Кипърски Валентинки с БГ половинки (20)

  • 18 684
  • 278
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 456
Ето ме.....Добро утро! Heart Eyes

Мастерче, какви вкуснотий само си приготвила!!!!!
Ей сега ще придойдат гладниците.
Я, бързо да излапаме всичко. Mr. Green

Желая на всички ви мнооого весел ден!!!!
Hug Hug Hug

# 16
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
МАЛЕЕЕЕЕ МАСТЕРЧЕнастъпа ме по мазола ...... newsm22...дай насаааам айде Блондич....Шанкулче ....и всички не диетстващи ха не сте дошли до две минутки ха изядох всичко smile3532
Муцееее я къш къш нали правиш диетка ти... smile3505
Жужкамерси за Пловдивските снимчици ааааах изплакнах очо поплакнах пък въздъхнах пък айде да не говоря повече че ще ревна.... newsm45
Буболинке как така съм те пропуснала аз бе човек .....айде ЧРД с малко закъснение Embarassed Embarassed...да си винаги засмяна и щастлива и обичана...богата и красива..... newsm51 newsm51...

Момичета аз такова да ме извините че не писах тоооооолкова дълго Embarassed Embarassed ама имахме гости от Гърция та ги разхождахме насам натам че днес си тръгват да видим и ний малко рахат .....уф....то не че после пак няма да се почне ей го на свърши януари имаме приключване на месеца ....още не съм го почнала пък какво да кажем да го приключа smile3511....айде после пак че ми се умори ръката ... newsm48

# 17
  • Мнения: 30
Благодаря момичета за пожеланията,да ви се вращат,да сте всички здрави и щастливи със семеиствата и половинките си,а за тези дето нямат все още,скорошно намиране и чифтосване.
Шанкулче в Кипър е снега,на Тродос,тази година има много.
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 18
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
девойки мили
къде сте се скрили newsm78
отварям компа с надежда
и що да видя отсреща
колонка празна уви #Crazy #Crazy

щото ама мноооооооого мноооооооооооого ме разсърдихте за наказание няяяяяяяма да ви сложа кафе smile3516
нито закуска smile3516....нито ще ви кажа клюкинките на деня ако не се появите докъто ида в офиса а това ще рече 11часа поне четири от вас smile3508

# 19
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856


Кати , винаги има резервен вариант.  Laughing
В случая аз.  Joy

Лек и хубав ден , въпреки , че тук е студено , има снежец и е мрачно.

# 20
  • Мнения: 577
Добро утро  Hug Жабче,мерси за кафенцето ,както винаги поднесено с много мерак и любов.
Кате,пристигна ли в офиса?
Муцка,Блонди,Мастече,Дани,Шанкулче,Цвети........................ехо всички........дУбрУ УтрУ

Къде се изгуби Селестин  newsm78  Точно към Коледа имаха годишнина от сватбата...........и повече никаква не се появи  baby_neutral

# 21
  • Мнения: 289
Ето ме Кати не се сърди  Laughing
То тази седмица ми е най-гадната от всички и най-напрегнатата.
Детенце тръгна на английската градина.Малко е позахитряла и мрънка сутрин като знае къде отива.Но пък ми казват,че там се справя чудесно,което само може да ме радва.
 Аз си се върнах на старата работа,но този път съм part time,което не ми харесва.Когато го попитах дали след месец два мога да бъда на пълен работен ден,шефа ми даде не много обнадеждаващ отговор и така някак си уби в мен желанието за работа.
Иначе всички много ми се зарадваха и особено един колега на който му беше много мъчно когато си тръгвах... Rolling Eyes
Но да видим.Все си имам усещането,че трябва да си намеря друга работа...което не е толкова просто.
 Решила съм да си дам малко време и да видя как ще се почувствам Simple Smile

# 22
  • Мнения: 5 001
Пу-четвърта....(от резервния вариант де,както вика жАБЧЕТО)  hahaha hahaha hahaha

Катиииии,айде де...гладни ли ще ни държиш  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Че и без кафе!  ooooh! ooooh! ooooh!
Тееежък ден ще е днес май..... Joy Joy Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 140
Здравейте и от мен!
Вчера исках да се включа за закуската ама ми изчезна нета:(
Цвета,мисля че  чудесно се справяш и няма защо да се притесняваш Hug
Между другото и аз съм се сетила за Селестин,защо така изчезна Thinking както и за гугуна...ехооооо къде сте?
Буболинке,а има  ли още сняг? Заслужава ли си да се отиде за един ден и колко е далеч Hug
Стига ви толкова че трябва да си оправям маникюра Heart Eyes
Хубав ден на всички  bouquet

# 24
  • Мнения: 289
shankulova благодаря за окуражителните думи Simple Smile
Мисля си да не вземем ли да разменим скайпове това онова и да запознаем принцесите,че като гледам са почти на една възраст  Peace
Селестин я познавам и даже се засякохме в Карфура  миналата седмица Laughing ,мисля даже сега в неделя да и звънна да пием кафе и по скайпа ще и кажа че ви е домъчняло...

