LaRedoute.fr - 101 - Всичко за поръчката!

  • 107 960
  • 2 040
  •   1
Отговори
# 1 950
  • Мнения: 4
Да ви попитам аз съм с мерки
гр. 95
талия 72
ханш 97
според всичко, което изчетох съм напоръчвала панталони 38 размер. Обаче сега искам да си поръчам сако и се колебая между 36-38  newsm78
Имам пристигнали неща 34 номер, ризи и пола, стават ми. Joy исега не знам за сакото какво да правя. Отделно май тези дънки само дето толкова ги чакам, дали няма да плувам в тях  newsm78

# 1 951
  • varna
  • Мнения: 1 012
Момичета, преди време гласувахме за продукти от новата колекция. Въпросите са ми: дали са запазени някъде и мога ли да ги видя?
в темата за кодовете ги потърси 1-тема назад,тя е по малка и ще ти е полесно Peace

# 1 952
  • Мнения: 3 405
Тези кофички-саксии ми легнаха на сърце  Grinning

# 1 953
  • Мнения: 1 140
Момичета, преди време гласувахме за продукти от новата колекция. Въпросите са ми: дали са запазени някъде и мога ли да ги видя?
в темата за кодовете ги потърси 1-тема назад,тя е по малка и ще ти е полесно Peace
Ако правилно разбирам въпроса ти, искаш да видиш за кои продукти си гласувала тогава - това няма откъде да го видиш.

http://www.laredoute.fr/Productdetail/ProductZoom.aspx?productid … 611_0001_PG_1.jpg
някой да каже нещо за тези ботуши
нося 35-36 номер. от ла редут 35 ще ми стане ли?
Според мен ще ти стане.Нося 36, имам 36 и са ми свободни, в смисъл на широки на свода и пръстите.Не са лоши, но все пак си е китайски изкуственяк. Те и тук за толкова ги продават: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=337118&pid=10337005
Нося 37, имам 37 и са ми точно отвсякъде. Не мисля, че ще ти стане 35 - първо са изкуствени и по никакъв начин няма да се отпуснат и второ за ботуш си мисля, че е по-добре да е по-свободен, отколкото тесен.

# 1 954
  • Мнения: 454
А онези кофички, с подправките, дали не се появиха пак? Нещо не мога да се светна къде да ги търся, така че, ако ги има, моля да дадете линк.

# 1 955
  • София
  • Мнения: 803
Може ли размера (см) на 34 номер Praynigbouquet
Ами сега се върти в пералнята, та по-късно ще стане, но това е единствения панталон 34-ти номер, който долу-горе ми става - поне горе в  ханша, всички останали са ми още по-големи  hahaha

# 1 956
  • Мнения: 533
Отказали са ми поръчка от 15 01  само че сега незнам какво да правя,трябва да им пиша емаил или да чакам вакчера си и как ще го получа.Благодаря предварително  Hug
Снощи се опитах да ти пиша на лични, ама ти е изчерпан лимитът на пощата. Аз получих ваучър за отказан артикул от първата си поръчка и така разбрах, че изобщо са го отказали. От втората също имам отказан артикул, но още нямам ваучър. За него разбрах от суивито ми, от mes remboursements. Сега чакам ваучър и за него. Първата поръчка ми е от 14-ти, втората от 16-ти. Вероятно и на теб ще пратят!
по емайла ли ти го изпратиха и след колко дена след като са я отказали
И аз имам отказан артикул от 22.01 и не мога да разбера по сумата какъв е той нямам нищо за 12,03 Е та дори и с пакетаж newsm78,ама им пратих писмо да ми пратят ваучер.Чакам .

