Абитуриентски бал [3]

  • 95 739
  • 224
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4
И аз да се включа  Wink
Значи висока съм 1.52см каква рокля според вас ще ми отива? В много затруднено положение съм  ooooh! Иначе мисля да слагам 10 см токчета, че поне малко да се доближа до височината на останалите  Laughing Laughing Laughing

# 196
  • Москва
  • Мнения: 164
И аз да се включа  Wink
Значи висока съм 1.52см каква рокля според вас ще ми отива? В много затруднено положение съм  ooooh! Иначе мисля да слагам 10 см токчета, че поне малко да се доближа до височината на останалите  Laughing Laughing Laughing


Според мен късичка.В дълга има опасност да се "захлупиш"

# 197
  • Мнения: 89
Честит празник и от мен с малко закъснение   bouquet.Здравей плюшено мече къде се изгуби    Hug

# 198
  • Мнения: 5
И аз да се включа  Wink
Значи висока съм 1.52см каква рокля според вас ще ми отива? В много затруднено положение съм  ooooh! Иначе мисля да слагам 10 см токчета, че поне малко да се доближа до височината на останалите  Laughing Laughing Laughing
И аз съм с две ръце за къса рокля,но не до коляното ами още по къса  Mr. Green Незнам,аз мисля,че това е прекалено за бал,но пък много харесвам нисички момичета(аз съм 174см  ooooh!) с толкова къси рокли  Simple Smile

# 199
  • Мнения: 40
И аз да се включа  Wink
Значи висока съм 1.52см каква рокля според вас ще ми отива? В много затруднено положение съм  ooooh! Иначе мисля да слагам 10 см токчета, че поне малко да се доближа до височината на останалите  Laughing Laughing Laughing
Късичка определено. Има сууупер яки обувки с мноого високи токове и ще си много секси Sunglasses
Само ако не си свикнала още, почвай да тренираш ходене на токове от сега, че 10 см не са шега работа!
До колкото знам се почва на по-ниски токове. Ходиш с тях докато спрат да ти се изкривяват краката и взимаш още по-високи.
В youtube имаше клипчета с инструкции, просто напиши "high heels".
А и сетих се че за бала на сестра ми й бяхме купили едни силиконови подложки, за да са й по-удобни високите сандали. Слагат се отпред под "възглавничките" на стъпалата, за да не се плъзга напред крака и за да е по-мекичко. На Sholl са, продават се на много места.
Аз още до никъде не съм с приготовленията момичета ooooh!

# 200
  • Мнения: 4
Благодаря на всички за помощта и съветите  Hug Днес си запазих рокля, само трябва да я скъсят. Късичка е, сякаш беше правена за мен (сигурно така изглеждаше заради 10 сантиметровите токове, на които бях) Simple Smile По-късно ще постна снимка
Идеята за подложките звучи чудесно Simple Smile

# 201
И аз да се включа с едно съветче: Освен че ти трябват тренировки, доста при това, най-добре си вземи и още едни обувки, по-ниски, за всеки случай, защото ще е жалко да не можеш да мръднеш към 12 часа.  Wink

# 202
  • Мнения: 5
Смятам,че съвета на  MiNiTo е най-добър и най-разпространен,разбира се!Който не е ходил на токчета,и да замени домашните чехли с тях и да се направи на мацка оставащия един месец,не би му помогнало!Ще ходим като патрави  Laughing,то е ясно  Confused

