МАРТенки сме ний добри,Слънцето със седмо бебе ни дари!!!

  • 12 771
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 54
Здравейте и от мен Simple Smile, веднъж и аз да се разпиша на първа страница.
kremmyto, ако имаш подобни съмнения аз бих те посъветвала да се обадиш на лекаря си без да отлагаш.

# 16
  • София
  • Мнения: 263
SZA , направо ме уби с тази спалня - страхотна е Hands Clap
Аз обожавам ковано желязо! Вие ли си "проектирахте" или? Дай още някакви снимки от къщурката ви, да се главозамая #Crazy
Белла, много хубава темичка си ни спретнала  Hug
Добро настроение - видях ти сладурческите покупки в албумчето. Откъде ви е подложката за преповиване и колко пари? На мен само това ми остана да взимам и мислех от Штъркел, ама като ходих- нямаха в момента.

# 17
  • Мнения: 1
The Light 2008,дано се оправиш бързо!Наливай се с чай от лайка или мащерка колкото можеш.
Напоследък всички познати, които дойдат в къщи,отбелязват че кошарата не е плътно до нашето легло.Толкова голям проблем ли е това?Аз бих я преместила, но няма никаква възможност-опитахме всякак.

# 18
  • Мнения: 69
хайде и аз да се запиша в новата темичка Hug нещо много бързо взех да се изнервям Mr. Green имам чувството че ще откача  #Crazy

# 19
  • Мнения: 4 428
Да се разпиша и аз в новата темичка  Grinning
Белла, много е сладурска  Hug

И на мен ми прави АГ-то вагинален преглед миналата седмица. По моя инициатива. Определено не беше приятен  Whistling

Кремитто, отиди да те види докито. То така или иначе предполагам, че вече ходиш всяка седмица  Peace
Аз предния път си ходих с паднал корем 3-4 седмици  Peace
Сега, като гледам още не ми е тръгнал да пада

# 20
  • Мнения: 696
Здравейте момичета!Днес трябваше да говоря с лекаря за раждането,да пускам изследвания и да ходя на тонове, но реших че така или иначе докторът е свободен утре за среща така че ще сварша всичко утре-за да не ставам много много-всичко на един ден!
Сега отивам да дочета старата тема,че вие много бързо сте напреднали и по-късно ще се включа
хубав ден  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 9 558
Здравейте и от мен   bouquet

Леле колко сте изписали за 2 дни - на мен нещо не ми остава време да влизам събота и неделя покрай детето и мъжа  Rolling Eyes

Честито бебе Димитър на Нефертити   ylinfant , да е жив и здрав а мама бързо да се възстановява.

На мен ми правиха вагинален преглед преди 2 седмици - нямам проблеми. Но и докторката беше много внимателна.

За кърменето - така и не успях да го схвана този трик с кърмене легнала, така и не успях да се наместя, за да ми е удобно. За това кърмех седнала подпряна с възглавници.

Оки4 - моля те кажи от къде взе несесерчето с бебешките принадлежности и какъв е косъма на четката - естествен или не. Гледах подобен на Бебе Комфорт - но четката е с изкуствен косъм и нямаше ножичка, а нокторезачка само.

Айде отивам да чета на зад.

# 22
  • Мнения: 1 187
Белла   bouquet

SZA кефи ме много вашата спалня,много лилави съм виждала(покрай избора на цвят за нашата оранжева  Mr. Green ) но това е наистина нещо интересно!И аз съм фен на кованото желязо. Peace

rosita_ta четка с естествен косъм на Нук имаше в Пигис.

Я да отпEра един въпрос към тези,които са със сгъваема кошара и матрак. Понеже ще правя поръчка и се чудя за матрака,8 см.ще е ок на второто ниво,но харесах и един 10см.та се чудех няма ли да идва много близо до ръба на кошарата. newsm78 Вие колко см. матрак взехте?

# 23
  • Мнения: 3 379
SZA , направо ме уби с тази спалня - страхотна е Hands Clap
Аз обожавам ковано желязо! Вие ли си "проектирахте" или? Дай още някакви снимки от къщурката ви, да се главозамая #Crazy

О, благодаря. Ами да, ние си я проектирахме заедно с един приятел, който прави ковано желязо - той ни прави всичко от желязо плюс финиша на дървенията. Сега дори му поръчахме един допълнителен комод (заради бебето) и едни рафтове. На същото място качих и снимки от кухнята, коридора, банята и WC - някои неща още не са довършени (като антрето напр.), че правихме едната част от ремонта тази есен, но и до там ще стигнем. Имаме още една стая, която не сме ремонтирали още и ще гласим за детска някой ден Simple Smile

... подложката за преповиване и колко пари? На мен само това ми остана да взимам и мислех от Штъркел, ама като ходих- нямаха в момента.

Ние купихме на CAM подложка за преповиване, 48 лв., от магазина на КАМ и Пег Перего, който е на Геме Димитров. Има в почти всички магазини бебешки - цени между 35 и 55 лв.


Белла   bouquet

SZA кефи ме много вашата спалня,много лилави съм виждала(покрай избора на цвят за нашата оранжева  Mr. Green ) но това е наистина нещо интересно!И аз съм фен на кованото желязо. Peace

rosita_ta четка с естествен косъм на Нук имаше в Пигис.

Я да отпEра един въпрос към тези,които са със сгъваема кошара и матрак. Понеже ще правя поръчка и се чудя за матрака,8 см.ще е ок на второто ниво,но харесах и един 10см.та се чудех няма ли да идва много близо до ръба на кошарата. newsm78 Вие колко см. матрак взехте?


