Бъдещи мами - ЮЛИ 2009, Тема № 16

  • 15 003
  • 299
  •   1
Отговори
# 195
  • Варна
  • Мнения: 893
ами на мен ми харесват триколките , но трябва много да се внимава, защото някои са доста нестабилни... а като започне да се върти, да се мята и да се изправя малкото диване в количката... #Crazy
не знам ...козирожка му работа , обичам да играя на сигурно  Mr. Green за каката бях с Чиполино Бевърли:
http://www.levbg.com/images/beverly_curry.jpg
така е със зимния чувал
http://www.chipolino.com/showimage.php/420x/beverly_green_lion_footcove.jpg
общо взето залагам на танковете с големи гуми и голям багажник Peace
а ето как се размазваше Лора на 6 месеца в нея -
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3374549
нещо огромно беше тая каруца,много и се кефех...ама пусто ни я откраднаха Cry

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 22:22 от Virginity

# 196
  • София
  • Мнения: 19 435
Cucoo, откажи се от съревнованието и от скубането на косата - сега не може нищо да отскубнеш, после тя сама ще падне  Simple Smile
При нас има разлика 16 години от един и същи баща.
smile3515 Охоо, конкуренция?!
И при нас е така...само 21 дни не ми достигат за пълни 16 години. Явно ми е писано да раждам през юли. Но на теб това ще ти е трето, нали?

# 197
  • Мнения: 1 208
Virginity ,в интернет колко струва това столче,че и за мен ще е удобно но се бях отказала защото тук е около 300лв само столчето.
Колкото до триколките от опит знам,че са трудно маневрени и неудобни-поне за мен.Родих се с количка с двойни колела.Пак такава ще търся.

# 198
  • София
  • Мнения: 15
Сега прочетох за Квазимодо. Немога да повярвам! Нямам думи, стана ми толкова мъчно, че не ми се говори за нищо. Бих искала да мога да им предам много кураж, но спирам до тук, за да се съобразя с желанието му да не пишем за тях. Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 23:58 от cveten prashec

# 199
  • Варна
  • Мнения: 893
didikar в интернет го гледах 100Евро (от германия май беше) и в един английски сайт за 80 Лири
а тук във варненския Премаман е 280лв...някак си мисля че 100 лв ще си спестя  Rolling Eyes пък ако не и повече...до лятото си мисля че ще има доста по-евтини втора употреба  Whistling  (абе аз май съвсем редовно си пиша еФтини с Ф...почнах да се ядосвам вече  Close )

# 200
  • USA
  • Мнения: 675
Здравейте, момичета.Аз съм качила досега към 6-7 кг. може и да са повече , това беше преди седмица.
Резултатите ми от БХС са добри Grinning, очаквах ги след две седмици , но на третият ден ми се обадиха , за да ми съобщят.Другият четвъртък ще ходя на ултразвук, когато ще мерят всичко на бебето, и ще разбера какъв ще е полът.Незнам защо , мисля че ще е момиче Praynig.нямам търпение да разбера какво е , за да си напазарувам нещичко за него.
А бебето го чувствам от 3-4 седмици, в началото не бях сигурна дали е то, но сега съм 100% сигурна, даже си рита newsm32, и друг човек като си постави ръката на корема ми усеща.
Аз не обичам да спя по корем, но по гръб се чувствам добре, поне засега.Като гледам коремчетата на другите мами, и моят е същият, а аз си мислех че е голям, но явно е нормален.
Иначе все още си повръщам, гади ми се, но и колиграмите ми се качват badscale.Аз продължавам да се мажа с вазелин, понеже още ми се повдига от миризми Sick, но ми действа добре, само където ми прави кофти дрехите, но с вряла вода се изпират идеално.
Относно обицата на пъпа, аз имам, засега докторът не ми е казал нищо. newsm78
На мен са ми преписани витамини от самото начало, и трябва да ги пя до края.Относно тези които са болни , аз препоръчвам повече естествени неща, като чай, лимон и мед, отколкото тези хапчета, назависимо колко са безвредни, все пак са хапчета. Аз в началото доста бях зле с тези простуди, но се оправих без хапчета, аз по принцип съм много против тях.
Някои има ли бял секрет от гърдите?
Лицето ми е ужасно с едни червени петна Blush.
Аз трупам доста на дупето и краката, и понеже съм ниска никак не ми отива.Никога не съм се виждала толкова пълничка, винаги съм била кльощава.Мноооого ми се яде newsm55, направо като невидяла.особено хляб, преди не го докосвах, а сега ми е наравно любим с шоколада(без който не мога).
Това е засега от мен, и само хубави новини да има.  Hug Hug Hug

# 201
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Добро утро!Върнах се от преглед  Party Всичко ни е наред - отговаряме си идеално на седмиците.Даже се прозяваше малкия ни мъж  Mr. Green Станал е цели 191гр тежък, но не разбрах колко см е дълъг  Rolling Eyes
Маймун, аз имам по-скоро жълт секрет, не знам дали това е коластрата, не го усещам винаги, но се вижда по дрехите  Embarassed
Пожелавам ви хубав ден Hug

