Отговори
# 30
  • Мнения: 325
Миналата година в Мирамар беше 220лв двойната стая-детето безплатно.Това за края на юли.Тази година още не съм се обаждала.Ще звънна и аз и после  ще пиша.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 921
Записвам се и аз Wink 2 години ходим в Обзор и все ни е студено. Тази година по-на Юг мисля Thinking Дано някой сподели нещо прилично и проверено Hug

# 32
  • Мнения: 202
Здравейте и аз препоръчвам хотел Мирамар. Миналата година бяхме там от 3 до 11 септември.Уцелихме страхотно време.Хотелът е невероятен, обслужването, храната, чистотата и анимацията също. За тази година имаме резервация от 25 юни до 6 юли. Цената е 91 лева на възрастен.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 414
ketito ще чакам заедно с теб,нещо за южното черноморие Wink Вие кога мислите да ходите?Дали юли към 10 число е студено/то и синоптик не може да ми отговори/,хипотетично?Аз се притеснявам че моите са лудетини,да не ни изгонят Embarassed

# 34
  • Мнения: 4 406
Ние ще ходим 15-21 юни, водата е студена тогава, но тогава имам една конференция там.
Като чета за цените ние направо сме ударили джакпота 95 лв. за двамата ол инклузив, но те за нас са с голямо намаление за 4* хотел

# 35
  • София
  • Мнения: 2 921
ketito ще чакам заедно с теб,нещо за южното черноморие Wink Вие кога мислите да ходите?Дали юли към 10 число е студено/то и синоптик не може да ми отговори/,хипотетично?Аз се притеснявам че моите са лудетини,да не ни изгонят Embarassed

За сега само знам, че искам Юли, но кой  Thinking Аз по - миналата година бях от 7-14 юли на Обзор и пукнахме от студ. Въобще не влезвах във водата. А като си тръгнахме и станаха страшните жеги. така, че гаранция няма  Rolling Eyes каквото-такова, важното е да си там  Mr. Green
Няма никой да те гони-децата са си деца Wink

# 36
  • София
  • Мнения: 3 414
ketito попаднах на едно мнение в някакъв форум за хотел в Рибарица,собственичката направила забележка на родителите че детето на 2 г смущавало гостите.Не мисля че са го изтезавали нарочно.
Аз поразгледах и видях един хотел Саут Бийч не ми изглеждаше зле,намерих две мнения не добри,но пък имам още време да избирам.

# 37
  • Мнения: 6 304
Ще ми бъде интересно да чуя отзиви за "Дюни".

# 38
  • Мнения: 1 325
Аз пък си мисля, с тази криза нали коментират , че ще смъкнат цените, та си мисля, ако го направят дали цените няма да са по-ниски от десет процентовата отстъпка , която правят ако гостите платят по-рано за престоят си newsm78
И вече май започнах да се чуда за хотел с програма - пълен пансион, ние с полвинчо не сме много по хапването Simple Smile и още повече ако няма да ми пледлагат анимация за детето  newsm78

# 39
  • Мнения: 534
тази година ние ще почиваме тук  http://www.southbeachhotel-bg.com/ на all incluzive
Хотел Саут Бийч - Царево  Peace ,при резервация до края на април позлваш 15 процента отстъпка

# 40
  • Мнения: 7 947
на каква цена, чрез коя агенция...нека даваме малко повече полезна информация, защото самото отчитане в кой хотел не е от особена помощ за темата  Wink

# 41
  • Мнения: 534
Цитат
на каква цена, чрез коя агенция...нека даваме малко повече полезна информация, защото самото отчитане в кой хотел не е от особена помощ за темата

ДА чрез vizit.bg  за 10 пълни дни ,all incluzive 1100 лева за двама с дете под 2 г.

# 42
  • Мнения: 7 947
Имам един въпрос - в офертата, която си харесах, на база all incl - има цена на възрастен, а отдолу е изброено допълнително заплащане: за доп.легло на дете над 2 години - 25%, за all incl - 15лв/ден.
Така, това означава ли, че съм длъжна и на детенце да заплатя легло и all incl ? Ако не ги платя - аз ако си взема кола например - нещо пречи ли ми на него да я дам? не издребнявам, но се замислям - ако платя както е написано - ОК, но пък други ако не са платили и се възползват от същото- какъв е смисъла  newsm78

# 43
  • Мнения: 18 009
Ами звучат абсурдно написани цените, затова се свързах и аз с една агенция- Съни турс и ме изкараха от нерви- пращат ми оферта за двама възрастни, дете на 10 год и дете на 3 год, което ще спи при нас. Цената за възрастен ясно, за голямото дете- също-половината, но таксуваха и малката с най- нахалното уточнение, че детето трябва да спи при нас, защото нямало друго допълнително легло. Значи легло няма, но аз трябва да платя- абсурд.

# 44
  • Мнения: 146
Миналата година почивахме в Мирамар-Обзор и останахме много доволни. Сега ми се ще да отидем обаче по на юг, защото водата в морето в Обзор беше доста студена. Някой може ли да каже нещо за Хермес - Царево???

Общи условия

Активация на акаунт