Изненада или сами си казвате.....

  • 2 548
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Казвам или направо си го купувам   Mr. Green
Така всички са доволни Heart Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 6 363
само изненада. ако ще си казвам - ще си го купя сама, не завися финансово от мъжа си.

# 17
  • Мнения: 4 892
О, за всеки случай си казвам, че току вземе да ме изненада  Crazy

# 18
  • гр.София
  • Мнения: 380
Казвам си и не само-предпочитам лично да направя съответната покупка, за да няма неприятни изненади. Мъжът ми има много качества, но умението да пазарува не е сред тях. Не държа на изненадата, важно за мен  е да получа точно каквото искам , а не да бъда сюрпризирана от напълно ненужен или неподходящ подарък.

# 19
  • Мнения: 875
изненада, разбира се. после почти винаги връщам или заменям, но по-важна е идеята. това, което искам мога да си го купя и сама.

# 20
  • Мнения: 790
Предпочитам изненадата. Мъжът ми ги умее тези работи - звънящ нов телефон в джоба на палтото, часовник в маратонката, забавни насочващи картички и т.н.
Аз самата, за толкова време не се научих да правя изненадващи подаръци.
 Само веднъж успях да го зарадвам истински - намерих ръчно изработен ловджийски/рибарски нож, с дръжка от рог и великолепна кания от естестване кожа.
 Факт е, че никога не го е използвал по предназначение, но беше единственият подарък, на който го видях да се зарадва и да се изненада.

# 21
  • Мнения: 3 695
Предпочитам изненадите. Ако искам определено нещо, ще си го купя и сама.  Peace

# 22
  • UK
  • Мнения: 3 959
Обичам изненади, но напоследък все по малко получавам... Скоро имах рожден ден и напук на най добрия ми приятел и един друг много близък приятел отидох с тях да ми купуват подарък, но не им казах какво искам. Накараха ме да ида, ама аз съм упорита, не им казах. В крайна сметка ми купиха нещо хубаво, де. Обичам подаръците да са играчки - техника, някаква занимавка, нашите ми купиха микровълнова за миналия рожден ден, сега искаха да ми вземат готварска печка, ама... Знам, че ми трябва, знам, че ще ми върши работа, ама... Не е подарък за рожден ден за мен това... Вкарах идеята за айпод или нещо от тоя тип, май това ще е. Обичам и сама да си купувам подаръци, за този рожден ден, напук на това, че не получих нито един подарък на самия ден (родителите ми са на 500 км от тук, подаръка от бившия пътува към България в момента, онези двамата пък бяха заети и отложихме малко празнуването), си купих сама рокля, пъзел, книга и бельо. Изхарчих си половината пари за месеца, можех да им кажа да ми платят нещо от вече купеното, ама не исках.

Друго си е да е изненада. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 892
Добре, де, само аз ли съм била "изненадвана" с мъжки парфюм, та съм толкоз скептична?

Е, казах му след години за парфюма...

Истината е, че обичам и изненадите, но и сама да си избера нещо не ми пречи.

# 24
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Моят ми подарява само колиета, защото знаеч, че ще се зарадвам. не смее да рискува с друго. За мен това положение е чудесно  Grinning

# 25
  • Мнения: 297
Обичам изненади, но напоследък все по малко получавам... Скоро имах рожден ден и напук на най добрия ми приятел и един друг много близък приятел отидох с тях да ми купуват подарък, но не им казах какво искам. Накараха ме да ида, ама аз съм упорита, не им казах. В крайна сметка ми купиха нещо хубаво, де. Обичам подаръците да са играчки - техника, някаква занимавка, нашите ми купиха микровълнова за миналия рожден ден, сега искаха да ми вземат готварска печка, ама... Знам, че ми трябва, знам, че ще ми върши работа, ама... Не е подарък за рожден ден за мен това... Вкарах идеята за айпод или нещо от тоя тип, май това ще е. Обичам и сама да си купувам подаръци, за този рожден ден, напук на това, че не получих нито един подарък на самия ден (родителите ми са на 500 км от тук, подаръка от бившия пътува към България в момента, онези двамата пък бяха заети и отложихме малко празнуването), си купих сама рокля, пъзел, книга и бельо. Изхарчих си половината пари за месеца, можех да им кажа да ми платят нещо от вече купеното, ама не исках.

Друго си е да е изненада. Simple Smile

Браво! За мен също печкаа не може да бъде подарък за рожден ден. както и разни съдове и други домашни потреби и ел. уреди.

# 26
  • Мнения: 2 388
Обичам изненадите, но не получавам изненадващи подаръци, защото не заслужавам.

# 27
  • UK
  • Мнения: 3 959
Браво! За мен също печкаа не може да бъде подарък за рожден ден. както и разни съдове и други домашни потреби и ел. уреди.
Абсолютно! Но си е до човек, за мен не е, но майка ми е прагматичен човек, тя умря от радост на една годишнина като им подарихме със сестра ми един кашон с всичко, което ще се използва от домакинството за месеци напред - сапуни, шампоани, прах за пране и тн и тн, бяхме сложили и два шоколада, де, ама тя много се зарадва. На мен ми е безкрайно непонятно как това е подарък, ама си я знам какво обича и предпочитам такива неща да и подарявам. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 15 619
Не всеки би могъл да ме изненада приятно.
 Получавала съм подаръци - изненади, които не искам и да погледна.

# 29
  • Мнения: 2 161
Казвам още на рождения си ден за следващия.Купувам си го поне 3 месеца напред.Малко преди рождения ден,му казвам:ако знаеш за какво си мечтая...Е,нали уж си купи незнам си какво?Е!То кога беше.Не о-би-чам изненадите.

Общи условия

Активация на акаунт