# 202
  • Мнения: 253
Добро утро,мамчета Hug Hug Искам да Ви попитам как се протягате сутрин след като станете? newsm78 Защото миналата седмица разглеждах един сайт за гимнастика за бременни и там пишеше,че както си в нормално положение изправен и си протегнеш ръцете нагоре/по принцип всички май се протягаме така и в легнало положение де Joy Joy?/се получава ли контракции newsm78Вярно ли е ?Ако някой знае нещо нека да пише.А аз се връщам в леглото,че е рано още  Heart Eyes

# 203
  • Мнения: 253
Amanita,към коя г.с. започва да тече коластра?Аз 2 пъти вече като си гледах гърдите имах съвсем малко бяло "нещо"сухо около зърното,но майка ми каза,че не рило коластра newsm78 newsm78

# 204
  • Мнения: 61
[[/quote]
 smile3515 Охоо, конкуренция?!
И при нас е така...само 21 дни не ми достигат за пълни 16 години. Явно ми е писано да раждам през юли. Но на теб това ще ти е трето, нали?
[/quote]

Cuckoo, ние сме сродни души. Ела да си направим клубче на раждащите през юли.  Hug Joy Засега прогнозите ни са за 5 дни разлика, но аз както си раждам след термин, само се моля да не развалим на каката рождения ден. baby_neutral Иначе ми е трето, да.

# 205
  • Мнения: 119
Добро утро   bouquet
София порасна в тази количка.

Купих и зимния чувал, които беше много удобен и малката беше като буба вътре, никакви бури, ветрове и дъждове не ни спираха а щом сложа и дъждобрана направо си е като във вакуум.  Heart Eyes
Що се отнася до триколките, аз много се колебаех преди да се спра на този вариант, защото се страхувах да не дам маса пари и да ми е неудобна. Пусках теми по форуми, разпитвах майки и т.н. Е вече от личен опит мога да ви кажа, че триколките са супер удовни, лесно маневрени, минават през всякакви препядствия. Е много зависи и от самата количка де. Моята има два минуса!!!! Много е голяма и не се събира във всички багажници на коли, добре че имаме бус и се придвижваме с него, когато пътуваме с малката. Другия недостатък са помопещите се гуми, от време на време трябва да минавате през бензиностанция да ги помпите иначе пък този тип колички ги буташ с един пръст.
За марката Quinny - няма да коментирам, всеки който се е спрял на нея няма да сгреши.

Virginity и аз се спрях на допълнителното столче, не знам само дали ще го поръчвам по интренет или от магазина на Премаман.

Слънчев ден, дано съм ви била полезна!  Hug

# 206
  • София
  • Мнения: 451
Добро утро Simple Smile

Аз днес реших да си остана у дома. Май настинката още не мога да я преборя, нооо с лимончета и мед надявам се ще се оправя.
И ние бяхме на преглед снощи и нашия разбойник се прозяваше - само дето снощи се беше дегизирал като момиченце  Joy татко му доста се разочарова. Доки уж го успокои, че просто нищо не вижда и другия път пак щяла за момченце да гледа  Grinning Иначе си вървим нормално, даже с около седмица напред, има голеееми стъпала и бил около 400 грма  Shocked това нормално ли е?

 Hug на всички - отивам да гледам количките, който сте си избрали, защото аз още не съм започнала да гледам - от суеверие ли от липса на време ли, незнам.

# 207
Здравейте,
Все си мисля че още е рано да се поръчват колички, но вие явно от рано се подготвяте. С първото ми дете количката беше с двойни средно големи колела. Не мога да кажа, че беше кой знае колко удобна. Освен това я откраднаха, сина ми беше едва на 1,1 г, та без време се наложи да купувам "лятна". Не знам сега на каква ще се спра. Една позната, която ще ражда след месец вика-Готова съм да дам 1000-1300 лева за количка, само да ми е удобна, ама мъжа й я сряза - Скъпа, ние ще купуваме количка, не лека кола Mr. Green. Та, съгласна съм с него, и аз искам да е удобна, ама не ми се дават луди пари честно казано.

# 208
  • Мнения: 755
Квацимодо съжалявам за случилото се! Но трябва да се гледа напред, без да се питате "Защо?", защото отговор на това няма! Пожелам ви повече  вяра и сила да преминете през това изпитание. Ще мине време и ще имате хубави и усмихнати дечица, но сега трябва да се справите с болката и разочарованието, коет на този етап е доста болезнено! Но вярно е че времето лекува , няма да изтрие спомена , но поне ще притъпи болката! Кураж и напред!  bouquet Peace

# 209
  • Мнения: 3 092
Предавам се , не мога да ви прочета !
Поне да се запиша в темата .
Дребната е с вирусна пневмония и нещо не съм на себе си ...стискам палци да се оправя !  Praynig
darka_jivko хич не я мисли коластрата .Аз лично нямах и първия път , както и сега .Не е повод за тревоги .
 Hug на всички !

Общи условия

Активация на акаунт