Какъв пастет?

  • 23 329
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524

Е, то с месо какъв пастет е?  Thinking

# 16
  • Мнения: 940

Е, то с месо какъв пастет е?  Thinking

Ами има и месо в него, освен черния дроб.

# 17
  • Мнения: 1 777
мъжът ми обича подобни неща, може да му направя...
не става ли мазно с толкова много масло  Thinking, ще ми мрънка после Mr. Green

нямам блендер - мога ли с пасатора да пюрирам или е твърде гъсто?
asyalein аз съм правила няколко пъти по рецептата на Марабу и когато мажем филийките ,маслото отгоре го махам.
Аз имам блендер ,но го правя с пасатора(по лесно се мие после). Simple Smile

# 18
  • Мнения: 22 867
без фламбиране получава ли се пастета на деси микова?
Че нещо тази процедурка не я владея  Thinking

Шани, не е сложна процедурката, но мисля, че и без нея ще стане добре. Жалко, че Деси не влиза в темата, да си напише мнението.

# 19
  • Мнения: 9 109
нямам блендер - мога ли с пасатора да пюрирам или е твърде гъсто?
asyalein
Аз имам блендер ,но го правя с пасатора(по лесно се мие после). Simple Smile

а аз нямам блендер, та го правя с пасатора. И става.

Блонди, пастета с месо е несравнимо по-вкусен от този, който е само с дроб. Месото е добре сварено, също пасирано  Peace Ето ми рецептата за Пастет, който обаче не е от пилешки дробчета, а от свински или телешки черен дроб.

# 20
  • Мнения: 22 867
.... Ето ми рецептата за Пастет, който обаче не е от пилешки дробчета, а от свински или телешки черен дроб.


пеп-4o , дроба го вариш, а месото се мели сурово? newsm78 Така ли е или нещо не схващам........Струва ми се, че имам някъде подобна, ако не същата рецепта, ядохме такъв пастет на гости, беше много вкусен и помолих за рецепта, но не съм го правила.

# 21
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Пети, Пепчо, мерси за уточнението...

и аз ще трябва да слагам месо - мъжът ми не яде много дреболии Rolling Eyes
един път правих дробчета по селски.
изяде ги, ама помоли друг път друго да готвя  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 9 109
.... Ето ми рецептата за Пастет, който обаче не е от пилешки дробчета, а от свински или телешки черен дроб.


пеп-4o , дроба го вариш, а месото се мели сурово? newsm78

да, точно така е. Дроба е твърде кървав, за да се сложи суров в пастета  Sick А месото ако се свари ще си изгуби сочността.
Разбира се, ако това те притеснява, може да го сложиш да се свари малко.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 856
Преди купувах детски пастет Макс и Мориц, Приказка. Но вече не му харесват, така че купувам обикновен на КФМ, харесваме го много. А малкия яде сутрин, обед, вечер от него.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 045
Аз много обичам пастет. Купувам на фирма Hame--харесвам само Лукс с печено месо. Другите са ми някак будкави. Но нямат боклуци в тях.

http://www.hame.cz/bg/
dalka, от кои супермаркети купуваш този пастет, не съм го виждала?
Шани, ако направиш пастета без фламбиране, сподели моля те дали е станал, че и аз тази процедура не я владея изобщо.

# 25
  • Мнения: 930
пастет с маслини Peace цялото семейство го харесва, мисля че е на фирмата КФМ, но несъм много сигурна Embarassed

# 26
  • Мнения: 940
Аз много обичам пастет. Купувам на фирма Hame--харесвам само Лукс с печено месо. Другите са ми някак будкави. Но нямат боклуци в тях.

http://www.hame.cz/bg/
dalka, от кои супермаркети купуваш този пастет, не съм го виждала?
Шани, ако направиш пастета без фламбиране, сподели моля те дали е станал, че и аз тази процедура не я владея изобщо.


Има го в Хит Хипермаркет, в Билла, в МЕТРО. В МЕТРО ги продават по два.

Много пишете за КФМ--да взема да пробвам и аз.

# 27
  • Мнения: 3 268
За мен най-хубавия пастет е Апетит на фирма Компас.Ама Само на фирма Компас,защото Апетит правят и други фирми и е ужасен.Моите уважения към пастета на Тандем,но на Компас е по-хубав.

# 28
  • Мнения: 1 352
И аз се чудех защо в цяла тема никой не споменава пастет Апетит на Компас Монтана, аз от години само такъв купувам и много ми харесва. Изобщо не съм си и помисляла да пробвам друг.

# 29
  • Мнения: 371
Никога повече няма да купя на Hame.
Сега купувам Макс и Мориц заради картинката.

Общи условия

Активация на акаунт