
  •   1
Отговори
# 1 770
  • Мнения: X
Къде мога да проверя дали има отказани неща от поръчката?
В Мес Рембурсмент или нещо такова. Намира се в суивито, и горе и долу в дясно от табличката. Дано си ме разбрала.
А някой да даде размер на стелката на 39 или 40 на евтините найкове...Или подобен тесен модел. Много им се чудя, защото крака ми е широк, а те са тесни, струва ми се...Та ако трябва да поръчвам +2, май ще се откажа...

# 1 771
  • Мнения: 5 790
отзад в лентата имам напечатан код който е група от две цифри и после група от още три

Пробвай дали ще стане. Ако не ти изпише нищо - става.

# 1 772
  • Мнения: 8 242
отзад в лентата имам напечатан код който е група от две цифри и после група от още три
Трябват ти много повече цифри Simple Smile
Маестро не е международна карта.. Пунират Мастъркард Simple Smile
Хм.. май е международна.. Обаче не сум чула да се пазарува с нея по и-нет? Май само може да се тегли от НЯКОИ банкомати в чужбина..
Няма я като картинка - само Виза и Мастъркард в Ларедута..

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 13:35 от duhi_puhi

# 1 773
  • Варна
  • Мнения: 634
Днес си взех колета.
Клона в митница Варна е заринат с пратки от Редут  Grinning
Много съм доволна. Не знам дали да качвам снимки, че всичко е от разпродажба и е за децата, но ако искате ще кача:)
Анджи, от коя дата взе ?
Само аз ли съм най-големия карък с 5 поръчки и нито една пристигнала  ConfusedДатите ми са- 11,15,21,25,31 януари, знам че за повечето е рано, но поне от 11-и или 15-и да беше дощло нещо, взех да се притеснявам вече  Sad

# 1 774
  • Мнения: 594
отзад в лентата имам напечатан код който е група от две цифри и после група от още три
Трябват ти много повече цифри Simple Smile
Маестро не е международна карта.. Пунират Мастъркард Simple Smile

Напротив... Поне на Райфайзенбанк Маестро Е международна дебитна карта. Друг е въпросът че няма този трицифрен код за оторизация отзад. Т.е. става за теглене и плащане при търговец в чужбина, но не е разрешено пращането през интернет с нея  Peace  Възможно е Маестро издадена от друга банка да става за разплащане през интерне - трябва да се пробва или направо да попитате банката-издател.

# 1 775
  • Мнения: 0
Съжелявам , че пак ще по питам но нали все още съм нова и нали пак да си попитам за тези обувки нали като нося 38 там да си поръчам 39 мисълта ми е дали не са умалени или уголемени някой да даде малко инфо мерси предварително и СЪЖЕЛЯВАМ отново че го пускам   bouquet  bouquet  bouquet

http://www.laredoute.fr/vente-ballerines-a-bride-la-redoute-crea … tegoryid=32411212

http://www.laredoute.fr/vente-escarpins-compenses-prix-mini.aspx … tegoryid=32411212

# 1 776
  • Мнения: 3 216
Доколкото знам, с Маестро не са разрешени интернет-разплащания, независимо от банката-издател  Peace Може и да бъркам, де.

# 1 777
  • Мнения: 590
оф от сутринта и аз ровя за тази маестро на дск  ooooh!.От прочетеното в темата разбрах , че не може, но това ме заблуди . http://paper.standartnews.com/archive/2001/03/13/finance/s2952_2.htm

В сайта им обаче не пише такова нещо, след прочит останах с впечатление , че не става  https://dskbank.bg/Page/default.aspx?user_id=&session_id=&am … uals/cards/debit/

# 1 778
  • Мнения: 7

Ха, и моята обича да сяда така на масата  Laughing А пък брат й я използва да си пуска бей-блейдовете там, че по-хубаво се въртели  ooooh! В общи линии, масата далеч не се използва по предназначение, но пък влиза в някаква употреба  Whistling

тази масичка и аз много я харесах но 42Е ми идват скъпичко Rolling Eyes Вие на тази цена ли я купихте или е била намалена?Надявам се да я намалят малко или да открия някакъв код,който да свърши тази работа Simple Smile

# 1 779
  • Sofia
  • Мнения: 50
Момичета, здравейте!
След въвеждането на специален код, се занули таксатата за доставка и се допълни един подарък в кошницата. Какво трябва да правя с този подарък и какво означава той?
До сега се ровихме, но не можем да намерим инфо.  Blush

# 1 780
  • Мнения: 4 406
ще си ползвате със здраве подаръка  Laughing нищо не означава, просто е безплатно нещо. а кой е кодът?

# 1 781
  • Мнения: 3 216
тази масичка и аз много я харесах но 42Е ми идват скъпичко Rolling Eyes Вие на тази цена ли я купихте или е била намалена?Надявам се да я намалят малко или да открия някакъв код,който да свърши тази работа Simple Smile

Аз я взех на 25 Е и нещо  Peace

# 1 782
  • Мнения: 4 406


Не е странно. В информацията за намаленията пишеше, че се отнасят за определено количество. И още: намаленията за определени артикули важат до крайната дата или до изчерпване на определените за намаления количества.
всеки уважаващ себе си е- магазин би трябвало да знае с какво количество , тениски да речем, разполага. когато приемат заявки, покриващи това количество, да спрат предлагането. аз съм заявила покупката, когато артикулът е бил наличен. за себе си съм права. след ен броя седмици те ми казват, че го няма. не е професионално някак си...

# 1 783
  • София
  • Мнения: 5 762
marian1,ето ти линк към маратонките за тези става на въпрос:
 http://www.laredoute.fr/vente-chaussures-de-sport.aspx?productid … tegoryid=48250334

daynaa,аз взех масата за 32 евро! PeaceПоръчахме я края на октомври!

# 1 784
  • Мнения: 7
тази масичка и аз много я харесах но 42Е ми идват скъпичко Rolling Eyes Вие на тази цена ли я купихте или е била намалена?Надявам се да я намалят малко или да открия някакъв код,който да свърши тази работа Simple Smile

Аз я взех на 25 Е и нещо  Peace

с код или е била намалена?Извинете че така задълбах,но наистина искам да йа взема за малката а 25Е ме устройва идеално!
Ако си я намалила с код би ли споделила с кой моля те Praynig,предполагам 4е и на други мами ще влезе в употреба Wink

Общи условия

Активация на акаунт