Нека влюбени да бъдем всички, а на теста - две чертички /09.02 - 15.02.2009/

  • 5 137
  • 144
  •   1
Отговори
# 105
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
След Зюмбюлче се подреждам и аз -на края на опашката
Скарлет,мило момиче,честито ти порастване!Много късмет и сбъдване на мечтите ти,желая от сърце!Бъди щастлива!
Утре стискам палчета на Маринекс и Равал!!! Praynig

# 106
  • Мнения: 989
Наистина много ме трогнахте! Обичам ви много!  Hug Heart Eyes
Знам, че напоследък не съм от най-редовните в темата и съжалявам, за което, но наистина съм луднала от работа.  Shocked Остава ми време само колкото да ви прочета вечер.  Cry
При нас ... какво да ви кажа ... нещата май пак се закучиха. Имах час за д-ра онзи ден с мисълта за разговор за ин витро вече, което планирах да започнем април. След като видя цветната снимка след извънматочната, обаче д-ра изказа мнение, че не само, че тръбата ми е запушена, което вече си знаех, ами според него има хидросалпингс. Сега ще правим нова цветна снимка и ако се докаже ще правим нова лапаро за премахване на тръбата преди процедурата. И така, с моя дълъг цикъл нещата започнаха да придобиват едни сепемврийски измерения, а аз не знам защо, но някак си ми е все едно вече. Много странно!  Rolling Eyes
Ами това е от мен. Много се радвам, че повечето познати никове от подфорума вече пишат в отчетни!  Hug  Има и някои остатъци /вкл. мен/ на които им е крайно време да се омитат вече и силно се надявам това да е нашата година!  Hug

# 107
  • Мнения: 616
Scarlet_ честит рожден ден с малко закъснение и от мен. Здраве и много обич ти пожелавам, и разбира се сбъдване на МЕЧТАТА!
Знай, че когато спре да ти пука, нещата стават. Мен ме отлагаха три пъти докато започна. И аз така исках като теб напролет, ама си дойде и есента и зимата, че и двете чертички след това. От сърце ти ги пожелавам  Hug

Момичета честит празник на всички! С пожелание да бъдем все така опиянени от любов и сбъдване на бебешката мечта!

 newsm51 smile3525 txtloves txtloves txtloves EFP stork-boy stork-girl

# 108
  • Мнения: 1 768
Добро утро момичета  Hug Благодаря ви за хубавите пожелания и стиснатите палци. Hug Много кураж ми вдъхнахте тази сутрин като ви прочетох.Събудила съм се в свети зори и ми е доста нервно. Embarassed
Днес имам повод да почерпя - преди 6 години на днешния ден с мъжов се видяхме за първи път на живо - преди това само на снимки и чат в нет-а  Laughingние сме интернет семейство

Ревалче , успех днес , и много стиснати палци Praynig
Скарлетче , със закъснение да си ми жива и здрава , а другото си го знаеш - тази година  Praynig
Честит Свети Валентин на всички влюбени

# 109
  • Мнения: 1 284
Честит Свети Валентин!Обичайте и бъдете обичани!

Маринекс,честита годишнина!  bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря за кафенцето и това прекрасно сладко изкушение Hug

# 110
Честит празник на всички! Обичайте ибъдете обичани, нека любовта ви съпъства и опиянява през целия живот! Simple Smile
Честита годишнина на Маринекс и още дълги години да се  обичате и гледате пълна къща с дечица! Hug
Приятен и ползотворен ден ви пожелавам и нека е изпълнен с много емоции. Heart Eyes
Аз отивам да полегна, че съм с настинка. Tired

# 111
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добро утро!И Честит Свети Валентин на всички!Нека много да се обичаме и уважаваме с половинките си,щастлив семеен живот и много дечица и внучета да ни радват! Hug
            Честит Свети Валентин!


Маринекс,Честита годишнина,мила!Много любов и семейно щастие!И силен попътен вятър от тук нататък!Успех във всяко начинание!И днес стиснати палчета. Praynig


Скарлет,Честит рожден ден на патерици!Да си жива,здрава и мечтите ти да станат реалност в най скоро време!  bouquet
Равал,успех и да кажеш резултатите после! Peace

Ние довечера сме канени на гости,мъжът е Валентин. Wink А иначе май ще празнувам Трифон зарезан по старото! Mr. Green

Весело изкарване на празника и много да нацелувате половинките си!Дано и някое Валентиче излезе... Praynig Praynig Praynig

# 112
  • Sofia
  • Мнения: 1 715
Честит Свети Валентин! Да бъдем все така влюбени и обичани гълъбчета и никога да не се отказваме от сбъдването на нашата мечта - бебета ..., бебета ..., и пак бебета ...!!!




Маринексче, много късмет днес, миличка! Мисля че денят ти ще е успешен, след като е и толкова специален за вашето интернет семейство ...!  Grinning

Равалче, същите пожелания и стискане на палци и за теб! Всички сме с вас!  Hug

# 113
  • Мнения: 4 589
Добро утро момичета.

Маринекс честито на вас двамата, най-скоро време ви пожелавам да се разхождате с куче и бебе  Joy

От мен честит Св. Валентин и Трифон зарезан. Бъдете щастливи, обичани и много усмихнати.



# 114
  • Мнения: 1 715
ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН ! Да са живи и здрави вси4ки именници! Hug

Аз да се опла4а,днес хи4 не ми е празни4но,4увствам се .....без никакво настроение.От хормоните ли е от какво незнам,на моменти съм,4ак аз не се понасям.
Весел и хубав ден на вси4ки! Hug

# 115
  • Мнения: 4 589
О, мила тепърва ще е така. На мен никъде не ми се излизаше, исках само да лежа и да гледам филми, да чета книги. Всички ме дразнеха. Ако отидех някъде след 10мин, ми писваше и исках да се прибирам или да отида другаде.
Така че, добре дошла в отбора. радвай се на това, защото в теб расте един малък палавник.

# 116
  • Мнения: 264
момичета, честит празник! бъдете винаги опиянени от щастие и влюбени!

# 117
  • Мнения: 965
Честит Празник мили момичета пожелавам ви всички да сте много щастливи с половинките си и много да се обичате,така ще постигнете всички мечти  Hug
Хайде да се почерпим за хубави празник  Wink

Маринекс честита ви годишнина мила много да се обичате и уважавате   bouquet , успех ти пожелавам ,стискам палци  Praynig Praynig Praynig
Прекрасен празник ви пожелавам  Hug

# 118
  • Мнения: 491
                                                   ЧЕСТИТ СВ. ВАЛЕНТИН И ТРИФОН ЗАРЕЗАН !!!

                                 

# 119
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 863
Скарлетче, на патерица, но от сърце ти желая много късмет, здраве, любов и да се сбъдне мечтата ви!  bouquet
Мимс, честита годишнина, дано този ден да ви е на късмет и да ви донесе едно розово чудо! Praynig
Честит празник - нека всички ние бъдем опиянени от любов! Heart Eyes
И да почерпим, че днес ставаме на 1 месец, а и вече сме си у дома! Благодаря ви за подкрепата и силите, които ми дадохте за това време!

Общи условия

Активация на акаунт