# 1 957
  • София
  • Мнения: 186
Отказали са ми поръчка от 15 01  само че сега незнам какво да правя,трябва да им пиша емаил или да чакам вакчера си и как ще го получа.Благодаря предварително  Hug
Снощи се опитах да ти пиша на лични, ама ти е изчерпан лимитът на пощата. Аз получих ваучър за отказан артикул от първата си поръчка и така разбрах, че изобщо са го отказали. От втората също имам отказан артикул, но още нямам ваучър. За него разбрах от суивито ми, от mes remboursements. Сега чакам ваучър и за него. Първата поръчка ми е от 14-ти, втората от 16-ти. Вероятно и на теб ще пратят!
по емайла ли ти го изпратиха и след колко дена след като са я отказали
И аз имам отказан артикул от 22.01 и не мога да разбера по сумата какъв е той нямам нищо за 12,03 Е та дори и с пакетаж newsm78,ама им пратих писмо да ми пратят ваучер.Чакам .
след като имаш отказани артикули,ти ли трябва  да им пишеш за ваучер  или те  сами го пращат?

# 1 958
  • Мнения: 8 242
Отказали са ми поръчка от 15 01  само че сега незнам какво да правя,трябва да им пиша емаил или да чакам вакчера си и как ще го получа.Благодаря предварително  Hug
Снощи се опитах да ти пиша на лични, ама ти е изчерпан лимитът на пощата. Аз получих ваучър за отказан артикул от първата си поръчка и така разбрах, че изобщо са го отказали. От втората също имам отказан артикул, но още нямам ваучър. За него разбрах от суивито ми, от mes remboursements. Сега чакам ваучър и за него. Първата поръчка ми е от 14-ти, втората от 16-ти. Вероятно и на теб ще пратят!
по емайла ли ти го изпратиха и след колко дена след като са я отказали
И аз имам отказан артикул от 22.01 и не мога да разбера по сумата какъв е той нямам нищо за 12,03 Е та дори и с пакетаж newsm78,ама им пратих писмо да ми пратят ваучер.Чакам .
след като имаш отказани артикули,ти ли трябва  да им пишеш за ваучер  или те  сами го пращат?
Изобщо не трябва да им пишеш Simple Smile Сами ти го пращат..
Аз докато разбера, че имам нещо за връщане.. и си получавам ваучера по пощата Simple Smile
Голяма драма вече да го получите на секундата  Crazy

# 1 959
  • Мнения: 95
момичета как разбирате кога са ви пуснали поръчката и тъи като са ми направени 2 поръчки за 2 дена може ли да дойдат като 1

# 1 960
  • София
  • Мнения: 4 578
момичета как разбирате кога са ви пуснали поръчката и тъи като са ми направени 2 поръчки за 2 дена може ли да дойдат като 1
Не разбираш кога са пуснати, после го виждаш на кашона. не може да дойдат 2 отделни като 1.

# 1 961
  • Мнения: 8 242
момичета как разбирате кога са ви пуснали поръчката и тъи като са ми направени 2 поръчки за 2 дена може ли да дойдат като 1
И по 4 на ден съм пускала.. всички си идват като отделни поръчки.. да не говорим, че понякога със седмици разлика  Mr. Green

# 1 962
  • София
  • Мнения: 186
Тези кофички-саксии ми легнаха на сърце  Grinning
ето още  едни,на мен лично тези повече ми харесват
http://www.laredoute.fr/vente-4-pots-de-fleurs-en-metal.aspx?pro … tegoryid=41690207

# 1 963
  • Мнения: 85
Здравейте, момичета. Имам един  проблем , когато вляза в кошницата всички цени са без намаление, а когато ги добавям са си намалени.Например това http://www.laredoute.fr/vente-chaussures-w-zs-star-1000-lo-i-de- … tegoryid=48249797

# 1 964
  • София
  • Мнения: 186
Здравейте, момичета. Имам един  проблем , когато вляза в кошницата всички цени са без намаление, а когато ги добавям са си намалени.Например това http://www.laredoute.fr/vente-chaussures-w-zs-star-1000-lo-i-de- … tegoryid=48249797
а  огражда  ли ти  ги  в  червено,
ако ги огражда значи са изчерпани

Общи условия

Активация на акаунт