Поддържате ли отношения с предишната му съпруга?

  • 2 395
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 194
Опитах се да бъда в добри отношения. Не заради нещо друго, а заради детето му.

Е, простака си е простак.

Не се получи.

# 16
  • Мнения: 2 723
Е, простака си е простак.

Е как бе, ти не знаеш ли, че всички бивши сме откачалки  Joy

И простакеси маци... Joy
Писах аз в една друга тема, веднага след развода бившата става мноо тъпо парче, мдам  Whistling

# 17
  • Мнения: 1 270
Опитах се да бъда в добри отношения. Не заради нещо друго, а заради детето му.

Е, простака си е простак.

Не се получи.
Peace

не знам дали бившите са откачалки  newsm78 ама то май зависи от ъгъла през който я гледаш

# 18
  • Мнения: 194
Охххх, искам само да ви кажа, че в началото я защитавах ( в разговори с благоверния), защото я познавам от доста време.

Мислих и исках отношенията ни да бъдат цивилизовани, но уви...

Какво ще кажете за псувни и крясъци ( цигански стил), в два посред нощ на улицата.......?

Ми плюя на такава твар Sick То не е жена, не е същество. Това е грешка на природата ooooh!

# 19
  • Мнения: 1 270
Абе няма близки отношения с бившата бе.
Бивша, настояща все тая. Жени.
Все една ще бъде в цикъл в неподходящото време  Peace

# 20
  • Мнения: 194
И щото се възпламених, ще продължа........... Mr. Green  

Ражда се детето и ни изписват. В същият този ден, дето хормоните ми си търсят октава...и всичко ври и кипи.....онази сган ми звъни и ми казва " дано да нямало еди си какви болести"

Вярвайте, добра душа съм, но тая мизерна душица ми иде да я отровя с гъби Mr. Green

# 21
  • Мнения: 241
Аз съм и бивша съпруга, а в същото време мъжа ми си има бивша жена.
Втората жена на бившия ми мъж не съм я виждала,  даже не знам как се казва. Контакти с тях никакви и така си ме устройва.
С бившата на настоящия ми мъж, много се разбираме  Mr. Green съскаме си взаимно, а като се видим по улицата, аз поздравявам бодро, бодро, а тя ме отминава също толкова бодро - без вопъл или стон.
Е какво да се прави явно няма да стана приятелка с ни една от двете. То си зависи от човека де.

 Laughing супер пост  Hug

то ако трябваше да сме приятели с всичко женско което е минало през живота ни по някакъв начин нямаше да издържим дълго

И щото се възпламених, ще продължа........... Mr. Green  

Ражда се детето и ни изписват. В същият този ден, дето хормоните ми си търсят октава...и всичко ври и кипи.....онази сган ми звъни и ми казва " дано да нямало еди си какви болести"

Вярвайте, добра душа съм, но тая мизерна душица ми иде да я отровя с гъби Mr. Green

знае ли на нея пък какво и е, явно трудно го е преживяла мъжа ти. Ти пък си късметлийка с такъв желан съпруг  Wink
И нали знаеш - простотията ходи по хората, така че уви живееш в кофти ситуация с нея, но пък едва лити си причина за нейните чувства, по-скоро собствената и несигурност. Тя със сигурност си ги яде гъбите и сама. Свиркай си и дано да ти прави все по малко впечатление кучката.

И АЗ съм била в ролята на гадната бивша. Звънях и няколко пъти да я тормозя. Нараних повече себе си отколкото нея. Не бих си го причинила пак, нито на мен, нито на нея.

# 22
  • Мнения: 12 667
Ама настоящите - големи душички били.

# 23
  • Мнения: 2 448
Като гледам какви люти битки се разразяват между бивши и настоящи,  Mr. Green  аз на какви добри отношения съм била свидетел между настояща и "настояща".  Whistling

# 24
  • Мнения: 12 667
Ей, ама ако се появи тема бивши срещу настоящи, свекървите ще го издухат отвсякъде.  Бившите са ужасно виновни, че са спали с истинския на  настоящата. А ако в резултат се е родило и дете, пази Боже.

Общи условия

Активация на акаунт