Мерси!

Ние сме с такава кошарка, матракът ни е 10 см - не е високо на второто ниво, екстра си е.

# 24
  • Мнения: 267
Инкогнито, и аз не съм купувала почти нищо. Имаме само сгъваема кошара, защото ни е подарена, но го няма второто ниво, уж го чакаме, но ако така и не го върнат, просто ще купим нова в последния момент. Честно казано, както декември си мислех, че януари-февруари е краен срок да купуваме неща, така и колкото повече наближава, толкова повече се чувствам като в началото на бременността, когато не ми се коментираха нито имена, нито покупки, нито се интересувах от нещо друго, освен дали бебето се развива добре. И сега като правя списъци и оглеждам, не мога да посоча и едно нещо, за което да кажа - ами това трябва задължително сега да купя, после няма как (изключвам нещата за болницата, разбира се).
Та, правейки списъците, ще гледам и ще обикалям и ще пиша кое от къде и какво точно ще е, за да мога дали аз, дали някой друг, да го купи, ако е спешно вече. Ако не - ще купувам, когато се чувствам готова. В крайна сметка трябва да призная на по-големите около мен, че важното е да дойде живо и здраво, пък всичко останало ще се вземе. Иначе сме си поръчали скринче, защото ще трябва да е готово и направено, като се роди малчо, а не тепърва да го поръчваме и вероятно количка (ако всичко е наред пу-пу), ще си вземем предварително.

За кошарката - и нашата не е до леглото, просто много барикадирано става като ги струпаме едно до друго. И на нас ни обръщат внимание, но аз казвам, че това е временна постановка и просто като се роди и ще видим кое как - тя е и преносима, та винаги можем да я местим.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 222
Напоследък всички познати, които дойдат в къщи,отбелязват че кошарата не е плътно до нашето легло.
Даже не ми е хрумвало да ги долепям, не и когато малкия беше бебе. Сега вече спи по цяла нощ и ако се размърда е достатъчно да го помилвам и пак си заспива. Та от тази гледна точка вече би било по-удобно да са долепени кошарата и спалнята, за да не ставам всеки път. Но иначе, не виждам причина. Не го мисли, още повече, че и няма как да ги завъртите нещата, та да са едно до друго. А и колко дечица спят даже в отделни стаи от първия ден...

# 26
  • Мнения: 361
SZA- найстина много хубава спалня. Кухнята също. Ще си копна (но за хола ни) държачите за завесите.
Запис и от мен.Страхотна тема.
Момичета да ви попитам,от няколко дни забелязвам че корема ми е паднал по-надолу,това означава ли,че скоро ще раждам,защото все още не съм влязла в 9 месец,и ми се струва рано,и ми е притеснено.

ако те притеснява найстина иди да те види доки. Но и аз съм със смъкнато коремче и то вече цяла седмица. Е аз по принцип си я носех ниско долу, но сега е паднало още. Стискам палцивсичко да е ок. Hug
Болните да се оправят бързо. То и аз на там вървя. До преди малко бабетката седя в кунята да си ходви нещо си и самокашляше. Хем и внук и я предупреди да не се върти около мене, че сам кекава. След малко и аз ще хапна лимон и мед и топло мляко, че точно сега нямам време да лежа болна и недоволна.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 758
Бела, мерси за темичката!  Hug Много е сладка!  Simple Smile Миналата тема стягахме багажа, сега молим бебетата да поседят повечко вътре  Joy
Нашата кошара никога не е била долепена до леглото ни, нали трябва да мога да отварям шкафчетата му  Whistling , а и някак трябва да ставам.  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 18
Здравейте мамчета!  Hug

veroniki-  Peace за матрака, ние вече поръчахме в петък, и в сряда мъжа ми ще ходи да го вземе . Ще видя как ще  е , но баткото го чака с нетърпение  , че иска да си лежи на него  hahaha (много много не се събира в креватчето , но пък се кефи , а също много  му харесва възглавницата за кърмене и даже вече 2 седмици спи на нея , а ние трябва да купиме нова  Laughing). В петък нали ще дойдеш на лекции те?

Какво значи паднал корем- колко паднал? Аз не мога да преценя дали ми е паднал или не!  newsm78  Като си сложа ръката до чатала и корема  ми е на една длан нагоре ( ooooh! дано сте ме разбрали).

Да ви питам и нещо друго- купих си чай за бременни на Hipp  от Щъркела и се чудя дали да пия, да питам ли първо док?

Белла- много е хубава темата  Hug , ама как ги правите така  красиви - браво   bouquet

Всички методи който изпробвах със обезмирисяването на мебелите  , дадоха резултат - вече съм подредила почти всичко в гардероба  и скрина.  Heart Eyes

Времето е ужасно- дано всички болни бързо да се оправят.

Хахахаахах Анче- така ме разсмя , и ние сме подредили мебелите, така че и аз да мога да ставам.

# 29
  • Мнения: 3 379
Имаме само сгъваема кошара, защото ни е подарена, но го няма второто ниво, уж го чакаме, но ако така и не го върнат, просто ще купим нова в последния момент.

Продават само второ ниво, отделно - можете да купите само него. Виждала съм в Бебе Маркет, мисля че беше около 50-60 лв. Стандартно е и става за всяка сгъваема кошара от стандартния размер 120/60.

Общи условия

Активация на акаунт