КГБ = Клуб на Готините Баби - 61

  • 20 665
  • 444
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 7 409
              Ми , на Вели и Краско - джуниър ще купувате подаръци - на кого друг.По-голяма лИбоФ има ли?  Laughing
              Ние приключихме и с вечерята и сега чакам дедито да заспи та да ме остави спокойно на компа.Постоянно нещо ми говори,ама аз нали "сърфирам" и не чувам та повтаря по 5 пъти и се нерви. Laughing
              Утре май ще артисам от срещата,че майка няколко пъти се обажда на голямата щерка защото днес не успях да отида.Утре ще трябва да наваксвам.Чувствам се по-уморена отколкото когато съм на работа.

# 421
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ние ще сме на линия в пицарията. Даже Краско ще е с нас и ще минем да вземем племеника от Дружба1 , та да не му е скучно. После малко задачки тамън да отметнем и белким сколасаме до вечерта да се принерем.  Crazy

# 422
  • Мнения: 1 768
Привет и от нас!
Приключихме с вечерята-печено пиленце с картофки и червено винце раЗбира се. Peace
Отивам сега да слагам малката госпожица да спи и се връщам.
Бабчета,видях ви годините.Мале,колко млади баби сте.БлаЗя на внуците ви!Сигурно често ви бъркат дали сте баби ,лели или майки. Hug

Дано и аЗ стана след време такава млада баба,да мога да удисвам на акъла на внучетата и да лудея с тях на воля. Wink

# 423
  • София
  • Мнения: 16 100
Веси, както дойде - там ред няма.

Подаръците са за лубимите, а нали казват, че внучето е по-скъпо от детето.
Аз днес явно сама съм си най- любима - направих си подарък. До сега го разглеждах, говорих много. Стария постоянно прекъсваше, батерията падаше след 2-3 разговора. Но сега имам и резервна батерия в комплекта. Като изуча и снимки как се качват - ще мога да се хваля с постиженията на Ани.

# 424
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Веси , то не е от годините , а от духа.  Peace
Ти и на 20 може да си като некоя пенсия. И на 50-60 може да си луда глава.  Laughing

Айша , сърфирай по телефона и му се радвай , да не ти го гепи Ани.  Wink

# 425
  • София
  • Мнения: 16 100
Ани няма шанс. Тя е такъв убиец на телефони. Беше първа в у-ще с тел. още с тухлите на Мобиком. Колко скандала съм имала с директорката - изглеждало мутренско, да не го носела. Как да не го носи, като баба и дядо бяха като на Танита и Дидиа взети заедно. Все чакахме включване. Но не ги пази, какво ли не прави с тях. Последния и го купих лятото - изтърва го в леген с вода в салона. Сушихме го на парното и сега си работи, но спира лошо.
А и тя винаги ходи с 2 апарата, а как дърдори .... Но си знае, че сато нещо е за мене, значи  е само за мене. Ако стане работата с НБУ - може да се отчета подобаващо. Wink

# 426
  • Мнения: 77
Айша, честит ти нов телефон! Добре си си направила подарък! Ползвай си го със здраве и му се радвай!
Аз също си правя отвреме-навреме, защото  Стефан  изобщо не знае календара, кога е делник, кога е празник. Пък може и така да му изнася, защото хич не е по пазаруването и харченето на пари. Има си теория, която не ми се цитира, че се ядосвам!
Сливицата ми ме тормози и май ще си лягам.

Веси, добре дошла при нас! разбрах, че много сме те впечатлили, почакай да ни видиш и още по-вече ще ни харесаш!
Виждаш ли колко съм скромна? Аз съм доайенката на групата. Не се притеснявай, ще ни запомниш, като ни опознаеш, в началото и на мен ми се струваше трудно, но с времето и с писането ще ни запомниш. Прегръщам те, миличка!

        
                        л Е К А     Н О Щ   И  С л А Д К И    С Ъ Н И Щ А !

# 427
  • София
  • Мнения: 1 748
   Добър вечер! Гостите си отидоха,измих съдовете,изчетох ви и мисля да лягам,че тази нощ не можах да спя.Благодаря ви момичета за пожеланията!
 Приятна вечер и лека нощ!

# 428
  • тук и там
  • Мнения: 312
Изпратих гостите и докато прибера масата деди заспа.
Блазе му.След малко измивам чиниите и си лягам,че май доста ноти сме глътнали.
Айша,честито ти ало и да си го ползваш дълго.
Веси,права е Жабка.Всички сме на различна възраст,но сме щури и диви.
Дидка,и аз съм така-в къщи по се уморявам.Днес направо хвърчах между стаите и кухнята.Утре наново.
Шпунц,наздраве!
Танче,вземай мерки,да не се разболееш.
Отивам в кухнята и после ще ви казвам лека нощ.
 

# 429
  • тук и там
  • Мнения: 312
Лека нощ,Яжке!

# 430
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Айде Валентинки , аз отивам да се паркирам пред ТВ-то.  Peace
Време ми е  , да видим кой кого ще пребори , че напоследък все съм победената.  Laughing


Лека и спокойна нощ!

# 431
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 306

 И аз казвам ЛЕКА НОЩ,че моите още пият,но май героите са уморени!

# 432
  • Видин
  • Мнения: 961
И аз минавам за малко.
Хапнахме, пийнахме и сега Данчо е в банята, после аз и хоп в леглото.Той ще става в 5 ч. че е на работа, а и минлата нощ  легнахме към 4 ч. та нещо ни се приспива от рано.
Веси, тук всички бабчета са с младежки дух! Peace
Айша, честит телефон!Да си го ползавш със здраве! Hug
Аз имам от мъжо червена роза , а от детенце една картичка валентинка Grinning
Аз им купих шоколадови бонбони под формата на сърце Grinning
Танче, лекувай гърлото да не се влошиш Peace
Мими, Ажка, Айша, Жабче,Дидка,Янче  и всички останали -

Лека и романтична нощ! Wink

   

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 22:19 от *Жаклин*

# 433
  • Мнения: 7 409

ЛЕКА НОЩ И СПОКОЙНИ СЪНИЩА И ОТ МЕН!!!

# 434
  • София
  • Мнения: 16 100
И от нас с Ани  - лека нощ. Тя вече се паркира с последния Хари Потър в леглото.

Общи условия

Активация на акаунт