# 25
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Ахааааааа можело значи...... newsm48
За всички появили се наградааааа

 Joy Joy Joy
Бабо Жабкееееееее ще се карам раздисциплинирваш ми редиците .... smile3516
Цвете гледай сега не може дошла не дошла от вратата и хооооооп на цял работен ден така де първо ще си на парт тайм пък после ще преминеш на пълен обаче ако виждаш че нещо се прави на луд между другото оглеждай се и за друга работа ...все нещо ще излезе Peace...а за малката хич да нямаш дерт те са деца и без език се оправят пък като го научат и като те почне и теб ще те научи и на кипърски и на английски ..... bowuu
Жужкееее охоооооо откога съм в офиса ама да му се невиди много работа днес от вратата за ушите ме хванаха че чаааааак до сега .... #2gunfire
Мастерче ти пък нали си на диетка или и ти я провали Дюканката Mr. Green
Шанкулче оправи ли маникюрчето ...какъв цвят какво го прави пусни малко инфо coolcool

# 26
  • Мнения: 5 001
Не бе...нИ съм сЪ УткаЗълЪ още от диетката.Даже съм без прегрешения до сега...Да не повярваш Joy Joy Joy....Ама рекох да не ни оставиш гладни за наказание... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green



П.П.Абе Блондича къде се загуби? newsm78

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 15:17 от TheNMaster

# 27
  • София
  • Мнения: 1 456
Ей, ме и мен на края на опашката..... Mr. Green Joy

Добре, че сте сложили
хапванто и пийването.....Живи да сте!!!

Аз докат` се оправя с една друга тема и с работата все пак,
цял ден мина!!! Blush

Цвета, браво за работата! Парт тайм, парт тайм..Както и Кати казва, ако има шанс ще те  преназначат. Явно малката принцеска се чувства добре в новата градина. Дано така да пор дължи!

Шанкулче, дай да видим де!!!!!

За липсващите хора, дето не са се появявали с теми назад.....какво да ви кажа! Tired Не ми е мъчно защото стига да има някой желание да бъде някъде,  той или тя е тук и споделя ежедневието и съпреживява нашето защото така иска. Личен избор!
Много хора минаха и заминаха, кой със съвети , кой с пожелания, кой с настроения...Всеки е добре дошъл както да дойде така и да си отиде!
На всички дошли и отишли, желая само да са добре, да са живи здрави и те и семействата им и  да се надяваме, че поне сме били полезни! Живот и здраве може пък и да се появи някой...Сещам се и за ПДД, и за Селестин, и за Роска, и за Кипърката и за още доста съфорумци..... Може пък и да не са вече в Кипър и затова да не се обаждат! newsm78 bouquet



# 28
  • Мнения: 903
Ааааа, Муцондре, не позна - на края на опашката е моя милост - Блонди!
Малко ме хвана липсата тия 2-3 дни.., обаче ме е напънало едно такова депресарско състояние... и нямах настроение за писане.. Rolling Eyes.. То и още нямам.., ама нали сте ми дружки, Hug не искам да се тревожите що тъй липсвам и рекох да драсна някой ред все пак...

Цвети, мила, не бъди нетърпелива! Почнала си работа - това е добре..; при работодател когото познаваш - също добре..; човекът не те лъжкоти с празни обещания, което също е мнооого добре, защото така имаш реална идея за кво иде реч и можеш да си напривиш сметка дали ти отърва да работиш там или да се ослушваш за нещо друго... Пък и не се знае - той сега казва че няма вероятност да минеш на пълен раб.ден, но никога не се знае какъв обрат може да настъпи и в даден момент друга песен да запее, та даже и по-висока от очакваното заплата да ти предложи.. Whistling.. - дето е приказката "Дай Боже, всекиму!" coolcool  Ти само не избързвай да се поддаваш на предварителни някакви негативни нагласи, щото ако работодателят усети у теб липса на мотивация за работа, също ще се демотивира да ти предложи каквито и да било по-добри условия Peace

Кате
, слънце, остана ли и за мен малко от това шоколадовото конче, или ще ме глобиш за голямото закъснение... smile3560

Мастерче, евала ти правя душко, за упорството - аз както вече за нанайсти път споменавам, ама за всичко друго воля мога да проявя, но за пазене на диети - нъцки!...- та добре че не ми се налага... Обаче, гледам ти резултатите в подписа и заслужаваш похвала!  friendship

Жужондре, много семпло /в смисъл лаконично/ бе мила се представяш...

Такааа, сега се вдигам от компа, че трябва вечеря някаква да спретна...

Хубава вечер на всички!

# 29
  • София
  • Мнения: 1 456
Блондичке, теб не те числя към липсващите  Mr. Green щото знам, че няма да ни изоствиш. Дори и да те няма ден, два, три..... все пак на края ще се появиш и ще ни разхълцащ от смях с някоя историйка....
Така, че не е тая твойта опашка, дето се редиш! Joy

Общи условия

Активация на акаунт