# 203
  • Мнения: 182
И аз не съм ходила на токчета ще видим как ще се оправя. Мислих варианта да си взема с мен и едни сандали без ток но къде ще ги мъкна малка ми е чантичката  Blush
Трябва да измисля разни номинации за учениците, ще помогнете ли с идеи аз досега някъде към 7 измислих но от тях някой ще отпаднат други не.  Това е за изпращането там ще раздаваме статуетки на номинираните, разбира се може и да се откажа и нищо да не направя понеже съм в екип с една която само си налага мнението, а то да беше поне добро  ooooh! измислила ми моля ти се Мисис и мистър прическа на випуска  ooooh! Това става повече за бала, има далеч по интересни номинации, де да беше само това. Тя определи днес и кои вече да са номинираните, а аз исках това да стане с анкета така всеки ще си даде мнението, а не само 4 човека  Sick Направо съм бясна #Cussing out #2gunfire #Cussing out Аз дадох идеята, но накрая нито статуетки ще им правя нито нищо. Добре .. излях си душата , дано не съм ви досадила.
В събота или неделя ще ви покажа и моята рокля и тази за изпращането да изкажете мнение  Grinning

# 204
Това със статуетките и ние го мислихме, обаче решихме, че е по-добре да запазим добри отношения вместо да се скараме за такива неща  Laughing Иначе колко трябва да са тези награди? може и да измисля нещо евентуално  Rolling Eyes А да, да се върна на токчетата... Щом ти е малка чантата може някой да ти ги донесе. Ако ще идват и приятели с теб в дискотеката да речем, защото аз например нося токчета от около 2 години и все още като отида на диско и след 2 час вече ме болят краката  Cry

# 205
  • Габрово
  • Мнения: 311
Това с Мис и Мистър прическа е...  Shocked
Иначе и ние мислихме нещо подобно за нашето изпращане, ама сме много несериозни и засега останахме само с идеята  Grinning А иначе подходящи номинации "Мис", "Мистър", "Най-заспал" (и се прилагат снимки на номинираните как спят в час), "Най-липсващ" (и се прилагат снимки на празните столове и чинове на номинираните)  Laughing На едно изпращане преди няколко години имаше номинация "Двойка на випуска", но във въпросния випуск имаше само една двойка. И представянето звучеше така: "Номинация: Пешо и неговата. Номинирани: Пешо и неговата. Печелят: Пешо и неговата."  Laughing

# 206
  • Мнения: 5
Това с Мис и Мистър прическа е...  Shocked
Иначе и ние мислихме нещо подобно за нашето изпращане, ама сме много несериозни и засега останахме само с идеята  Grinning А иначе подходящи номинации "Мис", "Мистър", "Най-заспал" (и се прилагат снимки на номинираните как спят в час), "Най-липсващ" (и се прилагат снимки на празните столове и чинове на номинираните)  Laughing На едно изпращане преди няколко години имаше номинация "Двойка на випуска", но във въпросния випуск имаше само една двойка. И представянето звучеше така: "Номинация: Пешо и неговата. Номинирани: Пешо и неговата. Печелят: Пешо и неговата."  Laughing

 Laughing Laughing Laughing малко ще спамя,ама много се смях! missing  Hug И наще учители са решили да има Мис с Мистър бал,мааа ще се избием с тея му номинациии,айде нема нужда  #2gunfire

# 207
А като стана въпрос за каране се сетих... след ресторанта целите класове ли ще ходите някъде или ще се разделяте?  Thinking

# 208
  • Габрово
  • Мнения: 311
Чудихме се, карахме се, накрая се реши 3 класа да си запазим една дискотека за след 12, а другият един клас иска да остава в ресторанта.
За втората бална е същото - 3-те класа сме на едно, четвъртият се цепи.
едит: сега прочетох, че питаш за класа, не за випуска.. уж всички ще сме  Simple Smile
А на втора бална къде ще сте?
Ние сме в Св. Влас, хотел Цезар Палас, 3 нощувки, all inclusive, 210лв.  Shocked

# 209
Пфф Малко ме настъпи по опашката  Twisted Evil  Laughing Ами никъде няма да сме, защото класа ми е от 23 момчета и е преееекалено трудно да ги накараш да се съберат.
Иначе за Турция имахме идея по едно време, но уви... НЕ!

Общи условия

Активация на акаунт