МАРТенки сме ний добри,Слънцето със седмо бебе ни дари!!!

  • 12 820
  • 302
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 659
 Най-накрая се сдобих с матрака, който си бях избрала newsm44 от магазин Слънчице. Имаха един единствен, но беше точно модела и размера който исках. Сложих второто ниво на кошарата и матрака - височко е, но за първите два-три месеца ще свърши работа. После ще кача и снимки - БОДЛИВКА май също се чудеше дали няма да стане много високо с матрак.
 Да споделя, че в момента в Штъркел повивалници няма - казаха, че очакват да получат в четвъртък или петък. Ще пратя в петък мъжлето той да го избира, че ми писна да обикалям.
 Днес и друга полезна работа свърших - ходих на офталмолог за становище за родоразрешение. Няма причини да не мога да родя нормално, пък ще видим накрая как ще се появи бебока на бял свят
 
Вероники - останаха ми очите в космонавчето - сигурно на 100 места проверявах за такова - включително и в Пигис (но явно пак съм спала докато съм търсила). Дано нямаш нищо против, но смятам да отида да ги видя и да купя  :blush
rosita_ta, аз предния път също не ги бях забелязала. Едно синичко бях харесала и вчера за него отидох, но беше свършило и като се разрових по закачалките и открих това - много ми хареса. Естествено, че нямам нищо против и ти да си вземеш същото - ако исках детето ми да е с уникални дрехи щях да пазарувам от бутик.

При нас времето е    
Сигурна съм, че модела за тази емотикона е взет от нашия квартал (Левски Г). Тук си вее постоянно - нашия блок е последния и оттам нататък почва едно поле. Завет отникъде няма и е голям ветрилник.

veroniki, откъде си взе рамките за снимка?
oki4, взех ги от Вис Виталис на Иван Асен - цената е 5.90лв. Имаха 6-7 вида

 Nefertity, много се радвам, че се включи. Почивай си и събирай "манджа" за малкия мъж. Много е хубав Пу-пу. Бързо да нveselinaаддава и скоро да си го вземеш вкъщи да се гушкате.

 veselina, милото ти детенце, много ми стана мъчно  Sad . Сигурно ли е, че премахването на сливицата ще оправи нещата? Дано всичко мине успешно Praynig .

 Отивам да взимам детето от градина.

# 196
  • Мнения: 5
Честито на Слънцето  Hug Имам въпрос някой да е пил Дузофрил? Предписаха ми го за по добро кръвоснабдяване на плацентата. От днес съм в 37 седмица, а малката отговаря на навършена 35, иначе всичко си и е наред и е много активна. Това лекаство трябва да подпомогне растежа и и след десет дни ще имам дата за секцио. Като ви чета осъзнавам, че доста добре се чувствам в девети месец, в смисъл още мога да си режа ноктите на краката  Joy, чрез страни упражнения но не ми е толкова тежко от самата бременност, а очаквах да ми е по трудно и зле. Е имам си и лошите дни, но понякога дори забравям че съм бременна като се развихря....но бебока не пропуска да ми го напомни Laughing Може би защото имах трудно забременяване ,а и не съм в първа младост очаквах да ми е по тежко. Пожелавам на болните бързо възстановяване и още малко остава, ужасно много искам да си гушна вече бебчето.  И колкото и да е странно не ме плаши толкова секциото колкото дали ще мога да кърмя успешно. Всеки със страховете и очакванията си. Вероники и аз съм в блока до полето на Левски Г...ха сега май сме съседи  hahaha

# 197
  • Мнения: 267
Привет и от нас,тука е много хубаво времето,цял ден се разхождах.
Да ви се оплача,ходих да си вземам болничния,а доки ми написал адреса на който живея,а не  този,който е на лична карта и ми се развика все едно аз съм виновна,че не ме е питал къде живея  smile3515 и каза че не можело да се издава нов,било мн сложно.Сега дали ще ми го вземат така в НОИ,какво ще правя ,ако ми го върнат newsm78
За нормалното раждане съм чела,че уж било по добре за бебето,че минавало през един вид имунизация,изграждало си някакъв имунитет като минава през родовите пътища,водела се някаква статистика,че от секцио боледували повече,от нормално раждане,което на мен не ми се вярва много.Всеки може да си ражда както си иска,важното е бебчето да е добре  Peace
Ние за сега сме нормално с епидурална,ако се обърка нещо на финала ще се режем

# 198
Nefertity, много се радвам, че се включи. Почивай си и събирай "манджа" за малкия мъж. Много е хубав Пу-пу.
Къде има снимки newsm78 

