СТИИИИГА С ТИИИЯЯЯ ЗОООДИИИИ БЕ ЕЕЕЙЙЙЙЙЙ

  • 3 975
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 111
Ама моля ви, толкова е приятно човек да бъде обсипан с хвалебствия, за някои зодии като моята е жизненоважно! Влезете ни в положението!  Laughing
Никол, те са 12, ама има за мъже и за жени отделни теми  Naughty

# 16
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Няма как да видиш ,че съм фен на зодийте hahahaщото не съм ,ама тези дето с викане и крещене си мислят ,че може да променят каквото ида е -е интересни са ми ,ти си от тях ,но си загубих времето като помислих ,че мога да науча нещо от теб ... Embarassed

Зуки, мила - стига вече с това "зодий". Зодия - ед.число, зодии - мн.число. Мн.число никога не се пише с й - справка: калории, статии, сесии.

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Никол, те са 12, ама има за мъже и за жени отделни теми  Naughty
Сега е ред на децата - и за момче, и за момиче. После да подкарат китайските години - аз например съм в годината на дракона, да пусна ли тема?

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами не ми е приятно като отворя любимото подфорумче, вместо със секс и свекърви, цялата първа страничка да е пълна със зодии Laughing Не мога да забраня на никого да си пише каквото си иска, разбира се, просто споделям впечатление.

# 19
  • Мнения: 2 169
И тъй като съм зодия, на която грешките много й се набиват в очите...пише се ЗОДИИ, не зодий  Peace

# 20
  • Мнения: 2 448
А много теми за зодии, пък в нито една нещо съществено за секса според зодиака.  Mr. Green
Ей тези теми от рода "помощ секса не върви" на какво мислите се дължат, ами на несходство по зодия с партньора. Ако се допитват на време в хороскопа, колко терзания ще се спестят.  Laughing

И да ви отговоря на един въпрос преди да сте го задали, че ми писна да отговарям по темите - ако нямате съвпадение и по асцендент , никакъв анален секс.   Whistling  Laughing

# 21
  • Мнения: 12 667
Аз съм много толерантна зодия, но и на мен ми иде да изокам.
Досега не ги бях отваряла и се зачудих какво толкова пишат - ми хората си спретнали Спамо-чат по зодии.

# 22
  • Мнения: 25 638
Ха, те Календар на събитията превърнаха в отчетен спамо-чат, вие за едни зодии сте се затръшкали.  Laughing
Ами да си стоят там и да си ги мерят, няма лошо. Поне няма да щъкат по другите теми.  Mr. Green
Рече наивно тя...

# 23
  • Мнения: 3 794
Аз прочетох - 'стига с тия ИЗРОДИ бе ей'  Joy Явно още спя Simple Smile Стига и на зодиите и особено на изродите  Peace

# 24
  • Мнения: 22 440
Ако форумите трябва да са структурирани според желанията на всички потребители - няма да останат форуми.
Така че....едни ги дразни едно, други друго...

# 25
  • Мнения: 494
Аййй Ню,ни мой рива! Бързо да си казваш зодията и ей сегичка,бе душа ще ти спретнем тема "Хайде кажете за зодията на Ню!" Таман ще опознаеш себе си Whistling

Инак си много права,ама май няма много,кой да те чуе Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 5 362
Аааааааа , Маре , ние ще спретнем тема : " Това от зодията ли е ? "  newsm78

# 27
  • Мнения: 498
Охх, и мене много ме дразнят тия теми. 

Мисля, че е крайно време за нов подфорум.  Ако може и темите за врачки, леене на куршуми, бели и черни магии и т.н. глупости и те там да идат. 
абсолютно подкрепям,има хора,които вярват много на тези неща,а не могат да разберат ,че това си е чиста манипулация

# 28
  • Мнения: 1 289
Зодиите поне водят до ограничен брой теми, 12 и край  Mr. Green освен, ако не започнат и по часове  hahaha

Абе 24 по-скоро, че нали има и за мъжете Laughing

# 29
  • Мнения: 165
  Защо ли се дразните толкова от тези теми?  Като не ви допадат просто ги отминете. Колко по- тъпи теми има ooooh!.

Общи условия

Активация на акаунт