Нещо Дез я няма цял ден,да не е тръгнала и тя да ражда newsm78

# 199
  • Варна
  • Мнения: 858
Млачото на Нефертити е на новата и линийка  Peace

# 200
Мерси,видях го сладурко.
Много ми изглежда голям,не мога да си представя ,че и моето сега е толкова голямо 2650кг,къде се събира не знам!!! Crazy

# 201
  • София
  • Мнения: 659

 На лентичката го има сладура (тя dessiss вече ме е изпреварила)
Нещо Дез я няма цял ден,да не е тръгнала и тя да ражда newsm78
Ми може - днес е вторник  Laughing. Тя нали каза, че понеделник и сряда не може доколкото си спомням. Шегата настрана - може просто да не е писала.
 nereneia аз съм в 36 блок (до детската градина). За кърменето не се притеснявай толкова - не е трудно. А и това, че раждаш секцио също не би ти попречило (както на мен ми обясняваха предния път).
 Забравих да кажа, че в магазин Слънчице има порт-бебе като на beba_km Видях едно синичко, но може и други цветове да има

# 202
  • Мнения: 0
Gery Moore
Според мен е по-добре да се откажеш от ходенето до с. Медвен. От една страна за твое спокойствие, от друга - все пак лекарката те е предупредила, че събитието наближава. Не си струва да рискуваш - второто раждане нали ставало по-бързо, а ти имаш 3 часа път с кола. Вярвам, че мъжът ти ще те разбере и няма да настоява толкова, щом на теб ще ти е неспокойно. Така мисля аз. Все пак ти решаваш. Дано вземеш правилното решение! Успех!

# 203
  • София
  • Мнения: 211
Честита радост на нашето Слънчице!!! Да е жива и здрава мома Симона и много да радва мама, тати и батко!!! Мале, не мога да повярвам - как лети само времето - още помня - все едно беше вчера радостта на Злати, когато разбра, че бебо е момиченце, а ето, че вече се гушкат!!! Сладурки!
Честито и на семейство Арнаудови - да са живи, здрави и все така влюбени!
Вчера бях на очен преглед във Вижън - очичките са ми ОК и може да си раждам нормално! (откриха ми съвсем лек астигматизъм, но не трябвало нищо да правя - нито очила, нито нищо).
За лекцията в петък ще направя всичко възможно да дойда, и после с удоволствие ще хапнем и ще придружа Зеленкото до аптеката... За 15ти - за срещата - още незнам, ще пиша по-нататък...
Нефертити, много се радвам, че ни писа!!!  Hug Hug Hug Ако знаеш само как се зарадвах, че следва пост в розово!!! Стискаме палци Митко бързо да наддава и скоро да си е у дома. Най-важното е, че е в добри ръце. Прегръщам те!
Хубава вечер на всички - аз мисля вече утре да си стягам багажа за родилното.... bowuu

# 204
Здравей те, аз съм новачка тук. Вече съм болничен и имам възможност да пиша и да чета. Моя термин е на 29,03,2009 г.
Искам да попитам от кога ходите на запис на тонове.


# 205
  • Мнения: 151
Здравей те, аз съм новачка тук. Вече съм болничен и имам възможност да пиша и да чета. Моя термин е на 29,03,2009 г.

Добре ,дошла-момче или момиче.А може би близнаци?  Laughing

ПС:
Защо не си виждам лентичкатааааааааа?Вие виждате ли ми я?

# 206
  • Мнения: 6
Здравей те, аз съм новачка тук. Вече съм болничен и имам възможност да пиша и да чета. Моя термин е на 29,03,2009 г.
Искам да попитам от кога ходите на запис на тонове.




Добре дошла  Hug
термина ти е на моят РД  newsm44

# 207
  • Мнения: 2 495
Дъ Лайт, виждам я  Peace
Тануфи, добре дошла при нас, макар и на финала. Grinning Пиши ни коя поред ти е бременността, от кой град си  и какъв е пола на бебчо, за да те впиша в списъка. Peace
Нефертити, много се радвам че писа!  bouquetНали обещаваш че и занапред ще го правиш? Flutter Blush Най-важното е че лошото е зад гърба ти, още малко и ще се гушкате със Митко Hug
Между другото, пак да напомня на родилите мами, ако им душа иска Laughing да пуснат по една снимчица на бебите, за да ги качим на 1 стр. и да си ги гледаме  Hug
Слънцето и Симонка са добре...правят първите опити в кърменето. Hug
Bilibili, как сте вие?

# 208
  • Мнения: 696
момичета аз със кг.-те съм екстра и този месец също не съм качила и грам-забременях 47кг., а сега съм 56-57кг.мисля че е добре

# 209
  • Мнения: 422
veroniki искам да те питам като живееш в Левски Г /и другото момиче, което е от Левски/ къде смятате да излизате на разходка?
Аз живея от скоро в Левски /къщите/ и съм в голяма чуденка, къде е най-подходящо  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт